kërkim Kerko Site

WOWOW Faucets Vaskë për Banjë Nickel Brush

(18 komente të konsumatorëve)
USD81.99
Shitur:
44
Shqyrtime:
18

Amazon SHBA    Amazon CA

Koleksioni i rubinetit ju sjell paraqitjet e përjetshme të rimagjinuara në mënyra të reja të reja për rajone të ndryshme pune të banjës. Bleni çezmat e banjës me mur të montuar në shumë përfundime të ndryshme.

Udhëzimet e instalimit 2321501

 
 • sasi
  • -
  • +
 •  
prapa Shporta

WOWOW Faucets Vaskë për Banjë Nickel Brush

Kasetë e vetme e rubinetit të banjës 2321501
Kjo dorezë e vetme e rubinetit të banjës ofron një azhurnim elegant në banjën tuaj. Ajo ishte projektuar me kujdes me dhunti, dhe megjithatë me një kthesë delikate. Doreza e vetme e rubinetit të banjës së WOWOW u krijua me një kurbë të trefishtë, në kombinim me një përfundim klasik të nikelit të krehur. Jo më kot, kjo dorezë e vetme e rubinetit të banjës është një tërheqëse e syve në çdo banjë dhe me siguri do të bëhet një nga pikat kryesore të dekorit tuaj të ri të banjës.
Kërkimet kanë treguar se rubinetat e banjove janë pikat kryesore të fokusit në çdo banjë. Kjo do të thotë që vëmendja e çdokujt tërhiqet automatikisht nga rubinetat e banjës. Me siguri rubinetat e banjës janë një nga artikujt më të vegjël në dekorin tuaj të banjës. E megjithatë ato kanë ndikim të madh në perceptimin e madhështisë së saj. Padyshim, ju mund të shtoni një nuancë elegance në çdo banjë me një dorezë të vetme të rubinetit të banjës së WOWOW. Projektuesit e WOWOW e kanë kuptuar qartë ndikimin e rubinetave të banjës, dhe rrjedhimisht projektojnë rubinetat e banjës që mund të bëjnë një ndryshim në çdo dekor.
Projektoni rakord të vetme rubinetën e banjës 
Ju dëshironi që dekori juaj i banjës të jetë elegant dhe funksional në të njëjtën kohë. Si pasojë, ju duhet të vendosni se çfarë lloj rubineti banjo do të zgjidhni. Pasi që ekzistojnë disa lloje rubinetash banjo, së pari duhet të shikoni hapësirën në dispozicion që keni, dhe atë që preferoni sa i përket kontrollit të temperaturës së ujit. A preferoni të kontrolloni temperaturën dhe vëllimin e ujit me 2 doreza ose vetëm me një? Kur preferoni vetëm një dorezë, atëherë rubineti i vetëm i banjës së WOWOW mund të jetë ai rubinet elegant i banjës që po kërkoni!
Kjo dorezë e vetme e rubinetit të banjës ishte projektuar nga një këndvështrim elegant dhe funksional. Doreza e vetme e lakuar është e vendosur të qetë në anën e rubinetit të banjës. Doreza e vetme e rubinetit WOWOW e banjës funksionon pa probleme. Vëllimi dhe temperatura e ujit mund të kontrollohen me lehtësi të vetme. Doreza e vetme është pa dyshim e lehtë për tu mbajtur dhe operuar. Thjesht mund të operoni me dorezën e rubinetit të banjës me një dorë të vetme duke e larguar. Në këtë mënyrë aktivizohet rrjedhja e rregullueshme e ujit. Duke rrotulluar dorezën e vetme mund të rrisni temperaturën e ujit lehtësisht dhe pa probleme. Forma e kurbës së trefishtë të patentuar nga SH.B.A. definitivisht është unike. Kjo e bën banjën tuaj edhe më të lartë, ndërsa përfiton nga të gjitha funksionalitetet që ju ofron.
Rakord i vetëm me rubinet me banjë me cilësi të lartë 
Doreza e vetme e rubinetit të banjës WOWOW është bërë prej bronzi masiv dhe përfundimi i saj i nikelit i krehur ishte i lëmuar dhe i strukturuar me dorë. Për përfundimin e saj, WOWOW përdor teknologjinë më të fundit për të ofruar cilësi dhe qëndrueshmëri maksimale. Meqenëse doreza e vetme e rubinetit të banjës nga WOWOW është bërë prej bronzi të fortë, kjo rubinet inovative banjo gjithashtu ofron rezistencë optimale ndaj lagështirës dhe për këtë arsye korrozionit. Jo për asgjë, WOWOW ofron një periudhë garancie 3-vjeçare për dorezën e vetme të rubinetit të banjës. Një provë që WOWOW beson në cilësinë e produktit të saj dhe merr përgjegjësinë për performancën e saj gjatë gjithë vitit.
Ndërsa dizajni i kësaj rubineti të vetëm të rubinetit të banjës është unik dhe i patentuar, gjithashtu disa nga funksionalitetet e tij janë unike. Aeratori i qëndrueshëm për kursimin e ujit për shembull. Performanca e lartë Aeroporti Neoperl i kësaj forme të vetme rubineti banjo përmban kontroll të butë dhe të qetë të rrjedhës së ujit. Prandaj nuk do të pësoni asnjë spërkatje të ujit. Përveç kësaj kursen deri në 50% në përdorimin e ujit. Këtë patjetër do ta vini re në faturën tuaj për ujë. Aeratori lehtë mund të hiqet me mjetin (përfshirë) aeratorin. Në këtë mënyrë ju lehtë mund ta pastroni tani dhe më pas, në mënyrë që të garantoni përvojën më të mirë të performancës për vite.

Kasetë e vetme e ruajtshme rubinet i rubinetit 
Para së gjithash, përfundimi i nikelit i krehur i jep një prekje elegante çdo banjo. Për më tepër, përfundimi me cilësi të lartë i reziston edhe pikave të ujit, venitje dhe gjurmëve të gishtërinjve. Prandaj është e lehtë për tu mirëmbajtur dhe pastruar. Ju thjesht mund të fshini butësisht të gjithë mbetjet me një leckë të lagur për ta bërë trajtën e vetme të rubinetit të banjës. Për të pastruar rakordin e rubinetit tuaj të banjës gjithashtu garanton një qëndrueshmëri të gjatë të jetës. Në këtë mënyrë mbetjet e ngurta nuk kanë asnjë ndryshim që t'i përmbahen rubinetit tuaj të banjës. Sidomos, mbetjet si shkumës mund të ndikojnë në rubinetin tuaj të banjës, nëse nuk pastrohen rregullisht. WOWOW e bën kaq të lehtë, në mënyrë që të mund ta bësh këtë pa asnjë përpjekje.
Valvula qeramike e dorezës së vetme të rubinetit të banjës ju siguron një performancë 100% pa pikim. E megjithatë pa e zvogëluar atë butësinë për të funksionuar. Kjo gëzhojë qeramike me cilësi të lartë u testua me mbi 500,000 cikle uji. Dhe akoma doreza e vetme e rubinetit të banjës WOWOW po funksiononte me të njëjtën lehtësi. Dhe sigurisht akoma pa pikë dhe pa rrjedhje. Imagjinoni që një rubinet banjo mund të përdoret jo më shumë se 10,000 herë në vit. Kjo do të thotë që me rubinetin e banjës një dorezë të vetme të WOWOW keni blerë një rubinet banjoje për gjithë jetën. Kjo rubinet i vetëm për tualet i tejkalon të gjitha standardet e industrisë!
Bëni vetë-rubinet banjën trajtë të vetme 
Tavolina e vetme e rubinetit të banjës është aq e lehtë sa ta instaloni vetë. Ju nuk do të keni nevojë për ndonjë hidraulik të kushtueshëm! Prandaj, ju gjithashtu mund të kurseni në kostot e instalimit në mënyrë dramatike. Kjo rubinet banjëje e bërë vetë, furnizohet me një seri të plotë të aksesorëve dhe mjeteve instaluese. Kjo përfshin një pllakë metalike në kuvertë, një çorape uji Tucai 20 inç me cilësi të garantuar, doreza instalimi, një mjet heqës aeratori, dhe më shumë.
Siç u përmend më lart, WOWOW është shumë i sigurt për cilësinë e rubinetave të banjës. Prandaj WOWOW ju ofron një periudhë garancie 3-vjeçare falas. Nëse gropa e vetme e rubinetave të banjës nuk do të funksiononte ashtu siç duhej, do t'ju ofrohet një rakord e re banjo për një banjë të vetme për të zëvendësuar tuajat. Dhe përveç kësaj, WOWOW ofron një garanci të kthimit të parave 90-ditore. Nëse nuk do të mahniteshit nga vlera për para WOWOW po ju ofron, ju do
merrni një rimbursim të plotë pa kosto shtesë, dhe pa bërë pyetje. E thjeshtë si kjo!
Avantazhet e rakordave të vetme të rubinetit të banjës me pak fjalë:
 Jep një faktor wow në çdo banjë
Design Dizajni i lakuar trefish i patentuar nga SH.B.A.
N nikel i krehur në mënyrë elegante
E bërë nga materiale me cilësi të lartë
Le levë e rehatshme me një dorezë të rehatshme
 Kursen deri në 50% të ujit me aeratorin inovator
 Lehtë për tu pastruar dhe për tu mirëmbajtur
Period periudhë garancie 3-vjeçare

 

Specifikim

fund

Nikel i krehur

peshë

£ 5.39

Paketa Përmasat

16.2 x 9.1 x 6 inç

Ngjyra

Nikel i krehur

material

tunxh

Model

Hark i Lartë

Burimi i energjisë

Me energji hidraulike

Instalimi Metoda

Montuar ne siperfaqe

Sasia e paketimit të artikullit

1

Lartësia e pështymës

Inches 9.5

Arrijnë sput

Inches 5.8

Lloji i skuqjes

Dual

Trajtoni materialin

Metal

 1. C *** n2020-06-18
  US

  Rubinet shumë elegante, Cilësi e Mbikëqyrur dhe Instalim i Esy
  Ky produkt kishte një pamje unike përveç që ishte një dorezë e vetme, për këtë arsye e bleva. Unë jam shumë i kënaqur me cilësinë dhe përfundimin e produktit dhe jam i kënaqur me blerjen time.

  E bleva këtë për të zëvendësuar një rubinet ekzistues me 2 doreza, me 3 vrima në banjën time. Megjithëse vrima qendrore në kotësi ishte shumë e vogël dhe duhej shpuar për të akomoduar këtë rubinet të ri, pllaka e fytyrës e përfshirë me këtë rubinet mbuloi 3 vrimat.

  Kjo rubinet përdor pajisje çeliku inox dhe bronzi cilësore, moderne. Montimi qendror ka një unazë bronzi për të siguruar rubinetin në kotësi dhe 2 vida në të dy anët e unazës për të siguruar ngushtësi. Kjo duket se është se sa instalojnë rubinetat e këndshme këto ditë, gjë që unë e vlerësoj duke pasur parasysh sa e vështirë është të arrihet çift rrotullues i duhur në hapësira të ngushta pa 2 vida.

  Pjesa e kullimit nuk ngrihet saktësisht në lavamanin tim, por më pëlqen që është një kullues i mbylljes në vend se të ketë shufrën që ju tërheq. Kontrasti i kullimit të zi dhe lavamanit të bardhë është i bukur. Disa njerëz mund të shqetësohen se kullimi është plastik, prandaj vlen të përmendet. Do të më duhet të shoh se si ngrihet me kalimin e kohës.

  Vlen të përmendet se unë kam bërë këtë lloj hidraulik të thjeshtë në të kaluarën. Unë jam një DIY i dobishëm, por nuk jam aspak një hidraulik me përvojë. Mjetet dhe materialet e përdorura përfshinin një çelës, bravë kanalesh, kaçavidë, kovë, peshqir, stuko hidraulike, shirit teflon, mjet i rubinetit Rigid EZ Change (dhe 1 sharrë vrimë 1/2 + + stërvitje për të modifikuar kotësinë).

 2. S *** y2020-06-14
  US

  Jam mjaft i impresionuar nga kjo rubinet. Isshtë ndërtuar mirë, është e rëndë, duket shumë bukur dhe funksionon shumë mirë. Instalimi ishte një fllad, por linjat e furnizimit ishin pak të shkurtra. Mos u shqeteso. Prodhuesi furnizoi edhe shiritin Teflon. E vetmja gjë që do të doja të ishte kjo ishte një lloj ndarës plastik nën pllakën e montimit, në mënyrë që të mund të shtrëngohet edhe pak. Jam i sigurt që mund të modifikoj diçka. Në tërësi, kjo është një dreq e një rubineti.

  Siç kanë theksuar të tjerët, shtrëngimi i rubinetit ka një tendencë për të përkulur pllakën e kuvertës. Zgjidhja ime për këtë ishte përdorimi i unazave rreth mëngës së filetuar që kalojnë zorrat. Unazat duhet të jenë aq të mëdha sa të përshtaten rreth asaj mëngë, por aq të vogla sa të kalojnë nëpër pllakën e kuvertës. Kam grumbulluar disa nga këto në mënyrë që lartësia e pirgut të jetë pak më e lartë se lartësia e pllakës së kuvertës. Unazat kanë një bonus të shtuar në atë që ndihmon në qendër të rubinetit dhe pllakës së kuvertës. Me këtë metodë, unë isha në gjendje të shtrëngoja rubinetin poshtë në mënyrë që ajo të mos lëvizë dhe pllaka të mos përkulet.

 3. D *** l2020-06-17
  US

  Jam absolutisht e dashuruar me këtë rubinet. Linjat e saj të këndshme dhe thjeshtësia janë spektakolare. Madeshtë bërë mirë, jo e lirë në asnjë mënyrë. Të gjitha pjesët janë lehtësisht të identifikueshme dhe ishte shumë e lehtë për tu instaluar. Unë nuk jam hidraulik dhe kam përvojë minimale, thjesht më pëlqen të provoj gjëra të reja dhe kam qenë vërtet në gjendje ta bëj këtë së bashku dhe ta punoj brenda një ore.
  Rrjedha është pothuajse laminare dhe mund të nxjerrë një ton ujë nëse e lejoni.
  Jam shumë i ngazëllyer që e kam këtë në banjën tonë të miqve dhe kam marrë tashmë komplimente!

 4. K *** n2020-06-19
  US

  Shtë një vlerë e pabesueshme. Kam krahasuar disa prej rubinetave që hedhin 2 ose 3 herë më shumë dhe ato nuk krahasohen. Kjo gjë është një copë e fortë prej metali! Ndjenja është me cilësi të pastër. Unë jam një djalë beqar i moshës mesatare. Unë nuk jam menduar për të marrë këtë të lumtur në lidhje me një pajisje banjo, por unë e dua atë!

  Unë e instalova në një banjë të vjetër të viteve '60 që ende ka pajisjet origjinale. Unë duhej të zmadhoja vrimën e qendrës duke e bluar. Unë gjithashtu duhej të bëja të njëjtën gjë për kullimin. Unë nuk e përdori kanalizimin që vjen me të, bleva një punë solide metalike. Kjo ka transformuar banjën time dhe i ka dhënë asaj një ndjesi më të pasura, edhe nëse është vetëm për të larë duart, gjë që ne të gjithë kemi bërë shumë kohët e fundit.

 5. Një *** s2020-06-22
  US

  Rubineti Wowow është shumë cilësor dhe dizajni është shumë elegant për çmimin. Përfundimi i nikelit ka një pamje të këndshme saten dhe është i lehtë për tu mbajtur i pastër dhe pa vend. Kontrolli i thjeshtë i dorës është i lehtë dhe intuitiv për t’u përdorur. Ajo vjen me një pllakë mbulese nëse është e nevojshme për të kthyer nga tre vrima në një, por unë e montova atë direkt pa pllakë në majën time të vetme të vrimës. Ishte e lehtë për tu instaluar, por ki kujdes se linjat e furnizimit janë të gjata vetëm rreth një këmbë dhe mund të të duhen zgjatje shtesë të linjës së ujit për të arritur në valvulat e hyrjes. Ky është një produkt elegant dhe një vlerë e madhe për çmimin.

 6. L *** h2020-06-29
  CAD

  Absolutisht mahnitëse! Hidrauliku ynë pyeti se ku e morëm rubinetin sepse ishte me cilësi kaq të mirë dhe ai dëshironte ta merrte vetë. Unë do të rekomandojë shumë. Për t’i shtuar të gjitha, është jashtëzakonisht e bukur.

 7. S *** a2020-07-01
  US

  Unë jam shumë i kënaqur me çezmën! Dizajni është i thjeshtë dhe elegant, gjë që e bën banjën time të duket e mrekullueshme! Përparësia më e madhe është se instalimi është shumë i thjeshtë! Të them të drejtën, mendoj se do të duhet pak kohë për ta instaluar, por udhëzimet janë të qarta dhe të lehta për tu kuptuar. Jam plot lëvdata për pamjen e kësaj rubineti. Dikur kisha një rubinet standarde amerikane në banjën lart, por me të vërtetë nuk dukej shumë mirë. Më pëlqen pamja e kësaj rubineti dhe më pëlqen trajtimi sipërfaqësor!

 8. D *** y2020-07-06
  US

  10 nga 10! Bleu TRE dhe absolutisht i dua ata! Cilësi shumë e mirë dhe çmimi është një vjedhje.

 9. Një *** s2020-07-12
  US

  Rubineti është pak më i trashë ose i rëndë nga sa do të doja!

 10. C *** h2020-07-15
  US

  Unë e dua stilin dhe mënyrën e funksionimit të rubinetit, materialin e mirë. Shume bukur

 11. G *** e2020-07-19
  US

  Rubineti i parë i banjës që kam blerë ndonjëherë! Eshte e mrekullueshme! Bërë mirë dhe i fortë! I hijshëm dhe ndaluesi në lavaman është i shkëlqyeshëm. Unë absolutley dashuri!

 12. E *** r2020-07-22
  CAD

  Unë kam një stacion provë të vendosur për të rishikuar rubinetat.
  Do të përpiqem t'i prish gjërat sa më mirë për sa i përket cilësisë së produktit dhe kompleksitetit të instalimit.

  Në një shkallë 1-10, unë do të thoja që kjo rubinet është 7/10 për sa i përket vështirësisë së instalimit.
  Mbani në mend se mund të ndryshojë nga mënyra se si është projektuar lavamani dhe dollapi juaj.

  Kjo rubinet i veçantë është me cilësi të këndshme.
  Përfundimi i zi duket mirë. Në përgjithësi kjo rubinet duket shumë e qëndrueshme. Më pëlqen që fundi të mos njolloset aq shumë për shkak të pamjes mat. Nuk ka nevojë të fshihet në mënyrë periodike si kromi për të ruajtur shkëlqimin.
  Një dorezë e vetme e bën të lehtë zgjedhjen e temperaturës së ujit. Valvula e përzierjes funksionon shkëlqyeshëm, ashtu si duhet.
  Ky rubinet është i lehtë për tu përdorur dhe lëviz shumë mirë pa ndonjë problem.
  Fakti që është i përputhshëm me rotacionin 360 gradë është një plus pasi që mund ta montoni siç të doni dhe do të lëvizë akoma atje ku dëshironi. Gjithashtu vjen me pllakë kuvertë. Ju mund të mbuloni ato vrima të papërdorura në lavamanin tuaj.

  Ju keni aftësinë për të tërhequr kokën, e cila është padyshim një plus gjithashtu. Modalitetet e shumta të spërkatjes jo si disa rubineta të tjerë tërheqës. Baza e vendit ku del koka është krijuar mirë që të mos e gërrye zorrën me kalimin e kohës kur e përdorni.

 13. S *** s2020-07-22
  CAD

  Dizajni i bukur së bashku me përshtatjen dhe përfundimin e bëjnë këtë nëse rubinetat më të mira ndonjëherë. Hardshtë e vështirë të thuash me fotografi, por rubineti ka një dizajn unik që përfshin një kthesë të lehtë në hundëz, duke e bërë atë pothuajse një pjesë arti. Isshtë ndërtim i rëndë i fortë. Doreza e fikur në të vërtetë është gjithashtu e mahnitshme. Drejt përpara Instalimi i thjeshtë vjen edhe me doreza. Nuk mund të rekomandoj sa duhet!

 14. W *** w2020-08-06
  US

  Instalimi është i lehtë me të gjitha aksesorët dhe furnizuar, materialet duket të jenë të ndërtuara mirë dhe me cilësi të mirë. Ai furnizonte zorrën dhe lidhësit zëvendësuan rubinetin tim të vjetër pa të meta. Rrjedhja e ujit rrjedh normalisht dhe përgjigjet mirë me mbajtësin e vetëm dhe pak zhurmë dhe pa efekt spërkatjeje si rubineti im i vjetër. Dizajni është elegant dhe e bën banjën time të vjetër të duket më e re dhe moderne. E vetmja mangësi nuk është të vish me një pajisje të shkarkimit të dritareve dhe unë duhet ta vendos këtë manualisht me pajisjen time të vjetër. Në përgjithësi, me cilësi të mirë dhe pamje të këndshme dhe duhet të zgjasë për shumë vite, unë do të azhurnoj përsëri në të ardhmen nëse lind ndonjë çështje.

 15. K *** y2020-08-09
  CAD

  Kjo është rubineti më i mrekullueshëm i banjës që kam parë. Ka kaq shumë stil dhe është kaq e rëndë. Shumë e bërë mirë dhe funksionon gjithashtu shumë mirë. Ishte një instalim i lehtë. Do t'ia rekomandoja këtë kujtdo që dëshiron një rubinet të fortë dhe modern.

 16. A *** n2020-08-14
  CAD

  E bleva këtë për të azhurnuar rubinetin tim të banjës që po datohej. Isha i shqetësuar për nivelin e vështirësisë me instalimin e një rubineti të ri. Sidoqoftë, paketa erdhi me një manual se si ta instaloni. Pjesa e vështirë ishte rikonstruksioni i saj me hidraulikun tim ekzistues në banjën time. Por nuk ishte shumë keq për ta kuptuar. Megjithëse koha e instalimit është vetëm mbi 1 orë për mua pasi nuk kam bërë kurrë ndonjë punë hidraulike më parë. Isha veçanërisht i lumtur që erdhi me pllakë për bazën pasi rubineti im aktual kishte 3 vrima të hapura në majën time të granitit, kështu që unë isha në gjendje të përdorja pllakën për të mbuluar 2 nga vrimat që kjo çezmë nuk kërkonte. Gjithashtu të kesh një set të dytë të duarve do të jetë jashtëzakonisht e dobishme edhe pse e instalova vetëm, por kjo rriti nivelin e vështirë.

  E tëra që përdora ishte një çelës 11 mm për të fiksuar zorrën e çezmës në tubacionin e shtëpisë sime (linja e nxehtë dhe e ftohtë), një vozitës për të hequr rubinetin në granit poshtë dhe një pirg për të ndryshuar kapakun e kullimit

  Paketa erdhi me një doreza në mënyrë që të parandalonte njollat ​​e gjurmëve të gishtërinjve në të, por unë nuk e përdori atë.

  Deri më tani, unë e kam përdorur atë dhe të gjithëve në shtëpi i pëlqen mënyra se si duket rubineti i ri. Unë patjetër që do të blej më shumë rubineta nga ky dyqan pasi kërkoj të azhurnoj rubinetat e tjera nëpër shtëpi.

 17. C *** l2020-08-16
  US

  Duket mirë. Pak e madhe për banjo të vogla. Metra shije.

 18. D *** l2020-08-20
  US

  Përditësim shumë i bukur për lavamanin tim të banjës. Cilësi të mirë.

Mirëseerdhët në faqen zyrtare të WOWOW FAUCET

Duke u ngarkuar ...

Zgjidhni monedhën tuaj
USDDollarit amerikan (SHBA)
EUR euro

Shporte

X

Historia e Shfletimit

X