kërkim Kerko Site

WOWOW Centerset rakord banjo me kullues Kuvendi Matte Zi

(20 komente të konsumatorëve)
USD54.99
Shitur:
52
Shqyrtime:
20

Amazon SHBA   Amazon CA

Tavolina me doreza të zeza mat 2 rubinetë ofron funksionalitet dhe një dizajn bashkëkohor në 1. Me garanci 3-vjeçare. Bleni 2 doreza rubineti me rubinetën e zezë të banjës tani!

Udhëzimet e instalimit 2321400B

Dorëzoni tek

 
 • sasi
  • -
  • +
 •  
prapa Shporta

 

Kasetë mat 2 rubinete me rubinet të zezës 2321400B

Ndërsa shumë njerëz zgjedhin një rubinet banjoje prej argjendi ose kromi, ju mund të bëni një deklaratë masive të modës me një rubinet banjo të zezë mat. Jo vetëm që kjo ngjyrë i jep banjës suaj një pamje elegante dhe ekskluzive, ngjyra e zezë mat është ende delikate dhe klasike gjithashtu. Jo rastësisht e zeza mat është bërë një ngjyrë klasike bashkëkohore kur bëhet fjalë për dizajnet e banjove. E zeza mat është një trend që nuk do të fryhet aspak shpejt. Përfundimi i zi me mat i një rubineti banjo mund t'i japë një prekje moderne çdo banjo.
Dikush mund të nënvlerësojë faktin se rubinetat e banjës janë një nga tiparet më të rëndësishme në çdo banjë në lidhje me stilin. Edhe pse rubinetat e banjës janë të vogla, njerëzit priren të përqendrohen në rubinetat e banjës pasi shikimi i tyre tërhiqet automatikisht nga këto pika fokale. Prandaj rubinetat e banjës mund të bëjnë ose të thyejnë çdo banjë. Rubinetat e banjës kanë aftësinë për të ngritur një banjë. Një banjo e thjeshtë ose minimaliste mund të marrë një ngritje masive me rubineta me stil të banjës. Dizajni elegant klasik retro i kësaj rubineti banjo WOWOW e bën banjën tuaj më në modë menjëherë. Rubineti i banjës së zezë mat 2 doreza të WOWOW është një nga këto rubinetat e banjës që mund të ndryshojë me të vërtetë dekorin tuaj të banjës.
Rakord banjo e zezë mat me 2 doreza 
Stili është një gjë, por funksionaliteti mund të jetë edhe më i rëndësishëm. Në baza ditore ju përdorni banjën tuaj disa herë dhe dëshironi që banjoja juaj t'ju shërbejë në një mënyrë që mbështet rutinën tuaj të përditshme. Kjo vlen pa dyshim për funksionet si dush dhe vaskë. Por ju ndoshta përdorni lavamanin tuaj të banjës edhe më shumë se tiparet e tjera të banjës tuaj. Kjo është arsyeja pse ju duhet t'i kushtoni edhe më shumë vëmendje këtij aspekti të banjës suaj. Përveç lavamanit të përshtatshëm të banjës, rubineti i banjës vendos të gjitha funksionet që ju nevojiten.
Rubineti i banjës, zi 2 doreza të WOWOW garanton një përvojë të shkëlqyeshme të ujit. Kjo rubinet i zi banje 4 inç banjo ka 2 doreza. Me këto doreza mund të rregulloni temperaturën dhe shpejtësinë e ujit pa shkëputje nga nevojat tuaja. Hunda e harkut të lartë ju jep hapësirë ​​të mjaftueshme midis grykës dhe lavamanit tuaj të banjës në mënyrë që të lani duart tuaja ose të lani fytyrën tuaj. Distanca është 4.4 inç dhe ofron hapësirë ​​të bollshme. Si pasojë, nuk keni pse të luftoni me hapësirë ​​të kufizuar si me një rubinet banje me hark të ulët.
Mbi të gjitha, hunda e rrotullueshme e rubinetit të banjës 2 doreza të zeza mat të WOWOW ofron një rrotullim 360 gradë për përdorim të përshtatshëm. Dorezat e zeza mat të rubinetit të banjës vijnë me një kullues të shufrave të ngritjes në të njëjtën ngjyrë të zezë mat për të formuar një unitet me lavamanin tuaj të banjës. Comfortshtë lehtësisht e lehtë për të hapur dhe mbyllur këtë montim të tubit me dorezën e integruar në pjesën e pasme të kësaj rubineti banjoje.
2 rakorda rubineti të rubinetit të klasit të parë XNUMX të zeza 
Përveç modeleve të saj bashkëkohore dhe të guximshme, WOWOW është i njohur kryesisht për standardet e tij të cilësisë së lartë. Ndërsa i shtyn këto standarde të cilësisë nga tabela e vizatimit drejt fabrikës së tyre ultra-moderne, çdo detaj i vogël i kësaj rubineti banjoje është optimizuar në maksimum. Kjo ju jep një rubinet banjo me cilësi të lartë që do t'i shërbejë mirë qëllimit të tij dhe garanton një qëndrueshmëri të gjatë të jetës.
Këmba e qëndrueshme e 2 dorezave të zeza mat të rubinetit të banjës së WOWOW është bërë nga material bronzi i ngurtë pasi kjo garanton performancë optimale dhe qëndrueshmëri më të gjatë. Gjithashtu konstruksioni është bërë prej bakri të ngurtë dhe i përfunduar me aliazh zinku. Ju nuk keni nevojë të shqetësoheni për çështjet e korrozionit për shkak të këtyre materialeve. Përveç kësaj, kjo rubinet banjo është pa plumb për të mbrojtur familjen tuaj në maksimum. Ju e ndjeni ndryshimin e kësaj cilësie menjëherë kur e mbani atë. Edhe kjo dorezë e zezë mat e rubinetit të banjës është rezistente ndaj njollave. Prandaj është e lehtë për tu mirëmbajtur. Kjo është ajo që ju merrni kur blini një rubinet banjo me cilësi të lartë.
Rubinet ekonomik 2 rubinetat e zeza matte e zezë 
Disku qeramik premium brenda kësaj rubineti banjoje në të zezë mat bën që uji të rrjedhë normalisht dhe pa pikim. Gypi i kësaj rubineti banjo përmban një ajrosës ABS. Me këtë aspekt inovativ do të jeni në gjendje të kurseni në konsumin e ujit dhe të ndihmoni edhe në ruajtjen e ujit. Valvula e certifikuar nga NSF kthehet pa probleme për t'ju ofruar rehati maksimale. Fisheku me cilësi të lartë është testuar në 500,000 cikle uji dhe akoma po performonte në mënyrë optimale. Dhe kjo me një çmim akoma ekonomik!
Meqenëse procesi i prodhimit të WOWOW është shumë i standardizuar dhe i automatizuar, WOWOW mund të ofrojë këtë dorezë të zezë mat me rubinet banjo me cilësi të lartë me një çmim shumë ekonomik. Së bashku me prokurimin dhe përdorimin efikas dhe me kosto efektive të materialeve, WOWOW kursen masivisht në kostot e prodhimit. E megjithatë pa humbur objektivin kryesor të prodhimit të produkteve me cilësi të lartë larg syve. WOWOW garanton që nuk do të gjeni asnjë rubinet banjo me të njëjtën cilësi me një çmim më të ulët se sa ne ofrojmë.
Lehtë për tu instaluar dhe i thjeshtë për tu mirëmbajtur 
Kjo rubinet i zi banjo me qendra të zeza me 2 doreza është i lehtë për tu instaluar vetë pa ndonjë profesionist. Në këtë mënyrë ju mund të kurseni edhe më shumë duke instaluar vetë këtë dorezë të zezë mat 2 të rubinetit të banjës. Rubineti i banjës 4 inç përshtatet në çdo montim me 3 vrima. Dorezat e zeza mat të rubinetit të banjës vijnë me një sërë aksesorësh për të instaluar një copë tortë, duke përfshirë një tub uji, një kullues të shufrës së ngritjes dhe një pllakë kuvertë për instalim të lehtë.
Me rubinetin e banjës të zezë mat 2 doreza të WOWOW do të siguroheni nga një rubinet banjo që tejkalon të gjitha standardet e industrisë. Ju do të jeni në gjendje ta mirëmbani lehtë këtë rubinet banjo, ndërsa mund të hiqni mbetjet e ujit të fortë me një prekje të butë të gishtërinjve. Meqenëse kjo rubinet banjo pastrohet lehtë, ju mund të vazhdoni ta përdorni këtë rubinet për një periudhë të gjatë, duke garantuar standarde të ujit me cilësi të lartë. WOW jo për asgjë siguron një periudhë garancie 3-vjeçare për të garantuar performancën e 2 dorezave të zeza mat të rubinetit të banjës.
Avantazhet e rubinetave të rubinetit të zi mat 2 në mënyrë të shkurtër: 
 Jep një faktor wow në çdo banjë
Design Dizajn unik i zi mat
Fa rubinet me hark të lartë për të ofruar hapësirë ​​të bollshme
Sp Fetë e butë dhe pa pikim
Performance Performancë e lartë
 E bërë nga materiale bronzi me cilësi të lartë
 Lehtë për tu pastruar dhe për tu mirëmbajtur
Garanci 3-vjeçare

 

 

Specifikim

peshë

£ 2.53

Produkt Përmasat

6 x 2.2 x 7.5 inç

Ngjyra

e zezë

Fund

Matte Black

material

Metal

Instalimi Metoda

Montuar ne siperfaqe

Numri i vrimave

3

Lartësia e pështymës

Inches 4.4

Arrijnë sput

Inches 5.2

Vendosja e trajtimit / levës

Majtas Djathtas

Përbërësit e përfshirë

Heqja e shufrës së kullimit

 1. B *** m March 26, 2019
  US

  DUA absolutisht këtë rubinet. Ju nuk mund ta mposhtni këtë çmim dhe cilësia është fantastike.

 2. M *** t2020-03-20
  US

  Unë e dua pamjen e kësaj rubineti. Bënë një ndryshim të madh në pamjen e banjës. Çmim shumë i arsyeshëm.

 3. *** s2020-03-22 SH.B.A.
  US

  Çezmat e bukura. Rekomandojini me forcë. Vlera të mëdha

 4. G *** a2020-03-25
  US

  Vërtetë i kënaqur me këtë produkt - është jashtëzakonisht i bërë mirë dhe i lehtë për tu instaluar. Udhëzimet janë përpara yjeve, gjithçka që ju nevojitet (minus çelësa) vjen në paketim, dhe produkti përfundimtar duket i shkëlqyeshëm! Më pëlqen se si artikulon gryka!

 5. E *** d2020-03-26
  US

  Duket shkëlqyeshëm, funksionon shkëlqyeshëm. Do të merrja përsëri.

 6. L *** e2020-03-28
  US

  Shumë e hijshme e lehtë për tu instaluar. Dashuria që rrotullohet faucent

 7. F *** i2020-03-28
  US

  Unë e urdhërova këtë dhe mora këtë rubinet banjo të zezë atë mbrëmje të instaluar brenda gjysmë ore azhurnim shumë të bukur. Faleminderit.

 8. B *** y2020-03-29
  US

  hidraulik me pamje të këndshme dhe çmim të mirë tha se ishte një trokitje e lehtë dhe cilësi e mirë për çmimin

 9. J *** e2020-04-01
  US

  Hidrauliku im tha që kjo rubinet me dy doreza ishte shumë e lehtë për tu instaluar. Presioni i ujit është shumë i mirë, veçanërisht uji i nxehtë. Më pëlqen që gryka rrotullohet dhe tani mund të mbush gjërat në banjë dhe të mos më duhet të shkoj në rubinetin tim të kuzhinës me hark të lartë.

 10. J *** n2020-04-02
  US

  Lehtë për tu instaluar, duket si cilësi e mirë dhe shumë e bukur! Duket shumë e pasur dhe e krahasuar.

 11. E *** x2020-04-04
  US

  Më pëlqen kjo rubinet banjeje dy doreza duket shumë e stilit të lartë duket e shtrenjtë dhe ishte e lehtë për tu instaluar

 12. *** s2020-04-06
  US

  Sasia e besueshme dhe dizajni modern i kësaj rubineti. Përshtatje e përsosur në banjën e shtëpisë

 13. E *** n2020-04-10
  US

  Azhurnim i shkëlqyeshëm në tualet. Dizajn i hijshëm, i instaluar shpejt dhe lehtë.

 14. E ***)2020-04-11
  US

  Në fillim isha paksa e vështirë (për shkak të mungesës së përvojës). Hidrauliku im më ndihmoi. Pajtohem që çmimi i tij është i mahnitshëm, ai padyshim që duket i shtrenjtë dhe cilësia është e shkëlqyeshme. Shumë e rekomanduar për të blerë! !

 15. G *** k2020-04-15
  US

  Unë kisha një njeri duarartë që instalonte timen, por ai tha se ishin mjaft të lehta për tu instaluar. Ajo menjëherë transformoi banjën time në pamjen moderne për të cilën po kërkoja.

 16. N *** e2020-04-18
  US

  Prefekti - kjo Rakord Banjo është paketuar mirë dhe është me cilësi të lartë

 17. J *** m2020-04-20
  US

  Punon me të vërtetë mirë, Rubineti duket shumë moderne

 18. S *** l2020-04-25
  US

  Duajeni pamjen dhe performancën e kësaj rubineti. Rryma e ujit është e mrekullueshme! Më pëlqen që rubinet mund të zhvendoset krah për krah. Do të blija patjetër përsëri!

 19. w *** o2020-04-26
  US

  Pamja e azhurnimeve e lavamanit të vjetër dhe lartësisë më të lartë i jep më shumë hapësirë ​​për rrjedhën e ujit. Një vlerë e madhe për paratë!

 20. w *** o2020-04-28
  US

  Ky rubinet është i lehtë për tu instaluar. Pamja është gjithashtu shumë e bukur. Të përballueshme.

Mirëseerdhët në faqen zyrtare të WOWOW FAUCET

Duke u ngarkuar ...

Zgjidhni monedhën tuaj
USDDollarit amerikan (SHBA)
EUR euro

Shporte

X

Historia e Shfletimit

X