kërkim Kerko Site

WOWOW 8 In. Renditja e gjerë e banjës me dy trajtime në Chrome

(22 komente të konsumatorëve)
USD69.99
Shitur:
43
Shqyrtime:
22

Amazon SHBA

Zgjidhni rubinetat e lavamanit për banjë, të përhapura 2320300C të përshtatshme për përdorimin tuaj, dhe përdorni sa më të rehatshme; ai që zgjidhni është gjithmonë më i miri. Ne, si gjithmonë, do të ruajmë cilësi të mirë dhe shërbim të mirë për të kthyer klientët, dhe mezi pres të ndajmë më shumë me ju! Nga përzgjedhja e materialit deri tek modelimi deri tek përpunimi, ne kemi punuar shumë për t'ju siguruar cilësi më të mirë.

Udhëzimet e instalimit 2320300C

 
 • sasi
  • -
  • +
 •  
prapa Shporta
Kroi i rubinetit të banjës 2 merret me 2320300C
Një rubinet i gjerë banjo sigurisht jep një prekje elegance për çdo banjë. Një avantazh tjetër i shkëlqyeshëm i një trajtimi të gjerë të rubinetave të banjës është se jeni në gjendje të përzieni rrjedhën e ujit sipas dëshirave tuaja të sakta. Një rubinet i banjës me 2 trajtime ju lejon të kontrolloni ujin e nxehtë dhe të ftohtë në mënyrë individuale, duke përfshirë shpejtësinë e tij. Si pasojë, nuk do të gaboni kurrë më dhe do të humbni ujë të nxehtë, ndërsa në të vërtetë nuk keni nevojë për të. Ose më keq, për të djegur duart tuaja me ujë të nxehtë. Prandaj trajtimi i rubinetave të kromit të rubinetit tonë të banjës është një zgjidhje elegante dhe e sigurt për banjën tuaj.
Rubineti i banjës me hark të lartë me modelin 7-të veçantë, definitivisht jep një prekje të veçantë për çdo banjë. Dizajnuesit e WOWOW njihen gjerësisht që gjithmonë kërkojnë modele të guximshme për të bërë një ndryshim me rubinetat e tij të banjës. Si rrjedhim, rubinetat e banjës së WOWOW gjithmonë janë pak më ndryshe nga rubinetat e tjera të banjës që do të gjeni. Kjo ju ndihmon të jepni banjën tuaj një dekor të veçantë dhe unik. Këtë aspekt unik do ta gjeni edhe në rakordat e kromit të rubinetave të kromit në banjë. Kjo rubinet i banjës do të japë patjetër një azhurnim dramatik në banjën tuaj.
Instalimi i dorezave të rubinetit të kromit të rubinetit të banjës
Për të instaluar trajtat e rubinetave të kromit të rubinetit të banjës, do t'ju duhet një lavaman banjo me 2 vrima. Në përgjithësi, vrimat e paraciluara për dy trajtat pozicionohen në 3 inç nga vetë rubineti. Por ju mund të zgjidhni distancën vetë nëse nuk keni një lavaman banje të paracaktuar. Dorezat mund të vendosen në 4 tot 4 inç nga vetë rubineti. Pra, varet nga ju të vendosni distancën e saktë. Për të instaluar dorezat, ju duhen vetëm dy vrima shtesë prej 16 deri 1 inç. Trashësia e pllakës së kuvertës mund të jetë deri në 1,5 inç.
Dorezat e kromit të rubinetit WOWOW të kromit 2 u krijuan me një ndërtim unik lidhës. Uji i nxehtë dhe i ftohtë mund të instalohet nga një lidhje e shpejtë e instalimit, pa pasur nevojë të përdorni një pikëllim. Për shkak të kësaj teknike, ju do të parandaloni që tubat e ujit të plasen. Kjo rubinet i banjës vjen me një paketë të plotë me këste, duke përfshirë një seri tubash të lidhjes së shpejtë dhe linjave shtesë të furnizimit me ujë. Me këtë pajisje instaluese do të keni mundësi të instaloni këtë kromë rubinetash banjo me krom 2 duke mos punësuar një hidraulik. Do të kurseni ndjeshëm në instalimin e kostove pas videove të thjeshta të instalimit të WOWOW. Instalimi mund të bëhet në vetëm 30 minuta pa ndonjë telashe. A nuk është e lehtë?
Dizajnoni dorezat e rubinetit të kromit të banjës

Tavolina e kromit të rubinetit të banjës përmban një dizajn të efektshëm me një sipërfaqe të lëmuar që do të duket mahnitëse në pothuajse çdo stil banjoje. Levat metalike me dorezë të dyfishtë ju ofrojnë kontroll të lehtë. Levat duken të mahnitshme me linjat e saj të drejta dhe modelin e ergonomisë. Levat janë me madhësi të përshtatshme, gjë që i bën ata të përshtatshëm për t’u kontrolluar dhe të rehatshëm për t’u kthyer. Ju mund të operoni levat me vetëm pak përpjekje dhe thjesht të kontrolloni rrjedhën e ujit në një mënyrë të pandryshuar. Përveç kësaj, vetë rubineti i banjës mund të shndërrohet në një 2 gradë të plotë, në mënyrë që t'ju ofrojë rehati maksimale gjatë përdorimit të rubinetit të banjës, ose gjatë pastrimit të lavamanit tuaj të banjës.

Rubineti i argjendtë i banjës me 2 doreza ofron një përfundim të kromit në formë pasqyre. Ky stil i ashtuquajtur vanity është mjaft i hollë dhe për këtë arsye veçanërisht i përshtatshëm për çdo dekor modern të banjës. Kjo rubinet i kromit të banjës ishte lëmuar lehtë për t’i dhënë një prekje elegante kësaj doreza kromi të rubinetit të banjës. Pjesa përgjithësisht me shkëlqim e kromit thjesht u zvogëlua pak në mënyrë që të sigurojë një pamje të veçantë. Siç mund ta shihni, WOWOW kërkon mënyra të ndryshme për ta bërë dekor tuaj të banjës speciale dhe unike.

Trajtimi i rakordave me kromin e rubinetave të banjës me cilësi të lartë të tregut 
Materialet e dorezave të kromit të rubinetit të banjës 2 të WOWOW janë padyshim më të mirat në treg. Vetëm materiale të ngurta metali përdoren si çelik inox, aliazh bronzi dhe zinku. Kjo siguron cilësi të lartë dhe qëndrueshmëri të gjatë të jetës. Këto materiale metalike të ngurta padyshim që janë mbi standardet e përgjithshme të industrisë. WOWOW madje përdor materiale me cilësi më të mirë se disa marka A që njihen në treg. Me këto materiale metalike të qëndrueshme, WOWOW garanton që dorezat e kromit të rubinetit të banjës nuk do të prishen. Veçanërisht lidhësi prej bronzi, bërthama prej bronzi dhe arrat prej bronzi formojnë një unitet harmonik që janë të fortë dhe pa korrozione. Përveç kësaj, këto materiale sigurojnë që
mbroni cilësinë e ujit dhe rrjedhimisht shëndetin për ju dhe familjen tuaj. 
Dorezat e kromit të banjës së WOWOW të kromit 2 vijnë me një tapë falas të kullimit. Në këtë mënyrë ju mund të modeloni lavamanin tuaj të banjës si një unitet të tërë. Ndalesa e kullimit të dritares mund të funksionojë lehtësisht me një prekje të lehtë të gishtit tuaj. Në këtë mënyrë ju mund ta lini të gjithë ujin të rrjedhë lehtë. Dhe pa ndonjë zhurmë shqetësuese për shkak të dizajnit të tij inovativ.
Grumbulat e kromit 2 rubinetave të banjës pa rrezik 
Aeratori i shkallës së lartë Neoperl ju ofron një rrjedhje të butë dhe të butë të ujit. Për shkak të kontrollit inovativ të rrjedhës së ujit, ju do të jeni të lirë nga spërkatja e ujit ndërsa përdorni rubinetin e banjës. Meqenëse u krijua në mënyrë inovative, ju kursen gjithashtu më shumë se 50% të konsumit të ujit. Prandaj do të jeni në gjendje të zvogëloni kostot e ujit si dhe me dorezat e kromit të rubinetit të banjës së WOWOW. Aeratori Neoperl është i ndashëm dhe thjesht mund të pastrohet ose zëvendësohet nga vetja.
Ndërsa WOWOW ju ofron vlerën më të mirë të parave me dorezat e saj të kromit të banjës, kromi, ne jemi të sigurt që t'ju ofrojmë një periudhë garancie 2-vjeçare. Ne kemi parë shumë klientë të kthyer përsëri duke blerë rubinetat tona të banjës, dhe kjo rubinet e veçantë e banjës është aplikuar në vende të shumta publike gjithashtu. Prandaj qëllimi ynë për cilësi më të mirë konfirmohet nga klientët tanë globalë. Ju mbuloheni nga një garanci kthimi parash 3 ditore kur blini rubinetin tonë të banjës. Nëse nuk do të bindeni nga dorezat e kromit të rubinetit të banjës, do të merrni një rimbursim të plotë pa pyetje. Kështu që ju mund të blini rubinetin tonë të banjës krom 90 doreza 2% pa rreziqe!
Avantazhet e rubinetit të kromit të rubinetit të banjës me pak fjalë:
 Jep një faktor wow në çdo banjë
Fa rubinet për banjë të dizajnuar me guxim
Touch Prekje unike e lëmuar me krom
 Lehtë për t'u përdorur
 E bërë nga materiale masive prej bronzi
 Lehtë për tu pastruar dhe për tu mirëmbajtur
Garanci 3-vjeçare

Specifikim

fund

krom

Vlerësim WOWOW 8 In. Renditja e gjerë e banjës me dy trajtime në Chrome

 1. L *** n2020-05-05
  US

  Nuk prisja një rubinet kaq të lirë krahasuar me cilësinë e tij. Aboutshtë përafërsisht e njëjtë me atë që kam kërkuar në dyqan, por jo aq e shtrenjtë. Instalim shumë i lehtë, dizajn shumë i pastër dhe elegant. Më pëlqen shumë sesi shkon mirë me çdo model të banjës dhe lavamanit. Cilesi shume e larte. I guximshëm dhe fleksibël dhe duket shumë i qëndrueshëm. Njollat ​​me të vërtetë nuk mbërthehen në sipërfaqen e rubinetit, por edhe nëse e bëri atë është një pastrim i lehtë. E fundit, por tani më e pakta, koka e rubinetit rrotullohet 360 gradë, gjë që është shumë e përshtatshme kur laja fytyrën ose larja. Me të vërtetë u bë më e lehtë.

 2. H *** s2020-05-09
  2020-05-10

  Kjo rubinet është vërtet e mirë, duket shumë bukur very Paketimi është shumë i kujdesshëm, secila pjesë ka çantën e vet të pavarur jo të endur。 Rrjedha e ujit është e madhe, dhe doreza është shumë e ndjeshme, unë jam shumë i kënaqur me këtë blerje。 rubineti nuk është i shtrenjtë, por artisti është aq i shtrenjtë. Punësova një njeri duarartë dhe iu deshën 2.5 orë për të instaluar rubinetin tim të ri. Meqenëse rubineti i vjetër është i ndryshkur, është e vështirë ta heqësh atë , por ia vlen

 3. D *** d2020-05-14
  CAD

  është një rubinet i ponderuar. super e lehtë për tu instaluar dhe mund të thuash se është me cilësi të mirë. shpresoj të zgjasë shumë gjatë

 4. E ***)2020-05-17
  CAD

  Prisni që master të instalohet! Material cilësor. Forma dhe ngjyra është shumë e përshtatshme për banjën time!

 5. M *** l2020-05-19
  US

  Rubinet me cilësi të lartë me cilësi të lartë Më pëlqen trajtimi i koduar me ngjyra gjithçka duket se është bërë me cilësi të lartë kullimi i pop-up është pak më i lirë, por askush nuk mund ta shohë atë pasi të jetë instaluar dukej mirë. Dashuroni modelin, dashuroni kokën e madhe të rubinetit që ka hapësirë ​​shtesë për të futur duart tuaja atje dhe për të qenë në gjendje të lani fytyrën tuaj ECT. Vjen me gjithçka që ju nevojitet përveç mjeteve për ta vendosur atë. Duajeni kthesën 360 gradë. Unë zgjodha një për shkak të dizajnit që duket thjesht bukur, kështu që stili im është. Gëzuar që duket aq mirë personalisht sa duket në foto dhe është pjesa më e mirë e përballueshme.

 6. M *** e2020-05-23
  US

  kjo ishte për të zëvendësuar një rubinet që kam instaluar mbi 40 vjet më parë që kishte filluar të dilte. Përparimet me kalimin e kohës janë të mrekullueshme. Unaza O në vend që të përdorin stuko hidraulike për të mos përmendur montimin. Kjo ishte shumë më e lehtë sesa rubinetat. Duket dhe funksionon shkëlqyeshëm. rekomandoj shume.

 7. D *** o2020-05-28
  US

  Ne në fakt e kemi blerë këtë pajisje për vaskën tonë të re, sepse dëshironim një pajisje më të gjatë. Na u desh të blinim një prizë të veçantë të kullimit, të cilën e dinim se do ta bënim sepse kjo është bërë më shumë për një lavaman banjo. Pajisja megjithatë duket e mrekullueshme në vaskë. Shumë i lumtur me të!

 8. B *** y2020-06-04
  CAD

  Rakord me pamje të këndshme. Ne vetëm e instaluam atë dhe nuk kemi pasur asnjë problem me të deri më tani. Përputhet me pajisjet tona të tjera të banjës. Rakord i përhapur për t'i dhënë banjës pamje elegante, pesë yje.

 9. H *** n2020-06-09
  US

  Ia vlen çdo qindarkë e vetme !!! Lavamani im duket i mrekullueshëm dhe është me të vërtetë i lehtë për tu instaluar. Unë rekomandoj shumë. Duket si një rubinet me të vërtetë i zbukuruar.

 10. B *** y2020-06-11
  US

  Kur blini tipin e krehur të zgjedhur posaçërisht, pëlqeni që prekja nuk do të lërë gjurmën e gishtit. Kur mora mallin, zbulova se bëra zgjedhjen e duhur. Më dukej e nivelit të lartë dhe e rëndë të mbaja në dorë.

 11. A *** y2020-06-15
  US

  Rakord i shkëlqyeshëm. Cilesi e larte. I guximshëm Fund i bukur. Paketuar mire. Kam përdorur unë do të për një lavaman të vogël të shërbimeve. Dashuria që rrotullohet.

 12. J *** y2020-06-16
  CAD

  Ky është një rubinet i shkëlqyeshëm për banjot, disa ditë më parë rubineti im i banjës ishte plotësisht i prishur, kështu që thjesht vendosni këtë rubinet të ri disa ditë më parë, dhe funksionon shkëlqyeshëm gjithashtu e bën banjën time të duket më me ngjyra, më pëlqente, dhe familjes sime i pëlqen e gjitha!

 13. B *** h2020-06-17
  US

  Kështu që nuk mund ta përdorja rubinetin, nuk përputhej me pajisjen time aktuale. Mendova se ishte shumë tërheqëse dhe me cilësi të këndshme. Hidrauliku tha se ai nuk do të kishte problem të instalonte kështu që supozoj instalim të lehtë. i zhgënjyer nuk përputhej me të vërtetë do të kishte qenë i mirë!

 14. A *** l2020-06-23
  CAD

  Nuk mund ta besoj që e kam vendosur të gjitha vetë dhe zgjat vetëm 30 minuta. Kjo është hera ime e parë për të instaluar rubinetin që do të thotë se është me të vërtetë e lehtë për t'u instaluar. Duket bukur dhe me stil në banjën time.

 15. E *** r2020-06-24
  US

  Ky rubinet është me të vërtetë i lehtë për tu instaluar. Unë dhe burri im nuk kemi përvojë me rubinetin e instalimit, por e kemi bërë vetë duke ndjekur udhëzimet. Ka një pamje elegante në majë të countertopit tim prej mermeri. Cilesi shume e mire !!! Më mirë se sa kam marrë më parë.

 16. O *** d2020-06-26
  US

  Unë kam qenë duke kërkuar për një pamje unike për banjën time kryesore për të treguar. Cilësi dhe qëndrueshmëri e shkëlqyeshme për çmimin. Do t'ju rekomandoja patjetër nëse jeni me një buxhet dhe kërkoni një pjesë të këndshme të shfaqjes.

 17. R *** k2020-06-29
  US

  Kjo rubinet duket mrekullueshme! Ka linja të pastra. Hidrauliku nuk kishte asnjë problem gjatë instalimit.

 18. C *** a2020-06-30
  US

  Produkti flet vetë. Instalimi ishte pak më i vështirë se normal për shkak të kullimit të vjetër. U desh shumë kohë për ta nxjerrë jashtë, por pas kësaj gjithçka shkoi siç ishte planifikuar. Shikoni fotografitë, siç thashë, ky produkt flet vetë

 19. T *** e2020-07-01
  US

  Kur djali im shikoi për herë të parë në të gjitha këto pjesë, ai u çmend dhe tha "pex" sikur të ishte një fjalë e ndyrë. Në kohën që ai kishte mbaruar instalimin e kësaj rubineti, ai po këndonte lavdërimet e kujtdo që e projektoi këtë dhe duke pyetur pse të gjitha pajisjet hidraulike nuk janë aq të mëdha. Kaq i lumtur që zgjodha këtë rubinet. Përveç lehtë, mendoj se është e bukur.

 20. A *** n2020-07-04
  CAD

  Thjesht stili që kërkoja dhe rubineti duket i shkëlqyeshëm dhe funksionon mirë. Erdhi i mbushur me kujdes me furnizime dhe udhëzime themelore. Duhej të instaloja një hidraulik sepse pjesët e rubinetit të vjetër nuk do të lëkundeshin dhe valvulat e mbylljes në fund të fundit kishin nevojë për zëvendësim, kështu që jam gjithashtu i kënaqur që ishte edhe një çmim i shkëlqyeshëm.

 21. N *** n2020-07-05
  CAD

  Trokitje e mrekullueshme për paratë. Vjen me pajisje ngjeshëse 3/8, duke e bërë atë lehtësisht të adaptueshme në shumicën e instalimeve të lavamanit.
  Ka cilësitë e një çezme dyfishin e çmimit.

 22. W *** h2020-07-06
  US

  Ne kishim të instaluar një kotësi të re banjo e cila nuk vinte me një rubinet, unë kërkova për shumë njerëz dhe e gjeta këtë të zezë për ta përdorur atje që merr një sasi të mjaftueshme përdorimi, është shumë e lehtë për të shtyrë / tërhequr. Instalimi ishte shumë e lehtë për tu ndjekur letra vjen me kutinë, e fortë, e shndritshme, me pamje të mirë. Përndryshe, kjo është një rubinet i lehtë për t’u instaluar dhe duket me të vërtetë elegante në majë të majave tona të reja të granitit.

Mirëseerdhët në faqen zyrtare të WOWOW FAUCET

Duke u ngarkuar ...

Zgjidhni monedhën tuaj
USDDollarit amerikan (SHBA)
EUR euro

Shporte

X

Historia e Shfletimit

X