kërkim Kerko Site

WOWOW 8 Rastësia e përhapjes së banjës së Fabrikës së Nikelit

(20 komente të konsumatorëve)
USD69.99
Shitur:
29
Shqyrtime:
20

 

Amazon SHBA  Amazon CA

dy trajtuar rubinetën e gjerë të banjës mund të plotësojnë nevojat e ndërrimit të veçantë të ujit të nxehtë dhe të ftohtë, të azhurnojnë dekorimin e banjës, është choiceshtë zgjidhja më e mirë për ju!

Udhëzimet e instalimit 2320300

 
 • sasi
  • -
  • +
 •  
prapa Shporta

WOWOW 8 Rastësia e përhapjes së banjës së Fabrikës së Nikelit WOWOW 8 Rastësia e përhapjes së banjës së Fabrikës së Nikelit

Rubinet i banjës me nikel të krehur 2320300 të përhapur 
A e dini se rubineti juaj i banjës është një nga artikujt më të rëndësishëm në banjën tuaj për sa i përket dizajnit? Edhe ato janë aq të vogla, rubinetat mund të kenë një ndikim masiv në dekorin tuaj të banjës. Rubinetat e banjës janë pika fokale natyrore në çdo model të banjës. Kjo do të thotë kur dikush hyn në një banjë, një nga gjërat e para që tërheq vëmendjen e tij ose të saj, janë rubinetat e banjës. Prandaj, një rubinet banjo mund të bëjë një ndikim dramatik në çdo model të banjës dhe duhet të zgjidhet me mençuri.
Kjo tregon që duhet të zgjidhni mirë rubinetin tuaj të banjës. Ju mund të keni një buxhet (të mbuluar) për banjën tuaj të re. Shpesh shohim që rubinetat e banjës nuk janë përfshirë në projektin dhe buxhetin fillestar. Rakordat e banjës shpesh zgjidhen vetëm në fund të procesit, ndërsa banjo tashmë është duke u instaluar. Mund të jetë mjaft sfidë të gjesh një rubinet banjoje që përshtatet si me preferencat e tua të dizajnit ashtu edhe me buxhetin tënd. Buxhetet e banjës shpesh mbarojnë në fund për shkak të ngjarjeve të paparashikuara, dhe ju nuk doni të bëni kompromis në lidhje me dizajnin dhe cilësinë duke zgjedhur rubinetat tuaja të banjës. Sidomos kur e dini që këto rubineta banjo mund të kenë një ndikim dramatik në dekorin tuaj të përgjithshëm të banjës. Prandaj është mirë të dini se WOWOW ju ofron rubineta elegante dhe elegante të banjës me çmime të volitshme. Si pasojë, WOWOW ju ofron vlerën më të mirë për para.
Rubinet i ngurtë banjosh metalik i krehur nikeli i përhapur i përhapur 
Nikeli i pastruar i rubinetit të banjës së WOWOW është bërë prej metali të fortë. Do ta vini re menjëherë kur të mbani këtë rubinet banjoje në dorë. Rubineti i banjos pastroi nikelin me pesha të përhapura 3.8 bs që zbulon cilësinë e tij pa asnjë dyshim. Mund të jeni i sigurt për një rubinet banjo me cilësi të lartë që do të zgjasë për shumë, shumë vite. Padyshim, materialet prej bronzi të ngurta janë shumë më të mira se metalet e tjera. Me këtë lloj përmbajtje masive metali nuk keni pse shqetësoheni aspak për problemet e korrozionit për shembull. Përveç kësaj, materialet me cilësi të lartë ofrojnë qëndrueshmëri dhe jetëgjatësi maksimale të produktit. Cilësia e ujit do të jetë gjithashtu pa plumb dhe për këtë arsye zgjidhja më e mirë për shëndetin tuaj.
Përveç kësaj, rubineti i banjës nikeli i krehur ishte i përfunduar me një sipërfaqe nikeli të krehur. Jo vetëm që kjo përfundim siguron një prekje të bukur në modelin tuaj të banjës, por është edhe rezistente ndaj konsumit. Përfundimi i nikelit të krehur parandalon lagështirën dhe gërvishtjet, gjë që e bën rubinetin e banjës nikeli i pastruar pa gërvishtje dhe njolla të përhapura. Prandaj është një luks i ulët në banjën tuaj, që pastrohet lehtë duke e fshirë me një leckë. E thjeshtë!

Shtëpi e projektuar me guxim nikeli i krehur me nikel të përhapur
Rakordi i banjës së WOWOW-it i nikelit i përhapur i përhapur përmban një rubinet të gjerë të banjës që merret me nevojat tuaja për të rregulluar veçmas vëllimin e ujit të nxehtë dhe të ftohtë. Dizajni i përhapur, pra, është gjithashtu i rregullueshëm nga 4 në 16 inç. Rubineti ka nevojë vetëm për një montim prej 3 vrimash dhe distanca e instalimit mund të përshtatet me preferencat dhe kërkesat tuaja personale.

Pështjella e lartë katrore është padyshim një dizajn unik që nuk do ta shihni në shumë rubinete të tjera banjo që mund t’i gjeni në treg. Shumë rubinetat e banjës duken mjaft të ngjashme. Të gjesh diçka të veçantë në lidhje me rubinetat mund të ishte mjaft sfidë. Përvec dizajnit të saj të guximshëm, puçrra e lartë e nikelit të bronzuar të rubinetit të përhapur ju jep një pastrim të bollshëm nën hundëz për të ofruar rehati maksimale. Prandaj kjo rakord unike banjo në formë katrore ju ofron një veçori moderne dhe rehati në të njëjtën kohë. Sa për praktikisht, nuk do të duhet të shtrini duart larg për të arritur rrjedhën e ujit. Kjo e bën atë një operacion të rehatshëm.

 Rubinet i banjës i operuar me lehtësi nikeli i krehur i përhapur

Të dy trajtat e kësaj rubineti të përshtatshëm për banjë ju ofrojnë mundësinë për të kontrolluar saktësisht vëllimin dhe temperaturën e ujit. Të dy trajtat janë bërë nga aliazh i ngurtë i zinkut dhe ofrojnë një kontroll të lehtë dhe megjithatë të dizajnuar mirë. Jo vetëm nikeli i krehur i rubinetave të rubinetave të banjës mund të operohet pa probleme, por edhe vetë hundëza ofron një shtrirje prej 2 gradësh. Prandaj, ju mund ta poziciononi nikelin e furçuar të rubinetit të përhapur në një mënyrë të përshtatshme për ju, dhe gjithashtu mund ta ktheni mbrapa. Kjo e bën më të lehtë pastrimin e lavamanit tuaj të banjës për shembull.
Përveç funksionimit të tij të lehtë, nikeli i furishëm i rubinetit të banjës mund të instalohet lehtësisht. Karakteristika e tij krijuese e shpejtë e instalimit është unike në treg. Kjo bën të mundur që të bashkoni të gjitha lidhjet në mënyrë të sigurt dhe të lehtë vetë. Linjat e ujit të nxehtë dhe të ftohtë janë të përziera me tubin e instalimit të shpejtë që thjesht mund të ngjitet pa pikëllim. Me këtë teknikë të saktë jeni gjithashtu i sigurt se tubat e ujit tuaj nuk do të shpërthejnë. Nikeli i furishëm i rubinetave të banjës së përhapur është i lehtë për t'u instaluar pa përdorimin e një hidraulik të shtrenjtë.

Rakord i garancisë për banjën nikel të krehur të përhapur 
Nikeli i pastruar i rubinetit të banjës vjen me të gjitha materialet e nevojshme, përfshirë kompletin e instalimit. Përveç grykës së lartë katrore dhe 2 dorezave të tij, pakoja vjen me një kanal uji, 2 tuba uji 50 cm për ujë të ftohtë dhe të nxehtë, 1 tapë për sforcim dhe një set të plotë të aksesorëve dhe mjeteve.
Ndërsa WOWOW garanton se ofron vlerën më të mirë për para, rubineti i banjës nikeli i krehur vjen me një garanci plotësuese 90 ditore për kthimin e parave. Nëse nuk do të habiteni me vlerën e parave që merrni, mund të ktheni rubinetin e banjës nikelin e krehur pa asnjë problem. Ju garantohet një rimbursim i plotë pa asnjë pyetje. Përveç kësaj, WOWOW ju ofron një periudhë garancie 3-vjeçare. Nëse rubineti juaj i banjës nikeli i pastruar nuk do të performonte siç prisnit të performonte, WOWOW do të zëvendësojë rubinetin tuaj të banjës me një krejt të re. WOWOW e merr seriozisht përgjegjësinë e saj dhe ne kurrë nuk do t'ju zhgënjejmë.
Përparësitë e nikelit të rubinetit të furrës së përhapur me pak fjalë:
• Jep një faktor wow në çdo banjë
• Dizajn unik me 7 formë
• Mbaro me stilin e nikelit të krehur
• Materiale metalike masive
• Qëndrueshmëri gjatë gjithë jetës
• Lehtë për tu pastruar dhe për tu mirëmbajtur lehtë
• Garanci 3-vjeçare

 

specifikimet

SKU: 2320300 Kategorite , Tags: ,

Specifikim

GARANCI

3-vjeçar

peshë

£ 3.59

Paketa Përmasat

11.2 x 10.1 x 3.2 inç

Ngjyra

Nikel i krehur

Fund

Krehur

material

Aliazh bronzi / Çelik / Stainless

Model

2 trajton

Formë

Katror

Burimi i energjisë

Me energji hidraulike

Instalimi Metoda

Vidë-In

Lloji i skuqjes

Lumë

Vendosja e trajtimit / levës

Majtas dhe djathtas

Trajtoni materialin

Metal

Përshkrimi i performancës

Ujë i nxehtë / i ftohtë

Profili i prizës

Embedded

 1. Z *** a2020-04-28
  US

  Vlera e madhe për çmimin. Fraksioni i kostos. Duket bukur. Veprimi në dorezat është i qetë dhe i ngushtë. Vini re se gryka nuk mund të rrotullohet. Unë nuk e hulumtova specifikisht atë dhe nuk është problem, por ato që zëvendësova e kishin atë veçori.

 2. C *** t2020-05-01
  US

  Super e lehtë për tu instaluar. Vetëm kini kujdes kur lidhni linjën e furnizimit për të trajtuar rëniet e furnizimit. Përdorni dy çelësa për t'i shtrënguar së bashku. Për më tepër, rubinet shumë i bukur. Ja vlen të bleni!

 3. W *** e2020-05-03
  US

  Isha me një buxhet të rreptë dhe përfundova duke e zgjedhur këtë për rubinetin tim të banjës. Unë e dua lartësinë dhe dizajnin e thjeshtë, është instaluar për gati një muaj tani dhe funksionon në mënyrë të përsosur. Unë do ta rekomandoja me forcë!

 4. T *** s2020-05-03
  US

  ne jemi duke rinovuar një shtëpi me qira për ta hedhur në treg për ta shitur muajin tjetër. Ne blemë një kotësi banjo në dyqanin lokal të kutive të mëdha por rubinetat ishin tepër të çmuar. I kontrollova në WOWOW dhe vendosa për këtë. Rubinet me pamje të shkëlqyeshme sidomos për çmimin. Shumë e lehtë për tu instaluar dhe të gjitha pjesët që na duheshin ishin të përfshira.

 5. D *** n2020-05-07
  US

  Kjo është larg nga rubineti më i mirë për çmimin! Allshtë e gjitha metali me një kullim shtytës dhe zbritës krejt metalik me një pellg kapës! Nuk ka më bllokime të tubave të pastrimit të flokëve!

 6. 2 *** 92020-05-09
  US

  Një nga blerjet më të mira deri më tani që ngriti pamjen në banjën time. Dorëzim i shpejtë..instalim i lehtë. E njëjta cilësi si do të paguanit dyfish në Home Depot. Merrni të gjithë vlerën për paratë tuaja. Jashtëzakonisht i lumtur me blerjen time.

 7. C *** e2020-05-09
  US

  Jam shumë e lumtur që kërkova në internet për të gjetur këtë rubinet. Atshtë me një kosto më të ulët se ato që gjen në dyqanet e pajisjeve të mëdha, dhe ne nuk sakrifikuam asgjë për sa i përket pamjes. Eshte e bukur. Do të blija patjetër përsëri nga kjo markë.

 8. B *** e2020-05-13
  US

  Instalim vërtet i lehtë dhe cilësi dhe stil i denjë. Krahasoni me rubinetat e mia të tjera të marra nga Home Depot, kjo padyshim që ia vlen të bleni me shumë cilësi, por gjysmë çmimi. Rekomanduar edhe për miqtë e mi

 9. B *** e2020-05-16
  US

  Duaj rubinet. Instalimi ishte goxha i lehtë përveç që duhej të merrnim çorape më të gjata për lavamanin tonë specifik. Duket dhe ndihet të paktën dyfishi i çmimit të paguar. Rubineti u paketua bukur që është një detaj i vogël por që e bëri gjithçka edhe më të bukur. Faleminderit!

 10. A *** r2020-05-17
  US

  Shumë e lehtë për ta vënë atë. Dhe madje, dorezat tashmë janë në kuti. Më duhet një orë të heq të vjetrën :(. Dhe 15 minuta vendos një të ri, btw Unë nuk jam hidraulik. Të ftohtë ose të nxehtë ato shënuan shumë qartë. Nuk mund të gaboj. Në përgjithësi, është çmim i drejtë

 11. D *** y2020-05-19
  CAD

  Rubineti dhe dorezat erdhën të mbështjella bukur për të parandaluar gërvishtjet. Të dy rubinetat dhe dorezat ishin prej bronzi për qëndrueshmëri dhe linjat ishin prej metali. Sidoqoftë, e ktheva këtë set për një të metë të madhe. Kullimi ishte i madh dhe ishte shumë i madh për një vrimë kullimi me madhësi relativisht standarde. Ndalesa e kullimit ishte bërë prej plastike të lehtë, jo metalike.

 12. K *** d2020-05-20
  US

  Kur djali im shikoi të gjitha këto pjesë për herë të parë, ai ishte i zemëruar dhe duke sharë. Por, në kohën kur mbaroi instalimin e rubinetit, ai tashmë kishte lavdëruar personin që projektoi rubinetin dhe pyeti pse të gjitha pajisjet e banjës nuk ishin aq të mira. Jam i lumtur që zgjodha këtë rubinet. Përveç thjeshtësisë, mendoj se është e bukur. Ky është stili që kam kërkuar.

 13. R *** n2020-05-21
  US

  Ne e kemi blerë këtë produkt si një zëvendësim për sistemin tonë të vjetër të rubinetit, dhe ky produkt ka përmbushur të gjitha pritjet dhe më gjerë! Ne donim diçka që duket elegante, por përshtatet në dekorimet / temën tonë të shtëpisë. Kjo rubinet jo vetëm që duket bukur, funksionon shumë mirë dhe ka një rrjedhë mahnitëse uji. Unë e instalova këtë sistem brenda rreth 20 minutash pa ndihmën e askujt tjetër. Unë do ta rekomandoja këtë produkt për këdo në treg për një rubinet bashkëkohor lavamani që nuk u vë vrimë në portofol.

 14. R *** s2020-05-25
  US

  i zëvendësova një rubinet super të çmuar të hans grohe (drejtshkrim) me këtë njësi. instaluar ne 15 minuta. veprim super i butë, i këndshëm i valvulës. dizajni është i shkëlqyeshëm për të parandaluar lëvizjen e dorezave etj në një countertop graniti. vlera të mëdha. rubineti tjetër që zëvendësova ishte 5 herë çmimi i kësaj. jam një ndërtues shtëpish dhe kam instaluar 100 rubineta. brohoritje!

 15. P *** l2020-05-28
  US

  Lavaman banjo. Ngjyra dhe stili duken bukur, por rubineti i ujit të nxehtë është shumë i ngushtë për tu kthyer lehtë dhe bën zhurmë të kërcitjes. Rubineti i ujit të nxehtë funksionon shumë mirë. Të gjitha pjesët ishin në kuti, dhe të dy kishin rondelet e duhura dhe ishin instaluar mirë. Njësia e zorrës për secilën dorezë të ujit të nxehtë dhe të ftohtë është vulosur kështu që nuk mund të rregullohet. Shtë një defekt prodhimi. Përndryshe, uji i ftohtë funksionon shumë mirë, por kur ktheni dorezën e ujit të nxehtë është shumë i ngushtë dhe kërcet dhe më pas lejon që uji i nxehtë të dalë nga rubineti.

 16. D *** n2020-06-03
  US

  Çfarë ndryshimi të lumtur që ka shfaqur kjo rubinet me kotësinë time! Paketuar shumë mirë, mirë që të përfshihet asambleja e plotë, gjithashtu mori një bombol me vrimë nxjerrëse sapuni dhe leckë pastrimi. Shtë siguruar një mjet për të vendosur mbulesat bazë për dorezat, gjithashtu është mirë të heqësh mbulesat kur bën një pastrim të plotë të grimcave të grumbulluara (pa furçë dhëmbësh). Çmim i shkëlqyeshëm gjithashtu! Bukur bërë! Do të kthehesha patjetër për një blerje në të ardhmen!

 17. M *** y2020-06-05
  US

  artikulli dukej shumë bukur. problemi i vetëm ishte që një nga rubinetat nuk ishte bërë i duhur dhe ai bluante sa herë që e ndiznit ose çaktivizonit. Më është dashur të bëj disa modifikime për të rregulluar problemin. gjithashtu kullimi i pop-up nuk del aq sa të lejojë ujin të kullojë mjaft shpejt.

 18. M *** y2020-06-05
  US

  Rubinet me pamje shumë të bukur që duket se është cilësore. Na pëlqente aq shumë sa që porositëm edhe 2 të tjera për banjën tonë master.

 19. J *** d2020-06-08
  US

  Ne jemi të kënaqur me pamjen dhe shpejtësinë me të cilën e morëm këtë. Instalimi ishte pak i vështirë, por në përgjithësi ishte një zgjidhje e përballueshme dhe e mirë për rinovimin e banjës sonë.

 20. 2020-06-12
  US

  Produkt i shkëlqyeshëm! Super e lehtë për tu instaluar dhe stili shkon me banjën tonë të miqve në mënyrë të përsosur. Moreshtë më elegant se gjithçka që kemi gjetur në dyqanet lokale të pajisjeve dhe çmimi është i jashtëzakonshëm!

Mirëseerdhët në faqen zyrtare të WOWOW FAUCET

Duke u ngarkuar ...

Zgjidhni monedhën tuaj
USDDollarit amerikan (SHBA)
EUR euro

Shporte

X

Historia e Shfletimit

X