kërkim Kerko Site

WOWOW 4 rubinet për banjë me një banjë të Centerset-Inch në Chrome

USD40.99
Shitur:
19
Shqyrtime:
0

Amazon SHBA

Vendosja e lehtë: kjo rubinet i lavamanit të banjës është projektuar që të përputhet me 3-vrimë, 4-brenda. Konfigurimet e qendrës
Asambleja e kullave të përfshira: Asambleja pop-up në një fund koordinues përfshihet me lehtësi për të përfunduar pamjen tuaj.

Udhëzimet e instalimit 2320700C

  
  • sasi
    • -
    • +
  •    
prapa Shporta

WOWOW 4 rubinet për banjë me një banjë të Centerset-Inch në Chrome

Rubineti i banjës me krom 2320700C
Rubineti i kromuar i banjës së kromit të WOWOW ofron një pamje të ndritshme në banjën tuaj. Ky rubinet i lavamanit me banjë kromi ka një dizajn klasik në modë retro. Kjo do të ndikojë në mënyrë dramatike në dekor tuaj të banjës, në çfarëdo lloji të vendbanimit që po qëndroni. Kjo rubinet i kromit të banjës mund të instalohet ose në një shtëpi me qira, condo të re, një apartament të vetëm, shtëpi me motor, shtëpi njëkatëshe, rimorkio udhëtimi ose rezidencë. Rubineti i banjës me krom i vendosur në kuvertë përmban një përfundim të kromit në formë pasqyre që i jep një pamje pothuajse çdo banjoje. Përfundimi i kromit është shumë reflektues për t'ju siguruar një pamje të ndritshme që ndërthur mjaft mirë me pothuajse çdo stil banjo. Me kthesat e saj rrjedh, shton një prekje klasike dhe akoma bashkëkohore në banjën tuaj.

Rakordi banjo me krom të vetëm ofron një mënyrë të thjeshtë për të lëvizur pa tela dorezën mbrapa dhe me radhë dhe lart e poshtë. Në këtë mënyrë ju mund të kontrolloni lehtësisht vëllimin dhe temperaturën e ujit me vetëm një dorë. Kjo e bën të lehtë për të rregulluar në mënyrë minimale rrjedhën e ujit në përputhje me nevojat tuaja specifike. Do të habiteni me lehtësinë që rrjedhja e ujit të kontrollohet.

Rubinetat e kromit të banjësve me cilësi të lartë

Rubineti i kromit të banjës së WOWOW ishte prodhuar me aliazh zinku, dhe përfundoi me dorë të lëmuar dhe të kromuar me teksture. WOWOW përdor teknologjinë më të lartë të artit për të garantuar njëkohësisht bukurinë e qëndrueshme dhe qëndrueshmërinë e përjetshme. Valvula qeramike për shembull siguron një performancë pa pikim që të kthehet pa probleme. Fishek qeramik me cilësi të lartë nga ana tjetër ka kaluar një provë me mbi 500,000 cikle uji. Dhe akoma rubineti i kromit të banjës po performonte në mënyrë optimale pas gjithë këtyre provave. WOWOW rrjedhimisht i tejkalon të gjitha standardet e jetëgjatësisë së industrisë për sa i përket qëndrueshmërisë.

Përveç qëndrueshmërisë, është gjithashtu mirë të dihet të keni ujë të pastër dhe të pastër në çdo kohë. Për shkak të metaleve masivë që përdoren, do të përjetoni ujë pa plumb në çdo kohë. Kjo do të mbrojë shëndetin e juve dhe familjes suaj përgjithmonë. Një përmirësim i rubinetit të kromave të banjës së WOWOW, jo vetëm që do të jetë një veçori fantastike për banjën tuaj, do të jetë gjithashtu një zgjedhje e shëndetshme!

Rakord banjo kromatike Centerset 
Rubineti i banjës së kromit të qendrës mund të instalohet lehtësisht nga vetja. Ky rubinet i banjës krom i montuar në kuvertë është gati për një instalim të qendrave prej 4 inçësh me 3 vrima. Distanca midis rubinetit dhe dorezave është 4 inç. Me të gjitha aksesorët dhe përbërësit e montimit, kjo rubinetat e kromit të banjës vjen gati për instalimin e bërë vetë. Ky instalim DIY do t'ju kursejë kosto shtesë të një hidrauliku të shtrenjtë. Dhe nuk është aspak e nevojshme. Dizajni i saj inovator bën të mundur që një rishtar të instalojë këtë rubinet krom banjo në vetëm 20 minuta. Kompleti i instalimit madje vjen me doreza komplimente instalimesh. Në këtë mënyrë nuk do t’i dëmtoni duart rastësisht kur instaloni rubinetën e kromit të banjës. Ju lutemi kini kujdes që linjat e furnizimit nuk përfshihen nëse ju duhen, dhe ato shiten veç e veç.

Lartësia e hundës së rubinetit të kromave të banjës së WOWOW është 2.7 inç dhe shtrirja e hundës është 4.2 inç. Rubinetat e banjës me një trajtë të vetme përshtaten me një instalim standard 4 inç. Për më tepër, rubineti klasik i banjës krom vjen me një ndalues ​​pop-up që përfshin një shufër ashensori të integruar. Rubineti i kromit të banjës kombinohet mirë me asamblenë e kullimit të kromit. Ajo formon një unitet harmonik në lavamanin tuaj të banjës. Ju lehtë mund ta lini ujin të mbarojë nga lavamani i banjës duke shtypur poshtë shufrën e ngritësit. Lehtësia e trajtimit të shufrës së ashensorit, ju shmang që të lëndoni duart ndërsa jeni duke i larë ato. Dizajni i shufrës së tërheqjes ishte projektuar për ta bërë jetën tuaj më higjenike dhe të përshtatshme.

Rubinet i kromit banjo ekonomike

Aeratori inovator ABS kursen mbi 50% të ujit. Ajo kontrollon rrjedhën e ujit duke siguruar kundër-presion në rrjedhën e ujit. Kjo çon në një rrjedhë uji anti-spërkatës dhe ju kursen në mënyrë dramatike në faturën tuaj të ujit. Në varësi të vendndodhjes tuaj, fatura juaj e ujit mund të shtohej lehtësisht. Prandaj është mirë të dini se mund të kurseni në shpenzimet e ujit, pa humbur as performancën. Ju nuk do të vini re një ndryshim pasi përvoja juaj e ujit madje do të përmirësohet për shkak të veçorisë anti-splatter.

Aeratori Neoperl me performancë të lartë ju ofron një përvojë të rehatshme larjeje. Me një prekje të butë me gishtat, lehtë mund të hiqni të gjitha mbetjet e ujit të vështirë si kalciumi. Në këtë mënyrë ju mund ta mbani rubinetën tuaj të banjës me krom sa më të ri dhe duke performuar në mënyrë optimale. Aeratori i rubinetit të kromit të banjës mund të hiqet lehtësisht me duart tuaja. Ju nuk keni nevojë as për ndonjë mjet për të hequr aeratorin pasi thjesht mund ta zhvendosni këtë veçori novatore. Ju mund të hiqni aeratorin ose për ta pastruar ose zëvendësuar atë.

Rubineti i kromit të banjës pa rrezik 
Me periudhën e saj të garancisë 3-vjeçare, WOWOW tregon besimin e saj në rubinetin e saj të banjës me krom. Me këtë rubinet banjo të kromuar me cilësi të lartë ju keni vlerën më të mirë të parave që mund të merrni në treg. Materialet me cilësi të lartë janë të pakontestueshme, dhe sa i përket parave të investuara, çmimi është aq i ulët sa mund të marrë. Si pasojë, WOWOW garanton që nuk do të gjeni një rubinet banjo me cilësi më të mirë për të njëjtin çmim. As nuk do ta gjeni këtë lloj rubineti banjo cilësor për një çmim më të ulët. Për shkak të cilësisë së lartë, WOWOW nuk ka frikë t'ju ofrojë një periudhë garancie 3-vjeçare. Rubineti juaj i banjës me krom do të zëvendësohet menjëherë nga një markë e re nëse dëmtohet për ndonjë arsye.
Ju mund të blini rubinetin e banjës me krom të WOWOW pa rrezik fare. Ju merrni një garanci falas për kthimin e parave 90-ditore. Nëse nuk do të ishit 100% të kënaqur me rubinetin tuaj të ri të banjës WOWOW, do të merrni një rimbursim të plotë. Pa pyetje të bëra, ashtu si ajo. Por ne jemi të sigurt që ju nuk do ta ktheni rubinetin tuaj, pasi kemi klientë të shumtë të kënaqur dhe të kthyer nga e gjithë bota. Ne jemi të sigurt që do të bindeni për vlerën e parave që po ju ofrojmë.
Avantazhet e rubinetit të kromit të banjës me pak fjalë:
• Jep një faktor wow në çdo banjë
• Dizajn me shkëlqim të kromit
• Operohet pa probleme
• Me ndalues ​​inovativ për kullimin e shufrës tërheqëse
• Krijuar nga materiale aliazh zinku me cilësi të lartë
• Lehtë për tu pastruar dhe për tu mirëmbajtur lehtë
• Garanci 5-vjeçare

Specifikim

prodhues

WOWOW

pika Pesha

£ 2.68

Produkt Përmasat

5.3 x 6 x 6.7 inç

Ndërpritet nga prodhuesi

jo

Fund

krom

material

Aliazh zinku / tunxh / çelik

Model

Dizajni i qendrës 3 inç 4 inç

Karakteristika të veçanta

Valvul disk qeramik NSF, ujë përzierje, dizajn 3 vrima 4 in., I lehtë për tu instaluar, ujë me nxehtësi dhe të ftohtë me 1 doreza, krom

Nuk ka komente ende.

Mirëseerdhët në faqen zyrtare të WOWOW FAUCET

Duke u ngarkuar ...

Zgjidhni monedhën tuaj
USDDollarit amerikan (SHBA)
EUR euro

Shporte

X

Historia e Shfletimit

X