kërkim Kerko Site

WOWOW 3 Vrimë 4 Inch Centerset Rakord

USD39.99
Shitur:
18
Shqyrtime:
0

Amazon SHBA

Stil retro klasik i stilit të shtrirjes së nikelit të krehur me rubinet: Gjurmët e gishtave, i rezistojnë korrozionit.
Rakord vanitiviteti i montuar në kuvertë E pranueshme për shtëpi me qira, godinë e re, apartament me një apartament, shtëpi me motor, rimorkio udhëtimi dhe përdorim shtëpiak.

Udhëzimet e instalimit 2320700

Dorëzoni tek

  
  • sasi
    • -
    • +
  •    
prapa Shporta

 

WOWOW 3 Vrimë 4 Inch Centerset Rakord

WOWOW 3 Vrimë 4 Inch Centerset Rakord

WOWOW 3 Vrimë 4 Inch Centerset Rakord

rubinet për banjën e nikelit të krehur 2320700 detaje:

Konsumoni para dhe ujë për ju: të ndërtuar në aeratorë neoperl 1.2gpm, duke i dhënë një takim të rehatshëm larjes, me të paktën 20 përqind më pak ujë se zakonisht, duke kursyer paratë tuaja pa kompromentuar funksionalitetin.
Sanitar për të përdorur asamblenë e kullimit të përfshira: që nikeli i krehur i rubinetave të banjës të përfshijë asamblenë e kullimit metalik, uji vjen nga lavamani i rubinetit përmes shtypjes së asamblesë së ashensorit, duke parandaluar bërjen e duarve tuaja të lara.
Kapsulë qeramike pa pikim: e ndërtuar në kapsulë qeramike nënshkrimin e lartë, rrotullohet pa probleme për të garantuar kontrollues të saktë të temperaturës së ujit dhe përdorim afatgjatë pa pikim
Sigurt për t'u përdorur: të gjitha çezmat e lavamanit të banjës janë të licencuar nga ne, nsf61-9, ab 1953 standardet e biznesit pa plumb. Trupi i rubinetit është krijuar nga metali i plotë, i fuqishëm dhe i qëndrueshëm.
Garanci e kufizuar e jetës: ne ofrojmë një garanci 3-vjeçare kundër rrjedhjeve, pikave të thyerjes, frakturës dhe të metave të përfundimit.

Rubineti i banjës së qendrës ka kaluar testin e llakut, që do të thotë se është rezistent ndaj korrozionit.
Produkti nuk do të krijojë kurrë probleme statike.
Nuk ka burrs, gërvishtje ose pika në sipërfaqen e saj.
E elektroduar me një fund, produkti kurrë nuk merr oksidim.

 

Specifikim

prodhues

WOWOW

pika Pesha

£ 4.47

Produkt Përmasat

5.3 x 6 x 6.7 inç

Ndërpritet nga prodhuesi

jo

Ngjyra

Nikel i krehur

Fund

Krehur

material

Aliazh zinku / tunxh / çelik

Model

Dizajni i qendrës 3 inç 4 inç

Instalimi Metoda

Montim në kuvertë

Lartësia e pështymës

Inches 2.7

Arrijnë sput

Inches 4.2

Lloji i skuqjes

Lumë

Vendosja e trajtimit / levës

qendër

Karakteristika të veçanta

Valvul disk qeramik NSF, ujë përzierje, dizajn 3 vrima 4 in., I lehtë për tu instaluar, 1 kontroll dorezë ujë i ngrohtë dhe i ftohtë, nikel saten

Nuk ka komente ende.

Mirëseerdhët në faqen zyrtare të WOWOW FAUCET

Duke u ngarkuar ...

Zgjidhni monedhën tuaj
USDDollarit amerikan (SHBA)
EUR euro

Shporte

X

Historia e Shfletimit

X