kërkim Kerko Site

WOWOW rubinet i kuzhinës me Ura 2-Handhe me Spërkatues Anësor

USD139.99
Shitur:
33
Shqyrtime:
0

Amazon SHBA

E prodhuar nga bronzi të ngurtë, kjo rubinete lavire kuzhine e mrekullueshme e kuzhinës përfshin një sistem fishekësh qeramike disk që ofrohet në 4 përfundime të qëndrueshme.
Për më tepër, ajo përmban një spërkatës anësor bronzi të përshtatshëm për fuqi shtesë dhe avantazh pastrimi. Doreza e saj e guximshme dhe gjeometria e saj e larë ofrojnë prekjet e fundit te rubinetit të kuzhinës pa kohë.

Udhëzime instalimi 23115A1

  
  • sasi
    • -
    • +
  •    
prapa Shporta

WOWOW rubinet i kuzhinës me Ura 2-Handhe me Spërkatues Anësor

 

 

 

WOWOW rubinet i kuzhinës me Ura 2-Handhe me Spërkatues Anësor WOWOW rubinet i kuzhinës me Ura 2-Handhe me Spërkatues Anësor

Rubinet i kuzhinës prej bronzi 23115A1
Rubineti klasik i kuzhinës prej bronzi i WOWOW përmban modelin e kuzhinës tuaj me një pamje të cilësisë së mirë. Kjo përfundimisht do të shtojë një prekje dramatike në dekor tuaj të kuzhinës. WOWOW është i njohur ndërkombëtarisht për modelet e tij të guximshme. Designers e WOWOW bëjnë një ndryshim në treg. Ju menjëherë e vini re këtë kur shihni modelin e kësaj rubineti të veçantë të kuzhinës prej bronzi. Modelet e WOWOW dallojnë veten nga çdo dizajn tjetër, pasi WOWOW nuk e di si asnjë tjetër që rubinetat e kuzhinës shtojnë diçka të veçantë në çdo dekor të kuzhinës. Të gjitha rubinetat e kuzhinës së WOWOW mund të vijnë drejtpërsëdrejti nga çdo revistë ekskluzive në lidhje me modelet inovative dhe luksoze të kuzhinës.

Kjo rubinet i kuzhinës prej bronzi i WOWOW përmban një dizajn antik të veçantë me format e tij të lakuara. Fundi i nikelit i krehur shton një prekje elegance edhe në kuzhinën tuaj. Ky plan urbanistik i bukur dhe stilimi klasik vijnë në mënyrë harmonike në këtë rubinet urë të koleksionit të veçantë të rubinetave të lavamanit të kuzhinës WOWOW. Jo më kot kjo rubinet i kuzhinës prej bronzi është vlerësuar nga klientët nga e gjithë bota.

Rubinet i kuzhinës prej bronzi me spërkatës anësor 
Karakteristika më e mahnitshme e rubinetit të kuzhinës prej bronzi të WOWOW është spërkatësi anësor i saj. Shumë rubinete kuzhine ofrojnë një tërheqje të integruar ose tërheq nga hundëza. Kjo hundëz normalisht është vendosur në rubinetën e kuzhinës vetë. Sidoqoftë, ky spërkatës anësor pozicionohet veçmas për të mos bërë kompromis në funksionalitetin. Para së gjithash, me këtë spërkatës të veçantë të tërhequr ju mund ta zgjasni zonën tuaj të punës në mënyrë dramatike. Ajo përmban një çorape uji 60 inç që mund të zgjerojë zonën tuaj të punës me 30 inç. Kjo është veçanërisht ideale kur kuzhina juaj është e pajisur me një lavaman të dyfishtë kuzhine. Së dyti, ju keni një ndarje të veçantë të rubinetit të kuzhinës prej bronzi vetë, kështu që secila hundëz mund të përmbushë detyrën e veçantë në mënyrë optimale.

Spërkatësi anësor lehtë mund të operohet me vetëm një dorë. Zorrë uji prej çeliku inox mund të nxirret lehtë dhe tërhiqet automatikisht në pozicionin e tij origjinal. Rrjedha e ujit mund të ndizet me një klikim të thjeshtë në butonin e pasëm, i cili pozicionohet me lehtësi në anën e pasme të spërkatësit anësor të tërheqjes. Ju nuk keni nevojë të bëni manovra të ndërlikuara në mënyrë që të merrni rrjedhën e ujit që dëshironi. Designers e WOWOW definitivisht kanë menduar edhe për krijimin ergonomik, në mënyrë që t'ju ofrojnë përvojën më të mirë që mund të merrni. Mund të zgjidhni që nga ky spërkatës anësor uji i nxehtë ose i ftohtë. Shumica e njerëzve zgjodhën ujin e ftohtë, por uji i nxehtë mund të jetë gjithashtu një opsion. Sidomos kur do ta përdorni këtë spërkatës anësor kryesisht për të pastruar për shembull. Ajo përmban një llak të fortë për të pastruar lehtësisht enët e ndotura dhe tigane.

Kasetë me kuzhinë bronzi të dyfishtë 
Vetë rubineti i kuzhinës prej bronzi është projektuar me doreza të dyfishta. Kjo ju lejon të kontrolloni saktësisht rrjedhën e ujit të ftohtë dhe të nxehtë me lehtësi. Dorezat mund të operohen pa probleme, pa ndonjë fërkim ose reagim prapa. Ju vëreni menjëherë cilësinë e dorezave dhe mekanizmin që qëndron pas tyre. Kjo është padyshim e bërë nga materiale të klasit të lartë. Ndërsa përdorni shpesh rubinetat e kuzhinës tuaj, të paktën disa herë në ditë, thjesht dëshironi të jeni i sigurt se përvoja juaj është e mirë.

Sa herë që përdorni rubinetën tuaj të kuzhinës. Sa zhgënjyese mund të jetë e mërzitur nga performanca e rubinetit të kuzhinës tuaj çdo ditë, shumë herë në ditë. Vetëm duke përsëritur për të kujtuar se keni bërë zgjedhjen e gabuar duke zgjedhur rubinetën tuaj të kuzhinës. Me WOWOW patjetër do t'ju kujtohet zgjedhja e mirë që keni bërë. Kjo përvojë është e pa diskutuar, dhe ne jemi të sigurt që herën tjetër që do të zgjidhni përsëri për WOWOW.

Rakord kuzhine prej bronzi me cilësi të lartë 
Rubineti i kuzhinës prej bronzi me spërkatës anësor është bërë prej bronzi të ngurtë për të siguruar cilësi dhe qëndrueshmëri. Gjithashtu, përfundimi me cilësi të lartë garanton që rubineti i kuzhinës tuaj të rezistojë në dëmtimin ose gërryerjen. Kjo përfundimisht do të ishte një humbje kur ju do të zgjidhni një rubinet kuzhine që nuk do të kishte të njëjtat standarde të cilësisë. WOWOW shkon përtej të gjitha standardeve të industrisë dhe tejkalon pothuajse çdo markë A.

Përveç kësaj, rubineti i kuzhinës prej bronzi është bërë prej bronzi të ngurtë, kjo rubinete lavire kuzhine e mrekullueshme e kuzhinës përfshin gjithashtu një sistem të shkëlqyeshëm të fishekëve me diskut qeramik. Ky sistem garanton një performancë të lartë gjatë gjithë rakordit tuaj të kuzhinës prej bronzi. Cilësia duhet të jetë karakteristika kryesore e rubinetit tuaj të kuzhinës, pasi mungesa e cilësisë mund të shkaktojë shumë shqetësime dhe bezdi. Kjo duhet të parandalohet në çdo kohë, pasi nuk është e nevojshme të blini rubinetat e kuzhinës me cilësi më të vogël. WOWOW vërteton se ju mund të fitonit cilësi të lartë me një çmim të përballueshëm. Jo për asgjë WOWOW është e njohur globalisht që ofron vlerën më të mirë për para në lidhje me rubinetat e kuzhinës.

Shërbim i shkëlqyer ndaj klientit 
Customerdo klient i WOWOW është kënaqur në maksimum. Jo vetëm çdo rubinet i kuzhinës vjen me një pajisje të plotë instalimi. Në këtë mënyrë ju mund të instaloni rubinetën tuaj të kuzhinës prej bronzi lehtësisht, pa përdorur ndonjë mjet shtesë. Mendoni gjithashtu për dorezat speciale të instalimit për ta bërë përvojën tuaj të instalimit një të shkëlqyeshme. Për më tepër, WOWOW i trajton klientët e tij si mbret, në mënyrë që të kthehen çdo herë për pjesën tjetër të jetës së tyre, kur ata kanë nevojë për një rubinet. Jo për asgjë WOWOW ka klientë të shumtë globalë që janë besnikë ndaj kësaj marke. Kjo arrihet edhe nga shërbimi i shkëlqyeshëm i klientit.

Për të nënvizuar vlerën për paratë që ju sigurojmë, WOWOW nuk ka frikë t'ju japë një periudhë garancie 5-vjeçare. Shumica e furnizuesve, madje edhe markat A, ofrojnë vetëm një garanci 1-vjeçare. Nëse rubineti juaj i kuzhinës do të prishej në vitin e dytë, thjesht do të ishte rreziku juaj. Dhe do të duhet të blini përsëri një rubinet të ri kuzhine. Në WOWOW ne nuk e gjejmë fare këtë panair, pasi një rubinet i kuzhinës cilësor duhet të zgjasë së paku 5 vjet. Kjo është arsyeja pse WOWOW ju jep këtë periudhë garancie pa garanci për këtë jo më pak se 5 vjet. WOWOW është aq i bindur për rubinetën e tij të kuzhinës prej bronzi, se ju ofron një shërbim edhe të kthimit 90-ditor. Ju merrni paratë tuaja mbrapa, një kthim të plotë, kur nuk do të mahniteni nga vlera për para që merrni me rubinetën e kuzhinës prej bronzi të WOWOW. Kjo garanci për kthimin e parave dëshmon besimin tonë në rubinetën tonë të kuzhinës prej bronzi! Përparësitë e rubinetit të kuzhinës prej bronzi me pak fjalë:
• Jep një faktor wow për çdo kuzhinë
• Ndarëse spërkatëse anësore
• nikel i krehur në mënyrë elegante
• E bërë nga materiale bronzi me cilësi të lartë
• Lehtë për tu pastruar dhe për tu mirëmbajtur lehtë
• Garanci 5-vjeçare

specifikimet

SKU: 23115A1 Kategorite , Tags: , ,

Specifikim

Fund

Nikel i krehur

prodhues

WOWOW

pika Pesha

£ 7.58

Paketa Përmasat

19.25 x 13.75 x 2.9 inç

Stili

Me spërkatës anësor

material

tunxh

Instalimi Metoda

Centerset

Vendosja e trajtimit / levës

Majtas dhe djathtas

Numri i dorezave

2

Trajtoni materialin

tunxh

Profili i prizës

Mali i Kuvertës

Nuk ka komente ende.

Mirëseerdhët në faqen zyrtare të WOWOW FAUCET

Duke u ngarkuar ...

Zgjidhni monedhën tuaj
USDDollarit amerikan (SHBA)
EUR euro

Shporte

X

Historia e Shfletimit

X