kërkim Kerko Site

WOWOW-Bronxi me rubinetë të naftës Rënia e përhapur e banjës së lavamanit

(16 komente të konsumatorëve)
USD80.99
Shitur:
44
Shqyrtime:
16

Rregullime të Lehta të Ujit

Duke shfaqur një dizajn të thjeshtë dhe të thjeshtë, rubineti ju lejon të rregulloni me lehtësi vëllimin e ujit dhe temperaturën me dy karremat e tij kryq.

Rrjedha e gazuar për pastrimin e përditshëm

Duke ofruar deri në 1.5 litra në minutë, rubineti i banjës siguron një rrjedhë të qëndrueshme të gazuar, duke e bërë atë ideal për pastrim të përditshëm. Folja në lartësi, duke ju dhënë një pastrim të bollshëm nën hundëz.

Udhëzimet e instalimit 2320300ORB

 
 • sasi
  • -
  • +
 •  
prapa Shporta
Nga rubineti i banjës prej 4 deri në 16 inç i përhapur 2320300ORB në montim me 3 vrima, distanca është e rregulluar në bazë të kërkesave tuaja aktuale.
Luksoze me çelës të ulët në fund të pastër të zi, dizajn unik katror i lartë i përshtatshëm për krijimin e stilit modern dhe klasik të dekorimit të banjës.
Përshtatet shtëpi me qira, condo e re, një apartament, shtëpi me motor, rimorkio udhëtimi dhe përdorim familjar.
Doreza të drejta në hartimin e ergonomisë, madhësia e përshtatshme që janë të përshtatshme për kontroll, të rehatshme për t'u kthyer.
Mund ta përdorni vetëm me pak përpjekje dhe në një mënyrë të thjeshtë.
Feature:
Mënyra e ujit: Rrjedha
Karakteristika e ujit: Të nxehtë dhe të ftohtë të përzier
Presionet e ujit: Minimum 0.5 bar, rekomandohet 1.0 bar
Cilësia e qëndrueshme:
Materiali kryesor i trupit: Ndërtim tunxh i ngurtë
Valvula: Fishek për diskut qeramik
Materiali i trajtimit: Zink-Aliazh
Përfundimi: Bronxi i Fërkuar me Vaj
Lloji i instalimit: Kuadër i montuar
Numri i vrimave të kërkuara: 3
Trashësia maksimale e kuvertës: 1.38
Pikat e ujit të nxehtë dhe të ftohtë janë të lëvizshme, ju mund t'i bëni dorezat të drejtojnë në çdo drejtim sa të keni nevojë.
Aerator special i lëvizshëm
Aerator me performancë të lartë mund të ofrojë rrjedhë të qetë, mund të kursejë më shumë se 50% ujë.
Aeratori është i ndashëm, mund ta pastroni ose zëvendësoni me lehtësi.
Dizajn klasik
Lehtë për të kontrolluar saktësisht vëllimin e ujit dhe temperaturën.
Dizajn i rrotullimit 360 shkallë për përdorim të përshtatshëm.
Dizajn i Lidhjes së Shpejtë
Ndërtim origjinal krijues i shpejtë i shpejtë.
Lehtë për tu instaluar nga vetja pa hidraulik.
Këto lidhje janë mbyllur fort me anë të teknikës, pa rrjedhje.
Material i ngurtë bronzi
Materiali i ngurtë prej bronzi më i mirë se metali tjetër
Nuk ka nevojë të shqetësoheni për ndryshkun, problemet e korrozionit.
Material me cilësi të lartë, lehtësinë e mirëmbajtjes, stabilitet të lartë, jetë të gjatë në përdorim.

specifikimet

SKU: 2320300ORB Kategorite , Tags: , ,

Specifikim

peshë

£ 3.69

Paketa Përmasat

12.5 x 10.1 x 3 inç

Ngjyra

Bronz i fërkuar me vaj

Fund

Vaj i fërkuar

Instalimi Metoda

i përhapur

 1. K *** e2020-06-11
  US

  Unë hezitova pak për të blerë këtë artikull për shkak të çmimit shumë të ulët. Unë gjithmonë i kam blerë këto lloj rubinetash nga dyqanet Home Improvement dhe kam paguar të paktën 300 dollarë + për secilën prej tyre. Pas instalimit të këtij në banjën time rezervë, unë isha shumë i impresionuar me punën e tij. Të gjitha lidhjet ishin prej bronzi dhe të gjitha copë litarët u bënë shumë mirë. Mbarimi i metalit gjithashtu duket të jetë bërë shumë mirë. Instalimi ishte shumë i lehtë.

 2. L *** a2020-06-16
  US

  I porosisja këto sepse ishin të ngjashme me disa në Home Depot dhe Lowe për gjysmën e kostos. Më pëlqente shumë sesi dukeshin të instaluar.

 3. B *** o2020-06-19
  US

  Përdoreni këtë në një rregullim të dhomës me pluhur. Shumë i lumtur, sidomos për çmimin e paguar. Mbërriti i paketuar në mënyrë të sigurt. Stili i bukur, përshtatja dhe fundi. Rubineti në vetvete ndien peshë mjaft të lehtë, gjë që më bëri të vë në dyshim cilësinë, por funksionon shumë mirë. Butonat e nxehtë / të ftohtë kthehen normalisht dhe funksionojnë si duhet. Paketa e instalimit dhe lidhjet e shpejta e bënë instalimin e tij një fllad. Jo 100% i sigurt që do ta vendosja këtë në një përdorim të rëndë, duke kërkuar ambient, por duke ditur se çfarë di, do ta blija përsëri.

 4. *** y2020-06-23
  US

  Përfundimi i bukur që duket i qëndrueshëm. Dorezat ndihen të forta dhe duket në vend me gjithçka tjetër në dhomë. Vlera e mirë, veçanërisht për një përhapje të gjerë. Instaloni pastër në majën e re të kotësisë. Vini re se kullimi del lart / poshtë duke shtypur tapën dhe jo me një shtypje / tërheqje në një shufër. Më pëlqen ajo veçori sepse mban një vështrim të pastër për rubinetin.

 5. A *** l2020-06-27
  US

  Për çmimin e kësaj rubineti, unë jam vërtet i kënaqur me blerjen tonë. Burri im e vuri në tavolinën tonë përpara se të instalonim kabinetin, kështu që instalimi ishte i lehtë. Ka më shumë një pamje industriale, por më pëlqen. Gjithashtu ishte paketuar me shumë kujdes, të cilën unë doja ta siguroja që asgjë nuk do të gërvishte.

 6. Z *** t2020-06-29
  US

  Unë kam blerë dy nga këto dhe vlera për koston është e madhe. Rubineti është i fortë dhe i ndërtuar mirë. Lidhjet janë të mira dhe unë kurrë nuk kam pasur një problem me rrjedhje. Toshtë e lehtë për tu instaluar, duket mirë dhe pastrohet lehtë. Do ta rekomandoja.

 7. L *** e2020-07-12
  US

  Jam shumë i kënaqur me këtë rubinet. Doja të azhurnoja banjën tonë dhe kisha një buxhet të vogël. Më pëlqente shumë pamja e kësaj, por të tjerët ishin të krahasueshëm $ 100 +. E bleva këtë me një trill bazuar në komente të tjera pozitive dhe aq i lumtur që e bëra. Kam në plan të blej një tjetër për azhurnimin e rradhës së banjës!

 8. R *** n2020-07-24
  US

  Rubineta absolutisht mahnitëse. Super e lehtë për tu instaluar. Bashkëkohore dhe e hijshme. I rëndë dhe i bërë mirë gjithashtu. Do të blija përsëri produktet e tyre!

 9. B *** k2020-07-26
  CAD

  Kisha të bëja me një rubinet që nuk linte ujë të mjaftueshëm të kalonte nëpër të. E bleva këtë për hundën e rrumbullakët dhe ndryshimi është i mahnitshëm. Ishte një instalim i thjeshtë dhe dukej i shkëlqyer, si dhe shumë më funksional sa ai shumë i shtrenjtë që unë zëvendësova. Shumë e rekomanduar!

 10. A *** r2020-07-28
  US

  Absolutisht dashuri! Çdo gjë si kjo në dyqan ishte 150 $ ose më shumë dhe nuk vinte me kullimin, kjo duket mahnitëse në banjën time! Ia vlen çdo qindarkë

 11. J *** r2020-07-30
  CAD

  Rakord i bukur! Ajo erdhi me gjithçka për t'u instaluar, duke përfshirë zorrat e montimit të kompresimit 1/2 deri në 3/8 të gjatë rreth 15 inç të gjatë. Herën e parë nuk kisha nevojë të shkoja në dyqan për të marrë më shumë pjesë!

 12. J *** a2020-08-02
  US

  Unë nuk isha i interesuar të paguaja njëqind dollarë për një rubinet banjo, por vërtet dëshiroja një të këndshme.
  Për 80 dollarë ky ishte më i mirë nga sa prisja ndonjëherë .. Duket e shtrenjtë, funksionon shkëlqyeshëm, i lumtur që pashë rastin

 13. P *** y2020-08-13
  US

  Zgjidhje ekonomike për banjën, dizajn bashkëkohor, doreza të levës dhe kullues pa dalje pa shufrën tërheqëse pa kuptim.

 14. I *** l2020-08-18
  CAD

  Absolutisht i doni këto rubineta! Një vlerë kaq e madhe për paratë. Kaq e lehtë për tu instaluar gjithashtu! Nuk mund të gaboj me këto.

 15. N *** n2020-08-24
  US

  Më pëlqen pamja e rubinetit, thjesht është e vogël për mua. Lehtë për tu instaluar vetëm uroj të ishte pak më e madhe. Por ia vlen paratë.

 16. P *** a2020-08-29
  US

  Kjo rubinet duket Mrekulli në banjën time. Patjetër që do të porosis 2 më shumë për banjën time të miqve !!

Mirëseerdhët në faqen zyrtare të WOWOW FAUCET

Duke u ngarkuar ...

Zgjidhni monedhën tuaj
USDDollarit amerikan (SHBA)
EUR euro

Shporte

X

Historia e Shfletimit

X