kërkim Kerko Site

WOWOW Mbush muri me tenxhere bronzi me rubinetë të naftës

USD97.99
Shitur:
35
Shqyrtime:
0

Amazon SHBA

Ky mbushës tenxhere bronzi i fërkuar me vaj është çertifikuar nën CE.
Dizajni i saj i palosshëm e bën atë të përshtatshëm për t'u përdorur. Ka udhëzime të rregullueshme që i përshtaten pozicioneve të ndryshme, mund të jenë të rrotullueshme 360 ​​°, vrima fleksibël mund të tërhiqet pa probleme kur nuk përdorni

Udhëzimet e instalimit 2311200RB

 

  
  • sasi
    • -
    • +
  •    
prapa Shporta

 

WOWOW Mbush muri me tenxhere bronzi me rubinetë të naftës

WOWOW Mbush muri me tenxhere bronzi me rubinetë të naftës WOWOW Mbush muri me tenxhere bronzi me rubinetë të naftës

Rishkrimi i produkteve:
Rubinet mbushëse, mbushëse tenxhere e palosshme: rubineti mbushës tenxhere 2311200RB ka emërtime të njëanshme të dyfishtë, krah lëkundës së bashku me dy doreza, gropë të vetme, rubineti i lavamanit të kuzhinës industriale mund të jetë i furizuar nga rruga kur nuk është në përdorim, efektiv në kursimin dhe hapësirën e gatimit .
Fundi i Chrome: rubinet i bukur i kuzhinës me pllaka kromi, veshja jo erozive dhe jo e ndryshkur, me reflektim të lartë dhe me shkëlqim, thjesht një larje mund ta lani atë.
Aeratori Neoperl: siguron presion të vazhdueshëm dhe rrjedhje të vazhdueshme të ujit të drejtpërdrejtë, aeratorin e presionit më të lartë dhe më pak spërkatje, pa pikim dhe pa rrjedhje.
Garancia, shërbimi ndaj klientit: Garancia 5-vjeçare dhe shërbimi ndaj klientit mund të gjenden. E veshur nga një kthim 90-ditor kompliment.

Specifikim

peshë

7.71 kg = 16.9976 lb = 271.9622 oz

prodhues

WOWOW

pika Pesha

£ 3.74

Paketa Përmasat

15.6 x 9.5 x 2.2 inç

Ngjyra

Bronz i fërkuar me vaj

Fund

Vaj i fërkuar

material

tunxh

Model

Folding / 2 Handle / Swing krah

Instalimi Metoda

Muri i murit

Madhësia e thikës së palosur

23.8 inç

Përdorim

Komercial / Restorant / Banimi / Brendshëm / Kuzhinë

Përbërësit e përfshirë

Rakord i mbushjes së tenxhereve / lidhës NPT; Aerator ajri Neoperl ABS; Aksesorë montimi (rrufe në qiell spirancë najloni gjerman Fischer)

Nuk ka komente ende.

Mirëseerdhët në faqen zyrtare të WOWOW FAUCET

Duke u ngarkuar ...

Zgjidhni monedhën tuaj
USDDollarit amerikan (SHBA)
EUR euro

Shporte

X

Historia e Shfletimit

X