kërkim Kerko Site

Përzierësi i pellgut të rubinetit të banjës me ujëvarë Sheshi Chrome

USD59.99
Shitur:
0
Shqyrtime:
0

Dorëzoni tek

  
  • sasi
    • -
    • +
  •    
prapa Shporta

Kjo rubinet tualeti me ujëvarë me cilësi të lartë kombinon një mikser të ftohtë me vaskë uji me një rubinet cëcëritës. MJMS13 është një rubinet i lavamanit të sheshtë në një model dizajni bashkëkohor. Modaliteti i lëvizjes së ujit të ujëvarës krijon një lëvizje delikate të ujit. Ai nuk ka pse të shqetësohet për spërkatjet e ujit, të cilat vijnë nga lëvizja e guximshme e ujit. Ai është futur gjerësisht në tualetin shtëpiak. WOWOW është pa dyshim një nga prodhuesit më të mirë të rubinetit të tualetit në planet.

Mundësitë e zgjedhjes:

Bra Një tunxh me cilësi të lartë: është i pafajshëm për njerëzit, sepse nuk lëshon substanca të diskutueshme.

-E kromuar: përzierësi është antikoroziv dhe imun për tu vendosur dhe qëndron i pastër dhe i thjeshtë për tu larë.

Cart Fishek qeramik: është i papërshkueshëm nga uji dhe imun ndaj ngrohtësisë dhe rezistent.

● E domosdoshme për mirëqenien është e vërteta që përzierësi është plotësisht pa plumb.

Specifikimet teknike:

Pesha: 1400 g

Larmia e dorezave: merreni një

Tendosja e ujit: 3-5 bar

Lëvizja: 7.5 L / min

Përmasat: pjesa e sipërme e sipërme: 175 mm

Gjerësia: 155mm

Lista kontrolluese e paketimit:

1 x rubinet ujëvare ujëvarë

2 x gete me uje te ftohte dhe te ngrohte

1 x pajisje

1 x manual

Nuk ka komente ende.

Mirëseerdhët në faqen zyrtare të WOWOW FAUCET

Duke u ngarkuar ...

Zgjidhni monedhën tuaj
USDDollarit amerikan (SHBA)
EUR euro

Shporte

X

Historia e Shfletimit

X