kërkim Kerko Site

Uji ujëvarë Single vrimë vaske Banjë rubinet krom

USD60.99
Shitur:
0
Shqyrtime:
0

Dorëzoni tek

  
  • sasi
    • -
    • +
  •    
prapa Shporta

Kjo rubinet lavamani me dizajn bashkëkohor është dizenjimi më i ri dhe prodhimi më i ri. Përmbush kërkesat evropiane. Jam i kënaqur që kjo rubinet lavanderie me cilësi të shkëlqyeshme zbukuron tualetin tuaj, paraqet vlerë të mirë për para dhe lejon një jetë sublime dhe komode. Rubineti i ujëvarës nuk ka spërkatje dhe zhurma të ujit: uji dhe ajri janë të integruara për t'u mbajtur larg spërkatjeve ekstreme të sforcimeve. Përdorimi i valvulave të mira qeramike, me rezistencë të tepërt në temperaturë, fortësi të tepruar, rezistencë ndaj acidit dhe alkaleve dhe veti anti-plakje. Çelësat e veçantë të ngadaltë nuk shkaktojnë shpërthime tubi dhe nuk ju ndihmojnë të shmangni humbjen e 30% të ujit! Në rast se e blini këtë rakord tualeti brenda rubinetit wowow, mund të jeni të duhur kur blini.

Mundësitë e zgjedhjes:

Bërja e vaskës është bërë prej bronzi të një cilësie të lartë, 100% pa plumb dhe nikel, i fortë për të ruajtur mirëqenien tuaj

Përzierësi me një levë e bën të thjeshtë për të vendosur rrjedhën e ujit ose temperaturën, të lehtë dhe të ndjeshme

Rakord i ujëvarë me flluskë ABS, ujë i butë, pa spërkatje uji, përveç kësaj deri në 30% kursim i ujit, i qetë dhe i qetë

Ky rubinet bëhet me fishek qeramik, nga 500,000 raste kontrolloni, kjo bëhet e fortë dhe nuk ka rrjedhje uji

Përputhet me shumicën e lavamanëve ose baseneve. Lidhje normale 3/8 inç normale, konfigurim i thjeshtë

Specifikim:

Larmia e dorezave: merreni një

Funksiononi: përzierje e ujit të ftohtë dhe të ngrohtë

Çmimi i qarkullimit: 2 GPM (7.5 l / min) Më së shumti

Tendosja: 3-5 bar

Diametri i hendekut: Φ32mm

Lidhje normale 3/8 “

Pesha: rreth 1.3 kg

Lista e paketimit:

1 x rubinet tualeti

2 x gete

1 x manual udhëzues

1 x pajisje montimi

Nuk ka komente ende.

Mirëseerdhët në faqen zyrtare të WOWOW FAUCET

Duke u ngarkuar ...

Zgjidhni monedhën tuaj
USDDollarit amerikan (SHBA)
EUR euro

Shporte

X

Historia e Shfletimit

X