kërkim Kerko Site

Sensori Prekni të bardha me ujë të nxehtë dhe të ftohtë

USD109.99
Shitur:
0
Shqyrtime:
0
 • Në situatën aktuale të epidemisë, larja e duarve është një nga masat më të përshtatshme dhe efektive për parandalimin. Nëse duart nuk mund të lahen siç duhet me kohë, patogjenët në duar mund të hyjnë në trup përmes kontaktit mukozal. Larja e duarve dhe mbajtja e tyre e pastër mund të zvogëlojë në mënyrë efektive rrezikun e kontraktimit të koronavirusit të ri.
 • Pasi të keni larë duart dhe fikur ujin, duart tuaja të pastra prekën rubinetën e mbushur me baktere, duke shkaktuar ndotje sekondare. Rubineti manual është i prirur për të kaluar infeksionin! Në këtë kohë, të gjithë duhet të përdorin rubinetën e induksionit

Dorëzoni tek

 
 • sasi
  • -
  • +
 •  
prapa Shporta

1. Ndjesia e menjëhershme, prodhimi i ujit në sekonda: integrimi i ndjesisë, përvojës së re inteligjente, daljes së ujit pa kontakt
2. Instalim i lehtë, përvojë inteligjente: zona e induksionit është korrigjuar para se të dilni nga fabrika dhe mund të përdoret pas instalimit të baterisë
3. Shkarkimi i ujit në zonën e induksionit të dyfishtë: Ka zona induksioni në pjesën e sipërme dhe të poshtme të rubinetit, dhe uji do të fiket automatikisht pas 30 viteve të shkarkimit të vazhdueshëm të ujit
4. Miratimi i teknologjisë së përparuar të pikturimit të llakut të automobilave: duke përdorur teknologjinë e përparuar të pikturimit me llak të automjetit, ngjitja është e mirë dhe sipërfaqja e bojës nuk është e lehtë të bie. Sipërfaqja e produktit është rezistente ndaj gërvishtjeve, rezistente ndaj korrozionit, pastrohet lehtë dhe është e lëmuar si e re.
5. Mbushje me shkëlqim me shumë shtresa: Plastifikimi me shumë shtresa, pamja është aq e ndritshme sa e re, rezistente ndaj korrozionit, jo e lehtë për tu veshur

Specifikim

peshë 2 kg

Nuk ka komente ende.

Mirëseerdhët në faqen zyrtare të WOWOW FAUCET

Duke u ngarkuar ...

Zgjidhni monedhën tuaj
USDDollarit amerikan (SHBA)
EUR euro

Shporte

X

Historia e Shfletimit

X