kërkim Kerko Site

Përzierja e mikserit të pellgut Matt Black Tall

USD89.99
Shitur:
0
Shqyrtime:
0
  
  • sasi
    • -
    • +
  •    
prapa Shporta

Rubineti i pellgut ka një dorezë të qartë dhe të qartë dhe linja të thjeshta, e cila paraqet një epokë të re të modelimit të rubinetave. , Dizajni modern dhe format e hollë janë bërë për t'iu përshtatur minimalizmit në modë të popullarizuar në familjet moderne. Duke folur estetikisht, forma e saj duket katrore, duke formuar një kurbë të gjatë me një dorezë të veçantë, duke ekuilibruar formën e butë të trupit, e plotësuar nga fundi i zi me cilësi më të lartë.

Nr Item 911200CH
funksion Furnizimi me ujë të nxehtë dhe të ftohtë
material Trupi prej bronzi, doreza e lidhjeve të zinkut, fishek qeramik
Trajtim sipërfaqësor E kromuar, e bardhë dhe e kromuar, e zezë, e zezë dhe e kromuar
Koha e jetës së fishekëve Nuk ka rrjedhje pas 500,000 herë duke përdorur
Testimi i presionit të ujit 1.6MPA
Testimi i presionit të ajrit 0.8MPA
Trashësia e plating kromit Nikel ≥8μm, krom ≥0.2μm
Rrjedha e ujit Mikser i basenit ≥ 8L / min
Garancia e cilësisë 5 vjet
paketë Paketimi i brendshëm: qese leckash, kuti e brendshme kafe

Paketimi i jashtëm: master kafe / kartoni Kraft

(Paketa gjithashtu mund të bëhet si kërkesë e klientit.)

Nuk ka komente ende.

Mirëseerdhët në faqen zyrtare të WOWOW FAUCET

Duke u ngarkuar ...

Zgjidhni monedhën tuaj
USDDollarit amerikan (SHBA)
EUR euro

Shporte

X

Historia e Shfletimit

X