kërkim Kerko Site

Çezmat e banjës Pull-Down Çakmak i lëmuar

USD99.99
Shitur:
0
Shqyrtime:
0

Dorëzoni tek

  
  • sasi
    • -
    • +
  •    
prapa Shporta

1. Anti-gërvishtje me dy shtresa: vendosni bojë ngjitëse kundër gërvishtjeve në kanalin e vizatimit, të bërë nga disa procese të teknologjisë së përparuar
2. Hedhja e bronzit miqësore me mjedisin përputhet me standardin e përmbajtjes së plumbit, kompakt pa trakoma, depërtim i papërshkueshëm nga shpërthimi
3. Çekiçi i gravitetit përcakton performancën tërheqëse: çekiçi i ri i gravitetit është fiksuar nga një arrë dhe tërhiqet për një kohë të gjatë pa u liruar ose zhvendosur.
4.30 DITS T Limited KUFIZUAR Kthimi dhe garantimi i paraveNe qëndrojmë prapa produkteve tona, të gjitha rubinetat e kuzhinës mbështeten nga 3 vjet garanci e kufizuar, 30 DITS Kthim i kufizuar dhe garanci për kthimin e parave. nëse ka ndonjë pyetje, ju lutem mos ngurroni të na kontaktoni, ne jemi shumë të lumtur të ofrojmë zgjidhje në kohë

Nuk ka komente ende.

Mirëseerdhët në faqen zyrtare të WOWOW FAUCET

Duke u ngarkuar ...

Zgjidhni monedhën tuaj
USDDollarit amerikan (SHBA)
EUR euro

Shporte

X

Historia e Shfletimit

X