kërkim Kerko Site

WOWOW Spërkatje Tregtare për rubinetat e kuzhinës

USD115.99
Shitur:
20
Shqyrtime:
0

Amazon SHBA

Nikeli i krehur zbrazi rubinetën e kuzhinës, çelik të pandryshkshëm, të trashur dhe të eksplozuar, cilësi të mjaftueshme të besueshme

  
  • sasi
    • -
    • +
  •    
prapa Shporta

WOWOW Spërkatje Tregtare për rubinetat e kuzhinës WOWOW Spërkatje Tregtare për rubinetat e kuzhinës

Pranvera e rubinetit të kuzhinës tërheq poshtë spërkatësin 2312000
Pranvera që tërhiqet rubinetat e kuzhinës me spërkatës fillimisht bëheshin për përdorim industrial vetëm në restorante. Siç mund ta përfytyroni, performanca dhe qëndrueshmëria në restorante është shumë e kërkuar dhe të gjitha pajisjet e kuzhinës si pranvera tërhiqni rubinetat e kuzhinës me spërkatës duhet të performojnë në maksimum. Punonjësit i përdorin këto rubinetat e kuzhinës industriale shpejt dhe pa ndonjë delikatesë. Një ndërprerje e mundshme e një rubineti të kuzhinës së spërkatjes së pranverës do të ishte gati katastrofike. Për rrjedhojë, rubinetat e kuzhinës industriale janë bërë në përputhje me standardet më të larta të industrisë, dhe me materiale edhe më të qëndrueshme. Në WOWOW ne zakonisht përdorim standarde të industrisë së mësipërme, dhe madje jemi përqendruar edhe më shumë në qëndrueshmëri me këtë pranverë të mrekullueshme të rubinetave të kuzhinës industriale të tërheqë spërkatësin.
Shumë njerëz e kanë instaluar këtë pranverë të rubinetave të kuzhinës, të tërhequr spërkatësin në shtëpitë e tyre. Në varësi të modelit tuaj të kuzhinës, një pamje industriale mund të funksionojë shumë mirë për kuzhinën tuaj. Të paktën ju e dini që qëndrueshmëria e kësaj rubineti kuzhine industrial është i nivelit të lartë, performanca është e nivelit të lartë dhe dizajni i saj i jep një prekje të papërpunuar, industriale kuzhinës tuaj. Ndërsa rubinetat e kuzhinës normalisht janë pikat natyrale fokale në një kuzhinë, me këtë pranverë mbresëlënëse të rubinetit të kuzhinës tërhiqeni spërkatësin ju patjetër që do të tërhiqni të gjithë vëmendjen në kuzhinën tuaj. Për shkak të dizajnit të tij të gjatë, të pakta dhe minimalist, kjo rubinet i kuzhinës është veçanërisht i përsosur për modelet moderne të kuzhinës. Prandaj, kjo pranverë e rubinetit të kuzhinës tërhiqet poshtë do të jetë padyshim një azhurnim masiv për çdo dizajn modern të kuzhinës.
Pranvera industriale tërhiqet rubinetën e kuzhinës me spërkatës
Kuzhina është vendi ku gatuani në shtëpinë tuaj. Për shumë pjesë e gatimit nuk është sfida, por pjesa e pastrimit është. Ndërsa keni gatuar dhe ngrënë, pastrimi i kuzhinës shpesh nuk është një punë shumë mirënjohëse. Edhe nëse sapo keni pastruar kuzhinën para së njëjtës ditë, pas çdo vakt do të duhet të filloni pa pushim. A nuk do të ishte mirë që të argëtoheshit aq shumë me pastrimin sa me gatimin? Epo, ne nuk mund të garantojmë që pastrimi do të jetë puna më emocionuese që ka, por të paktën mund ta bëjmë atë më emocionuese me pranverën e rubinetave të kuzhinës tonë të tërhequr spërkatësin. Dhe mbi të gjitha, ne mund ta bëjmë shumë më të lehtë pastrimin me rubinetën tonë të kuzhinës industriale.
Pranvera e rubinetit të kuzhinës WOWOW që tërhiqet nga spërkatësi ka një strukturë shumëfunksionale. Koka e llakut me presion të lartë heq lehtësisht të gjitha papastërtitë nga tenxheret dhe tiganët. Për më tepër, kjo rubinet i kuzhinës industriale ofron dy lloje të rrjedhave. Spërkatësi tërheqës ju ofron një llak presioni të lartë, dhe rubineti i kuzhinës me hark të lartë përmban një rrymë të rregullt. Me çorapën e tij të tërheqshme dhe fleksibile të ujit dhe kokën e llakut tërheqës, gete mund të zgjerohen për të zgjeruar shtrirjen tuaj në mënyrë drastike. Dhe krahu docking magnetik mban fort kokën e llakut, në mënyrë që të mos tundet përreth.
Pranvera e rubinetit të kuzhinës tërheq poshtë spërkatësin për përdorim industrial
Përveç performancës së saj, kjo pranverë rakorde e rubinetit të kuzhinës u bë për qëndrueshmëri të plotë. Para së gjithash, të gjitha materialet janë pa plumb dhe rezistent ndaj korrozionit. Për më tepër, valvula për të kontrolluar temperaturën e ujit është bërë nga metali masiv. E ndjeni ndryshimin menjëherë kur e trajtoni. Gjithashtu doreza e llakit është bërë për përdorim tregtar. Dallimi është mbresëlënës kur e krahasoni me një rubinet të zakonshëm shtëpi-kuzhinë. Meqenëse rubinetat e kuzhinës industriale nuk kanë nevojë për funksione të dizajnuara integrale për t'i "fshehur" praktikisht këto funksione, në këtë pranverë të rubinetit të kuzhinës tërhiqeni spërkatësin doreza është dukshëm e pranishme. Prandaj nuk kam bërë asnjë kompromis për mua për punën dhe qëndrueshmërinë e kësaj doreze të rubinetit të kuzhinës.
Rubinetën e kuzhinës me nikel të krehur pranverën tërhiqni spërkatësin
Përveç qëndrueshmërisë dhe performancës, stili gjithashtu ka një rëndësi të madhe kur zgjidhni një rubinetën e kuzhinës industriale. Ju dëshironi një dizajn të papërpunuar, dhe megjithatë rubineti i kuzhinës duhet të jetë elegant në të njëjtën kohë. Kjo pranverë e rubinetave të kuzhinës industriale pranverë ju ofron një kombinim mbresëlënës kontradiktor të dizajnit të papërpunuar industrial dhe elegant, elegant. Spirale e madhe siguron rubinetën tuaj të kuzhinës me një pamje mbresëlënëse industriale, dhe megjithatë kur shikoni në detaje këtë rubinetën e kuzhinës, do të vini re një dizajn të rafinuar të bazës së rubinetit të kuzhinës. Ky kombinim e bën këtë stil të veçantë dhe unik. E thjeshtë, elegante dhe mbresëlënëse në të njëjtën kohë.
Veshja e nikelit e krehur e pranverës së rubinetit të kuzhinës tërheq poshtë spërkatësit ofron atë përfundimin elegant që i nevojitet kuzhinës tuaj. Kjo përfundim i jep menjëherë një pamje më elegante çdo kuzhine, pavarësisht nga lloji i rubinetit të kuzhinës që keni zgjedhur. Dhe përveç kësaj do të përfitoni nga avantazhi praktik që nuk do të shihni asnjë printim të gishtave të pista në këtë rubinetën e kuzhinës. Veryshtë shumë e thjeshtë për tu pastruar për ta mbajtur atë në një gjendje krejt të re në çdo kohë.
Instalimi i pranverës së rubinetit të kuzhinës tërhiqni spërkatësin
Pranvera e rubinetit të kuzhinës WOWOW tërhiqet spërkatës është shumë e thjeshtë për t’u instaluar. Mos u vendosni në rrugën e gabuar për shkak të madhësisë mbresëlënëse të kësaj rubineti kuzhine industriale. Ju mund ta instaloni me lehtësi vetë këtë rubinet të kuzhinës industriale pa ndihmën e një profesionisti të shtrenjtë. Spërkatësi i pranverës së rubinetit të kuzhinës tërhiqet me gjithçka që ju nevojitet për të instaluar këtë rubinetën e kuzhinës industriale, si një montim në kuvertë, çorape të ujit metalik dhe një udhëzues të qartë për këste. Edhe doreza praktike janë përfshirë për t'ju ofruar një përvojë të lehtë dhe të rehatshme me këste.
Si përmbledhje, kjo pranverë rakorde e rubinetit të kuzhinës ju ofron vlera të shkëlqyera për para, për shkak të cilësisë së saj industriale dhe çmimit të arsyeshëm. Shtë i lehtë për tu instaluar, dhe do të jetë padyshim një shtesë e vlefshme në dizajnin tuaj modern të kuzhinës. Kjo pranverë e rubinetave të kuzhinës tërhiqet me spërkatës vjen me një garanci 5-vjeçare dhe një garanci të kthimit të parave 90-ditore. Siç mund ta shihni, në WOWOW kemi besim në pranverën e rubinetave të kuzhinës, tërheqni spërkatësin dhe ne jemi të sigurt që do të mahniteni me vlerën për paratë që do të merrni. Le të të bëjmë përshtypje!
Përparësitë e pranverës së rubinetit të kuzhinës zbresin spërkatësin me pak fjalë:
· Jep një faktor wow për çdo kuzhinë
· Rubinet i kuzhinës industriale me performancë të lartë
· Arritje të gjerë me zorrë uji të tërhequr
· Qëndrueshmëri ekstreme
· Detaje elegant dhe elegant
· Krahu doket magnetik
· Lehtë për tu pastruar dhe për tu mirëmbajtur
· Garanci 5-vjeçare

Specifikim

peshë

£ 9.78

Paketa Përmasat

30.8 x 12.6 x 3 inç

Fund

Krehur

material

tunxh

Kërkohet bateri?

jo

Nuk ka komente ende.

Mirëseerdhët në faqen zyrtare të WOWOW FAUCET

Duke u ngarkuar ...

Zgjidhni monedhën tuaj
USDDollarit amerikan (SHBA)
EUR euro

Shporte

X

Historia e Shfletimit

X