kërkim Kerko Site

Rakordet e kuzhinës me spërkatës tërheqës, rakord i lavamanit të kuzhinës nikel i krehur me çelik të lartë çeliku të lartë me hark të vetëm me pllakë kuvertë

(4 komente të konsumatorëve)
USD59.99
Shitur:
25
Shqyrtime:
4
 • 304 Rakord kuzhine prej çeliku inox
  E bërë nga çelik inox premium SUK, rubineti modern i kuzhinës me një tërheqje është një zgjedhje perfekte për ta azhurnuar kuzhinën tuaj.
 • 2 Mënyrat e Ujit – Rrjedha / Spërkatja
  Modaliteti i fuqishëm i spërkatjes për pastrimin dhe rryma e qëndrueshme për mbushjen e tenxhere, gjë që e bën gatimin më efikas.
 • Produkt i shkëlqyeshëm i përshtatshëm
  Fisheku qeramik i është kaluar testit të ciklit 500,000 për të siguruar sigurinë e ujit dhe jetëgjatësinë e gjatë.

Dorëzoni tek

 
 • sasi
  • -
  • +
 •  
prapa Shporta
 • REZHURONI JETN TUAJ KUZHINA - Rakordi i lavamanit të kuzhinës me hark të lartë rrotullohet 360 ° dhe përmban një çorape tërheqëse 1.5 m PX, e cila zgjeron zonën e larjes dhe e bën gatimin më efikas. Rubineti i integruar i kuzhinës me dorezë është më i lehtë për të rregulluar rrjedhën e ujit dhe temperaturën.
 • KUJDESI P HER SHALNDETIN TUAJ - Mburret me një trup prej çeliku inox 304, kjo rubinet kuzhine eko-miqësore siguron sigurinë e ujit dhe vendos shëndetin tuaj në radhë të parë. Sipërfaqja e pastruar e nikelit i reziston ndryshkut, gjurmës së gishtit, korrozionit dhe pastrohet lehtë me leckë për një pamje të pastër dhe elegante.
 • 2 M MODNYRAT SPRAY HEAD - Ndalo / Rrjedha. Modaliteti i rrymës së qëndrueshme për mbushjen e ujit, llak i fuqishëm për pastrim dhe shpëlarje të fortë. Aeratori i integruar ABS siguron një rrjedhje të butë të ujit duke kursyer ujë deri në 50%.
 • LEHTSISHT P INR INSTALIMIN –Rakordi komercial i kuzhinës vjen me udhëzime të hollësishme të instalimit dhe ju ndihmojnë të instaloni vetë brenda 20 minutash pa hidraulik. Ne gjithashtu furnizojmë një Pllakë Deck 8 inç (përshtatet lavamanit 1 ose 3 vrima).
 • GARANCI E BESUAR 5 VJETORE - Paketimi pra me kuti dhe sfungjer të trashë. Këtu në WOWOW, ne krenohemi me cilësinë e rubinetave tona të kuzhinës, prandaj instalimi është i lehtë, pjesët bëhen me materiale cilësore dhe çdo porosi vjen me një politikë kthimi 90-ditore.

Specifikim

peshë 1.24 kg
përmasat 38 × × 20.5 8 cm
ngjyrë

Nikel i krehur

Fund

Nikel i krehur

MATERIALE TRUPI

304 Stainless Steel

Numri i dorezave

1

NUMRI I VRIMAVE

1

Instalimi Metoda

Montim në kuvertë me një vrimë ose me tre vrima

Përbërësit e përfshirë

Rakord kuzhine, Pllakë kuverte, Aksesorë për montim

Përshkrimi i garancisë

Garancia e kufizuar 5-vjeçare

 1. J *** y2021 / 02 / 25

  Shtë një rubinet lavamani kuzhine me spërkatës dhe pllakë kuvertë. Një produkt i mirë me çmim të arsyeshëm. Rubineti më i lehtë që kam instaluar ndonjëherë!

 2. B *** e2021 / 03 / 01

  Ia vlen paraja! Produkti modern vjen me instalim të thjeshtë dhe udhëzime të thjeshta. Ai përfshin të gjitha pjesët e nevojshme dhe mund të rregullohen lehtësisht së bashku. Rubineti i kuzhinës me tërheqje duket kaq i bukur dhe elegant, dhe ka dy mundësi llak. 2 butonat në çelësin e llakut mund të kalojnë lehtësisht midis tyre. Një dorezë e vetme e nxehtë dhe e ftohtë mund të lëvizë majtas dhe djathtas lirisht. Ndjenja e përgjithshme e lëmuar është e butë dhe pastrohet lehtë. Pikëpamja ime personale për këtë produkt është se është një produkt i mirë me vlerë dhe bukuri.

 3. J *** e2021 / 04 / 17

  Lehtë për t’u instaluar dhe funksionon siç duhet. Stili i saj është po aq i figuruar. Krahasuar me markat e tjera, ky produkt është më i lirë dhe më i dobishëm.

 4. H *** a2021-04-25

  Përshtatet në mënyrë të përsosur në kuzhinën time.

Mirëseerdhët në faqen zyrtare të WOWOW FAUCET

Duke u ngarkuar ...

Zgjidhni monedhën tuaj
USDDollarit amerikan (SHBA)
EUR euro

Shporte

X

Historia e Shfletimit

X