kërkim Kerko Site

Trokitje e përzierësit të lavamanit të kuzhinës me nikel të pastruar me spërkatje

USD69.99
Shitur:
0
Shqyrtime:
0

Kjo rubinet delikate kuzhine me një natyrë fleksibël është në të vërtetë një mishërim i besueshmërisë. It'sshtë një manekin shumë i veçantë i rubinetit të kuzhinës dhe konsiderohet si një nga format e tij personale. Produkti përveç kësaj përmban një spërkatës tërheqës. Dikush mund të menaxhojë thjesht lëvizjen e ujit me anë të fishekut qeramik. kjo rubinet ka mekanizëm të plotë të parandalimit dhe rrjedhjes së rrjedhjeve. Rubineti i kuzhinës gjithashtu ka një rregullim të thjeshtë dhe mund të jetë shumë i fortë.

  
  • sasi
    • -
    • +
  •    
prapa Shporta

Duke siguruar cilësi dhe madhështi të lartë, kjo rubinet lavamani me një dorezë sjell vazhdimësi të shkëlqyeshme të dizajnit në kuzhinë. Marrëveshja me levë të konturuar ofron menaxhim të thjeshtë të temperaturës së ujit dhe stresit, ndërsa koka e spërkatjes me ngjyra përputhet me fleksibilitetin për një gamë të gjerë të detyrave të pastrimit. Në kontaktin e një butoni, spërkatësi kalon nga një rrymë e gazuar në një llak të fortë.

Koka e spërkatjes me dy funksione ju lejon të ndryshoni nga rryma e gazuar në spërkatje.
Valvulat e diskut qeramik tejkalojnë kërkesat e jetëgjatësisë së biznesit, duke garantuar efikasitet të fortë për të gjitha kohërat.
çorape e qetë e thurur dhe nyja e rrotullimit të topit e bëjnë kokën e spërkatjes tërheqëse më të thjeshtë dhe shtesë të qetë për ta përdorur.
opsionet e sipërfaqes së llakut një dysheme e lehtë për tu pastruar që i reziston grumbullimit të mineraleve.
Marrëveshja me një levë të vetme është e thjeshtë për t'u përdorur dhe e bën rregullimin e temperaturës së ujit të thjeshtë.
Rikujtimi i temperaturës lejon që rubinet të ndizet dhe fiket në temperaturën e vendosur gjatë përdorimit paraprak.

 

 

Nuk ka komente ende.

Mirëseerdhët në faqen zyrtare të WOWOW FAUCET

Duke u ngarkuar ...

Zgjidhni monedhën tuaj
USDDollarit amerikan (SHBA)
EUR euro

Shporte

X

Historia e Shfletimit

X