kërkim Kerko Site

Rubineti i Banjës së Hapur të Bardhë dhe të Kromuar

USD79.99
Shitur:
0
Shqyrtime:
0

Kjo rubinet moderne i lavamanit të pajisjes me një vrimë ka një pamje të qëndrueshme të bojës së bardhë që siguron veçori anti-korrozioni.

  
  • sasi
    • -
    • +
  •    
prapa Shporta

1. Linjat e thjeshta janë natyrore, materialet zgjidhen me kujdes, mjeshtëria është e pastër dhe e vërtetë, dhe vijat e lëmuara janë në përputhje me natyrën.
2. Krahasuar me strukturën e bojës sipërfaqësore të makinës, bojës me temperaturë të lartë, sipërfaqja është e sheshtë, e lëmuar, rezistencë ndaj temperaturës së lartë, rezistencë ndaj lagështisë së lartë, veshje jo e lehtë, rezistencë ndaj korrozionit
3. Hedhja e bronzit miqësore me mjedisin, përputhet me standardin e përmbajtjes së plumbit, kompakt pa trachoma, depërtim i papërshkueshëm nga shpërthimi
4. Ujë i butë me flluska, pa spërkatje, rrjedhje e qëndrueshme, zhurmë e ulët
5. Bërthama e butë e valvulës qeramike, jo e lehtë për t'u pikuar dhe rrjedhur, e qetë dhe pa pengesa, sigurohuni që të përdorni
6. Dorezë e butë e nxehtë dhe e ftohtë, rregullim falas, ndjesi e rehatshme

Nuk ka komente ende.

Mirëseerdhët në faqen zyrtare të WOWOW FAUCET

Duke u ngarkuar ...

Zgjidhni monedhën tuaj
USDDollarit amerikan (SHBA)
EUR euro

Shporte

X

Historia e Shfletimit

X