kërkim Kerko Site

WOWOW Rakord për mbushësin e tenxhereve sipër sobës Chrome

USD97.99
Shitur:
43
Shqyrtime:
0

Amazon SHBA

Karakteristikat e rubinetave të tenxhereve të sobave të kuzhinës janë 304 trup me rakorda prej çeliku inox, aerator me cilësi të lartë, kaloni me një dore është i lehtë për tu operuar, pesha e plotë nuk pranoi të prerë qoshet, aksesorët e plotë

Udhëzimet e instalimit 2311200C

  
  • sasi
    • -
    • +
  •    
prapa Shporta

WOWOW Rakord për mbushësin e tenxhereve sipër sobës Chrome

WOWOW Rakord për mbushësin e tenxhereve sipër sobës Chrome
WOWOW Rakord për mbushësin e tenxhereve sipër sobës Chrome WOWOW Rakord për mbushësin e tenxhereve sipër sobës Chrome WOWOW Rakord për mbushësin e tenxhereve sipër sobës Chrome

Mbushja e tenxhereve të Chrome trokitje e lehtë 2311200C

Kur jeni duke dizajnuar kuzhinën tuaj të re, është e shkëlqyeshme që mund ta dizajnoni atë tërësisht nga e para. Mund të mendoni për të gjitha funksionalitetet që dëshironi dhe keni nevojë për ta bërë përvojën tuaj më të mirë të kuzhinës. Kuzhina është për shumicën e familjeve vendi ku kalon pjesën më të madhe të kohës kur je në shtëpi. Kështu që ju të dizajnoni më mirë kuzhinën e ëndrrave që plotëson të gjitha nevojat dhe dëshirat tuaja, nga ju dhe familja juaj. Ndërsa hartoni një kuzhinë nga e para, gjëja më e mirë është që vërtet mund të bënit asgjë. Nuk ka ndonjë kufi. Epo, buxhet i mençur mbase. Shumica e kohëve ju thjesht dizajnoni kuzhinën tuaj të ëndrrave, dhe në varësi të çmimit dhe buxhetit tuaj aktual, filloni të rregulloni artikujt për të bërë

përshtatet për buxhetin tuaj. Pyetja është se si ta bëni atë të përshtatshëm për buxhetin tuaj. Ju nuk dëshironi të minimizoni artikujt që janë më të rëndësishëm për ju. Sa i përket materialeve dhe përfundimeve të kuzhinës tuaj, mund të ketë dallime masive në lidhje me çmimin. Kur shikoni ndryshimet midis vetë alternativave, ato nganjëherë nuk vërehen aspak. Në këtë mënyrë ju mund të kurseni me kosto të zgjuar. Nga ana tjetër nuk duhet të bëni kompromis me cilësinë e pajisjeve tuaja jetike të kuzhinës. Atëherë në fund të lirë mund të duket se janë të shtrenjta. Kjo duhet dhe mund të shmanget në çdo kohë. Thjesht duhet të gjeni një furnizues që mund t'ju japë vlerën më të mirë për para. WOWOW është ai furnizuesi!

.Ezma funksionale e mbushjes së tenxhereve të kromit 

Një rubinet i mbushjes së tenxhere është padyshim një funksionalitet në kuzhinën tuaj që mund ta bëjë jetën e kuzhinës tuaj shumë më të lehtë. Meqenëse jo shumë njerëz kanë këtë lloj pajisje kuzhine, përdorimi nuk është ende i përhapur. Sidoqoftë, ajo ofron përfitim të madh në kuzhinën tuaj dhe ju shmang të mbani sende të rënda si tenxhere të mbushura me ujë. Me tapën e mbushjes të vazo kromit të WOWOW mund të mbushni enët tuaja me ujë ndërsa ato tashmë janë në sobë. Në këtë mënyrë ju nuk keni nevojë të mbani këto tenxhere nga lavamani i kuzhinës në sobë për të zier ujë. Sidomos kur keni duar ose krah të dobët, ose thjesht nuk keni forcë, kjo çezmë mbushëse për tenxhere kromi mund ta bëjë jetën tuaj aq më të lehtë.

Me rubinetin mbushës të tenxhereve të kromit mund të mbushni enë me ujë ndërsa ato janë në sobën e kuzhinës. Pavarësisht nëse zjarri tashmë është ndezur, ose nëse ka tigan të tjerë të enëve që ziejnë dhe gatuajnë. Ndërsa rubineti mbushës i tenxheres së kromit ishte prej metaleve me cilësi të lartë, lehtë mund t’i rezistonte nxehtësisë. Prandaj, kjo rubinet i mbushjes me tenxhere kromi është shumë funksionale dhe një shtesë e mrekullueshme në kuzhinën tuaj.

Vlera për trokitje e lehtë e tenxhereve të kromit të parave 

Siç u përmend më lart, WOWOW ju ofron vlerën më të mirë për paratë që mund të merrni në treg. Kjo rubinet i mrekullueshëm i mbushjes me tenxhere kromi mund të konkurrojë me çdo markë A, pasi ofron cilësi të ngjashme ose edhe më të mirë, dhe megjithatë ajo ofrohet me një çmim të përballueshëm. Pricesmimet e çezmave të mbushjes me tenxhere kromi A-markë mund të jenë trefish ose edhe më të shtrenjta. WOWOW tregon vazhdimisht se këto lloj çmimesh nuk janë aspak të nevojshme. Prandaj WOWOW ju ofron vlerën më të mirë për para me këtë trokitje të lehtë të tenxhereve me krom. Pa dyshim fare!

Cilësia e tapës mbushëse të kromit WOWOW është e panevojshme. Jo në vendin e fundit sepse WOWOW përdor materiale me cilësi të lartë si çelik inox dhe një përfundim i kualitetit të lartë të kromit. Ju e vini re cilësinë menjëherë. Me një peshë prej jo më pak se 60 oz ju mendoni se është bërë nga metale të ngurta. Kjo rubinet i mbushjes me tenxhere kromi reziston për shumë vite, dhe ju gjithashtu mund të përfitoni nga një performancë e vazhdueshme pa vazhdimësi e këtij çezme mbushjeje të tenxhereve të kromit. Tapezma për mbushjen e tenxhereve të kromit është e pajisur gjithashtu me një aerator Neoperl. Kjo siguron një presion të vazhdueshëm dhe një rrjedhje të vazhdueshme të ujit. Aeratori garanton më pak spërkatje, dhe një përvojë uji pa pikim dhe rrjedhje.

Arrijë trokitje e lehtë për tenxhere me krom 

Kjo rubinet i mbushur me tenxhere kromi ishte dizajnuar me mençuri për të mos marrë ndonjë hapësirë ​​të nevojshme në dekorin e kuzhinës tuaj. Duke e palosur këtë çezmë mbushëse të tenxhereve të kromit, mund ta ruani lehtësisht përballë murit pas sobës. Tapezma e mbushjes së tenxhereve të kromit ka një krah të dyanshëm. Në këtë mënyrë ai mund të ruhet në mënyrë minimaliste, dhe megjithatë ka një shtrirje të gjatë kur shtrihet plotësisht. Me shtrirjen e saj maksimale prej 24 inç nga muri, në të vërtetë mund të arrini në çdo cep të sobës tuaj të kuzhinës.

Me dy dorezat mund të operoni tapën e mbushjes së kromit lehtësisht, pa dalë aspak. Kjo gjithashtu ofron siguri shtesë, pasi disa njerëz kanë frikë nga këto lloj çezme. Meqenëse nuk ka lavaman, uji i derdhur mund të rrjedh vetëm në sobë. Mund ta mbyllni këtë trokitje të lehtë për tenxhere kromi me valvulën master, afër murit. Dhe mund ta mbyllni gjithashtu me valvulën në hundëz. Garanton një rrymë të qëndrueshme që më së shumti i shërben qëllimit të saj. Kjo mbrojtje e dyfishtë ofron siguri maksimale. Kur doni të përdorni tapën e mbushjes së tenxhereve të kromit, thjesht hapni valvulën master dhe funksiononi këtë kasetë mbushëse të tenxhereve të kromit si çdo rubinet tjetër kuzhine.

.Ap me mbushje tenxhere me stil krom 

Për shkak të përfundimit elegant të kromit, kjo çezmë për mbushjen e tenxhereve të kromit ofron një shtesë të shkëlqyeshme të stilit të kuzhinës tuaj. Kjo përmban një shtresë të lartë reflektuese dhe shkëlquese në çezmën e mbushjes së tenxheres tuaj. Në kombinim me trupin prej çeliku inox 304, ky çezmë mbushëse për tenxhere kromi i jep një ndikim dramatik stilit tuaj të kuzhinës. Për më tepër, kjo rubinet i mbushjes me tenxhere kromi është jo korrozioni dhe mbetet elegant dhe i bukur për vite. Jo më kot WOWOW ju ofron një periudhë garancie 5-vjeçare në këtë çezmë mbushëse të tenxhereve të kromit. Kjo vërteton se WOWOW është i sigurt në lidhje me produktin e tij dhe vlerën për paratë që po merrni me të. Avantazhet e tapës së mbushjes së kromit futen me pak fjalë:
• Prekja praktike e mbushjes së tenxhereve
• Dizajn modern me përfundim kromit me cilësi të lartë
• steelelik inox
• Valvola dyshe
• Arritja maksimale me krahë të lëkundur të dyfishtë
• Lehtë për tu pastruar dhe për tu mirëmbajtur lehtë

• Garanci 5-vjeçare

 

 

 

Specifikim

peshë

1.71 kg = 3.7699 lb = 60.3185 oz

Paketa Përmasat

15.5 x 9.7 x 2.1 inç

Ngjyra

krom

Fund

krom

material

tunxh

Model

Folding / 2 Handle / Swing krah

Vendosja e trajtimit / levës

Majtas apo Djathtas

Trajtoni materialin

tunxh

Madhësia e thikës së palosur

23.8 inç

Përshkrimi i performancës

Ujë të ftohtë

Përdorim

Komercial / Restorant / Banimi / Brendshëm / Kuzhinë

Përbërësit e përfshirë

Rakord i mbushjes së tenxhereve / lidhës NPT; Aerator ajri Neoperl ABS; Aksesorë montimi (rrufe në qiell spirancë najloni gjerman Fischer)

Nuk ka komente ende.

Mirëseerdhët në faqen zyrtare të WOWOW FAUCET

Duke u ngarkuar ...

Zgjidhni monedhën tuaj
USDDollarit amerikan (SHBA)
EUR euro

Shporte

X

Historia e Shfletimit

X