kërkim Kerko Site

WOWOW Kazani i mbushjes së tenxhereve mbi sobën në nikelin e krehur

(25 komente të konsumatorëve)
USD98.99
Shitur:
68
Shqyrtime:
25

Amazon SHBA    Amazon CA

Aftësia e lehtë për pastrim e materialit të saj e bën rubinetin e kuzhinës me tenxhere të përshtatshme për përdorim higjeno.
E bërë nga materiali çelik, rubineti i kuzhinës për mbushjen e tenxhere është shumë rezistent ndaj ndryshkut.
Mbushësi i tenxhere me dy bashkime është ngjitur imët, kështu që nuk është e lehtë të plasariteni ose të mos dalë në formë.
Produkti është i lehtë për t’u përdorur pa shumë përpjekje për tu kapur.

Udhëzimet e instalimit 2311100

 
 • sasi
  • -
  • +
 •  
prapa Shporta

WOWOW Kazani i mbushjes së tenxhereve mbi sobën në nikelin e krehur

WOWOW Kazani i mbushjes së tenxhereve mbi sobën në nikelin e krehur WOWOW Kazani i mbushjes së tenxhereve mbi sobën në nikelin e krehur WOWOW Kazani i mbushjes së tenxhereve mbi sobën në nikelin e krehur

Shtoni një prekje klasike në kuzhinën tuaj me këtë mbushës të bukur Wall-Mount Pot Filler 2311100 që përfshin një siluetë të skalitur të shkëlqyer.

Ideale për një mbushje masive të enës për këtë tenxhere për të mbushur enët e gatimit pa qenë nevoja t’i bartni nga lavamani në sobë.
Karakteristikat e harduerit: Mbulohen nën garancinë e kufizuar të jetës së firmës nënshkruese.
Mbyllja e dyfishtë i mundëson konsumatorit të fikë ujin në mure ose në hundëz, kështu që kontrollon rrjedhën e ujit në fazën e përdorimit.
Trupi i rakorduar prej bronzi është jashtëzakonisht rezistent ndaj ndryshkut dhe një mundësi e shkëlqyer për t'i rezistuar temperaturave të larta.
Vendosja e montuar në mur me një vrimë Bashkimet me dy kthesa lejojnë që mbushësi i tenxhere të paloset kur nuk përdoret.
Specifikimet: Lartësia: 9-1 / 2 ″ (poshtë në pjesën e sipërme të rubinetit).
Lartësia e grykës: 2-3 / 4 ″ (qendra e prizës së murit për daljen e grykës).
Shpejtësia e rrjedhës: 1.8 rakorda galoni-për-minutë.

Specifikim

Fund

Nikel i krehur

peshë

£ 3.89

Stili

Rakord i mbushjes së tenxhereve Nikel i krehur me dorezë të dyfishtë

material

tunxh

Model

Rakord komercial lavamani / Klasik / 2 dorezë

Formë

Folding

Instalimi Metoda

Mur-montuar

Gjatësia e zgjatjes

Inches 20

Arrijnë sput

Inches 20

Lloji i skuqjes

Modaliteti i transmetimit

Vendosja e trajtimit / levës

Majtas apo Djathtas

Përshkrimi i performancës

Ujë të ftohtë

Përbërësit e përfshirë

Rakord i mbushjes së tenxhereve / lidhës NPT; Aerator ajri Neoperl ABS; Aksesorë montimi (rrufe në qiell spirancë najloni gjerman Fischer)

 1. H *** l2020-06-14
  US

  Unë kam parë disa atje për shumë më shumë para. Ky ishte një çmim i shkëlqyeshëm, e kisha të instaluar profesionalisht, por hidrauliku pranoi se ishte një çmim super dhe me cilësi të mirë.

 2. N *** l2020-06-25
  CAD

  Këto i kemi blerë për një vaskë, pasi kishim tuba të veçantë që vinin përmes murit në vend të një hapësire standarde për përzierje.

  Gjithçka është bërë mirë. Operon mrekullisht. Ndërtim i rëndë. Dizajn i guximshëm dhe i mirë. Qofshin të përjetshme!

 3. G *** s2020-06-27
  US

  Pamja e pastër dhe sistemi i valvulës së dyfishtë bën mirë për të shmangur pikimin pasi të jetë fikur. Problemi me këtë mbushës të tenxhere është se krahët nuk janë katrorë në shtylla, kështu që duket sikur po bie pak. UPDATE: Kompania pa rishikimin tim dhe zgjati dorën dhe tha që kam marrë një produkt me defekt dhe më dërgoi një të ri pa asnjë pyetje. Kishin të drejtë, e reja duket shumë mirë. Shërbim i shkëlqyeshëm për klientët

 4. E *** G2020-06-28
  US

  Awesome Unë nuk mund të flas mjaft për këtë mbushës tenxhere. Të gjithë ata që vizitojnë shtëpinë time e duan atë. Shërbimi ndaj klientit ishte i bukur. Nuk mund të kërkoja përsëritje më të mira të shërbimit.

 5. L *** d2020-07-01
  US

  Dashuria e dizajnit. Ndihet i guximshëm. Unë do të blija një nga Delta në shtëpi Depot si kjo, por kushtoi pothuajse 400 $, kështu që vendosa për këtë pasi lexova vlerësimet. Jam i lumtur që e kuptova, por do të postoj foto më vonë pasi të instalohet WOWOW. Pamje shumë moderne dhe dashuri si ndihet.

 6. P *** e2020-07-11
  US

  Shumë i kënaqur me këtë mbushës tenxhere. Hidrauliku im e instaloi atë dhe funksionon mirë. Unë e dua mënyrën se si duket dhe çmimi ishte shumë i arsyeshëm. Shitësi ka qenë shumë i përshtatshëm dhe i përgjegjshëm ndaj pyetjeve të mia në lidhje me produktin.

 7. A *** e2020-07-15
  US

  Unë e dua këtë mbushës tenxhere. Unë kurrë nuk mund ta imagjinoja sa e përshtatshme do të ishte të kisha. Uji rrjedh normalisht dhe nuk spërkatet kurrë. Unë gjithashtu kam tenxheren e kafesë pranë sobës dhe krahu arrin në mënyrë të përsosur për mbushjen e rezervuarit.

 8. B *** r2020-07-18
  US

  Unë kisha për të blerë një sharrë vrimë për countertop tim dhe të bëjë disa të tjera nën modifikimet counter për të marrë atë in. Një herë në e saj tani e përsosur! Dorezat nuk janë pozicionuar në mënyrë intuitive. Duhet menduar për pozicionet e ndezjes / fikjes të dy dorezave për ta bërë atë të drejtë si në ashtu edhe jashtë. Për më tepër kjo është një bukuri për paratë.

 9. R *** n2020-07-23
  US

  Ky mbushës tenxhere nuk ishte i shtrenjtë, dhe duket mirë dhe funksionon shumë mirë. Shtë një fund i zi mat. Shtrihet deri në ndezësin e përparmë. Ai lëviz lehtë dhe ishte i lehtë për t'u instaluar. Ka një rrjedhë të mirë të rrjedhës së ujit.

 10. D *** e2020-07-25
  US

  Çmim i shkëlqyeshëm, funksionon siç pritej. Mbarimi duket i mirë, me cilësi të mirë. Supozohet pa plumb. Do të doja të vinte me doreza të dyfishta, siç bëjnë shumica, por gjithçka që rekomandoj.

 11. T *** h2020-07-26
  CAD

  Isshtë një shtesë e shkëlqyeshme për kuzhinën tonë. Kontraktorit që bën punën i pëlqeu aq shumë saqë do ta instalojë vetë. Gjithcka mire! Të gjithë menduan se ishte krejt bukur.

 12. V *** d2020-07-27
  US

  Ishte shumë i impresionuar me cilësinë dhe instalimin e lehtë. E shkëlqyeshme për kuzhinën time tregtare. Mund të përdoret kudo. Padyshim rekomandojeni.

 13. w *** o2020-08-03

  Ne sapo rimodeluam kuzhinën tonë dhe shtuam këtë mbushës të bukur tenxhere. E ndërtuar bukur dhe u ngjit lehtë!

 14. A *** y2020-08-07
  US

  Duajeni këtë rubinet. Punon shkëlqyeshëm! Doreza e dyfishtë ndezje / fikje funksionon shumë mirë që të mos duhet të kapni sobën e nxehtë për t'u ndezur.

 15. L *** r2020-08-15
  US

  Ne e përdorëm këtë rubinet në banjën tonë. Instalimi ishte i lehtë dhe duket shkëlqyeshëm!

 16. C *** n2020-08-19
  US

  Ky rubinet është absolutisht i mrekullueshëm dhe nuk mund ta mposhtni çmimin! Isha i shqetësuar se do të ishte i dobët, por është bërë mirë.

 17. C *** y2020-08-23
  US

  Një ditë pas marrjes së produktit, fillova instalimin e rubinetit tim të mbushjes. Sasia e shiritit me fije PTFE është e mjaftueshme. Pas herës së parë që nuk arrita të instaloja për shkak të shumë shiritave, kaseta e fijeve të mbetura PTFE ishte akoma e mjaftueshme për instalimin tim të dytë. Pas përfundimit të instalimit, unë bëra shumë prova dhe nuk ndodhi asnjë rrjedhje uji!

 18. T *** m2020-08-29
  US

  Dërgesa ishte e shpejtë dhe unë e mora produktin ditën e tretë pas blerjes. Kuzhina ime e sapo rinovuar ka nevojë urgjente për të instaluar një rubinet. Një kuzhinë pa rubinet nuk është plotësisht në gjendje të funksionojë si duhet. Më duhet të instaloj rubinetin e mbushjes së tenxhere në mur. Shiriti i vulës së fijeve PTFE me cilësi të lartë është shumë i rëndësishëm për punën e instalimit. Falë shiritit të vulës së fijeve PTFE me cilësi të lartë të siguruar nga shitësi. Sasia është shumë e madhe dhe më mjafton ta përdor 2-3 herë.

 19. L *** l2020-09-02
  US

  Kjo rubinet për mbushjen e tenxhere e bën punën e kuzhinës time më efikase. Në të kaluarën, gjithmonë më duhej të mbaja një tenxhere të rëndë për të marrë ujë nën rubinet ose për të derdhur ujë në tenxhere me kontejnerë të tjerë. Kjo është një gjë shumë shqetësuese dhe e mërzitshme. Kur rinovova kuzhinën tonë të re, unë e binda me sukses burrin tim që të instalonte një rubinet mbushëse tenxhere. Rubineti i mbushjes me tenxhere ishte një nga përpjekjet tona dhe ne ishim shumë të kënaqur me këtë rubinet. Isshtë bërë kryesisht prej bronzi, dhe sipërfaqja është shtresë e zezë mat e elektropiluar, e cila duket shumë klasike dhe elegante. Pasi të instalohet në kuzhinë, bëhet ylli i kuzhinës sonë. Meqenëse ne punësuam hidraulikë profesionistë për të instaluar, gjithçka shkoi normalisht, dhe rubineti i mbushjes së tenxhere wowow ka punuar shkëlqyeshëm deri më tani, unë e dua atë!

 20. N *** n2020-09-08
  US

  Kutia në të cilën hyri produkti lejoi që ajo të transportohej pa ndonjë shenjë të pastrimit të metaleve kundër metalit. Pjesa që është instaluar në mur ishte aq e lehtë sa të ngrihej ndërsa po vështronim ndërtimet e reja. Nuk mund të flas për vendosjen në një mur ekzistues. Produkti erdhi me një çelës allen për të instaluar bashkuesin. Woudl ka qenë e pabesueshme nëse ato kanë përfshirë edhe një shirit të vogël teflon, por çdo kuti veglash që punon me pajisje hidraulike tashmë e ka atë. Manuali është mjaft i lehtë për tu ndjekur. Kontrolloni internetin për të parë sa larg murit duhet të instaloni rubinetin pasi dëshironi që ajo të jetë në gjendje të mbushë vazot, por në të njëjtën kohë të mos godasni mikrovalën tuaj mbi diapazonin tuaj.

 21. R *** t2020-09-19
  CAD

  Kohët e fundit kemi instaluar mbushësin e tenxhere, të gjithë ishin skeptikë dhe parashikojnë që nuk do ta përdor fare. Ata janë gabim! Ndërsa plakeni, kjo mbushëse tenxhere ju ndihmon të mos mbani tenxhere të rëndë me ujë në sobë. Shumica e kuzhinierit ose kushdo që gatuan çdo ditë do ta pëlqejë këtë dhe do ta konsiderojë të dobishme. Unë e dua dizajnin dhe prekjen. Shqetësimi i vetëm që kam është kur soba është e ndezur dhe mbushësi i tenxhere është mbi nxehtësi, a mund të shkaktojë ndonjë dëm? Deri më tani pasi kam 6 ndezës mundohem të mos përdor ndezësin që është në majë të mbushësit të vazos. Rekomanduar.

 22. 2020-09-27
  US

  Mbushës i bukur, i bërë shumë mirë. Nuk kam parë cilësi më të lartë për çmimin. Instalimi shumë i thjeshtë. Nuk do të bëja pa një përsëri. Artikulli ishte i paketuar jashtëzakonisht mirë dhe nuk ka asnjë xhoko të ngadaltë në njësi. I guximshëm dhe i qetë. Përfundimi është perfekt.

 23. L *** d2020-09-29
  US

  Ky mbushës enësh është bërë bukur dhe bën një shtesë mahnitëse në kuzhinën time të re. Hidrauliku im instaloi lehtësisht mbushësin e tenxhereve. Duket e qëndrueshme dhe lehtësia e përdorimit do të sigurojë vite gëzimi për familjen time.

 24. D *** y2020-10-03
  US

  Instalimi i lehtë, duket shkëlqyeshëm. Ndihet e fortë dhe kontrollet janë të qetë. E kisha ndezur vetëm për një javë. Ashtu si deri më tani.

 25. N *** e2020-10-07
  US

  Sapo e instalova., Duket shkëlqyeshëm

Mirëseerdhët në faqen zyrtare të WOWOW FAUCET

Duke u ngarkuar ...

Zgjidhni monedhën tuaj
USDDollarit amerikan (SHBA)
EUR euro

Shporte

X

Historia e Shfletimit

X