kërkim Kerko Site

WOWOW Rubineta e lavamanit të banjës me bronz të fërkuar

(5 komente të konsumatorëve)
USD64.99
Shitur:
31
Shqyrtime:
5

Amazon SHBA

Quality Premium

Doreza elegante metalike të dyfishta për lehtësinë e funksionimit dhe kontrollin e temperaturës.
Valvulat diskale qeramike tejkalojnë standardet e jetëgjatësisë së industrisë, duke siguruar performancë të qëndrueshme për jetën

 
 • sasi
  • -
  • +
 •  
prapa Shporta

Montimi me 3 vrima me dizajn qendror 4 inç: Vjen me një kullues, linja të furnizimit me ujë të ngrohtë dhe të ftohtë të çertifikuar nga cUPC, paketim të plotë dhe të lehtë për tu instaluar.

Klasik dhe Nurshëm: fundi prej bronzi i fërkuar me vaj dhe forma e zgjuar nxjerr një atmosferë simpatike që do t'ju kthejë në mesjetën e lavdishme dhe do të kënaqeni me kulturën e shkëlqyeshme të anijeve prej bronzi retro, të tjerët do të admirojnë unike.

Lehtë për t'u përdorur: Rrotullimi 360 gradë, dizajni i harkut të lartë, mund të rrisë zonën e pastrimit, të sjellë më shumë komoditet në jetën tuaj të përditshme. Rubineti i banjës me dy doreza ju lejon të kontrolloni me lehtësi temperaturat e nxehta dhe të ftohta.

Cilësi e lartë për çmim: Këmba dhe konstruksioni i bakrit duke siguruar qëndrueshmëri dhe besueshmëri; Fishek disk qeramik pa pika. Dalja e rubinetit të tualetit e bërë nga aeratori ABS mund t'ju ndihmojë të kurseni ujë. (Ky aerator mund të hiqet direkt me duar për ta pastruar)

Customer Service: Ofrohet garanci e kufizuar 5-vjeçare dhe mbështetje për klientët. Ajo mbulohet nga një kthim 90-ditor. Nëse keni ndonjë pyetje, ju lutem mos ngurroni të na kontaktoni.

Specifikim

prodhues

WOWOW

pika Pesha

£ 3.01

material

tunxh

Trajtoni materialin

Metal

Paketa Përmasat

12.17 x 8.78 x 3.27 inç

Ngjyra

Bronz i fërkuar me vaj

Fund

Vaj i fërkuar

Model

modern

Instalimi Metoda

Centerset Deck Mount

Numri i vrimave

3

Lartësia e pështymës

Inches 7.5

Arrijnë sput

Inches 5.2

Numri i dorezave

2

 1. T *** m2021 / 02 / 15

  Stylishshtë elegant dhe me vlerë për para!

 2. B *** n2021 / 02 / 28

  Uau uau! Padyshim që meriton pesë yje. Duket kaq e zbukuruar në banjën time. Unë e instalova atë disa muaj më parë dhe ka funksionuar në mënyrë perfekte deri më tani. Unë jam shumë i kënaqur me të.

 3. B *** k2021 / 03 / 07

  Cilësia e kësaj rubineti është kaq e këndshme! Rubineti mund të lëkundet nga njëra anë në tjetrën e cila mund të jetë e dobishme. Alsoshtë gjithashtu shumë e lehtë për tu instaluar. Duket bukur dhe sjell më shumë funksion në lavaman.

 4. A *** n2021-04-25

  E dua këtë rubinet lavamani banjo prej bronzi të fërkuar. Ajo vjen me çezmën e mikserit të kullimit dhe furnizimit. kjo rubinet kotës është një nga produktet më të kënaqshme që kam blerë ndonjëherë.

 5. L *** a2021-04-25

  E përsosur për kotësinë time! Vlen të rekomandohet !!

Mirëseerdhët në faqen zyrtare të WOWOW FAUCET

Duke u ngarkuar ...

Zgjidhni monedhën tuaj
USDDollarit amerikan (SHBA)
EUR euro

Shporte

X

Historia e Shfletimit

X