kërkim Kerko Site

Përzierësi i Pellgut prej bronzi troket në ar me spërkatës tërheqës

USD99.99
Shitur:
0
Shqyrtime:
0
  
  • sasi
    • -
    • +
  •    
prapa Shporta

1.30 DITS T Limited KUFIZUAR Kthimi dhe garantimi i paraveNe qëndrojmë prapa produkteve tona, të gjitha rubinetat e kuzhinës mbështeten nga 3 vjet garanci e kufizuar, 30 DITS Kthim i kufizuar dhe garanci për kthimin e parave. nëse ka ndonjë pyetje, ju lutem mos ngurroni të na kontaktoni, ne jemi shumë të lumtur të ofrojmë zgjidhje në kohë
2. INSTALIMI I shpejtë dhe i shpejtë krijues: Struktura unike dhe e shpejtë e lidhjes së rubinetit mund të përziejë ujë të nxehtë dhe të ftohtë përmes tubit të instalimit të shpejtë pa çelës, përmes teknikës për të parandaluar shpërthimin e tubit
3. Teknologjia inteligjente e kursimit të ujit: flluska fut ajrin në rrjedhën e ujit për të formuar një flluskë të madhe të bardhë, dhe ajri dhe uji përzihen plotësisht për të arritur qëllimin e kursimit të ujit.
4. Doreza ergonomike: doreza përputhet me ergonominë, kapja është e rehatshme dhe çelësi është i qetë dhe i lirë
5. Pajisur me gete anti-shpërthim: struktura unike jo-nyjë mund të parandalojë ngatërresën dhe pikimin e shkaktuar nga tërheqja, duke e bërë atë më të qëndrueshme dhe të qëndrueshme.
Sfungjer i rëndë për trupin: paketim më i përshtatshëm, pamje elegant dhe e bukur, jo e lehtë për t’u thyer, duke zvogëluar rreziqet e transportit

Nuk ka komente ende.

Mirëseerdhët në faqen zyrtare të WOWOW FAUCET

Duke u ngarkuar ...

Zgjidhni monedhën tuaj
USDDollarit amerikan (SHBA)
EUR euro

Shporte

X

Historia e Shfletimit

X