kërkim Kerko Site

Mikser i vetëm për larjen e legenit Prekni Chrome

USD79.99
Shitur:
0
Shqyrtime:
0
  
  • sasi
    • -
    • +
  •    
prapa Shporta

Rakord banjosh me hark të vetëm me një vrimë të këndshme moderne me 4 inç plating kromi sjell një ndjenjë moderne në çdo shtëpi. Përpunimi i lustrimit me shumë shtresa të teknologjisë dhe shtresa e bukur e kromit është shumë reflektuese, e lehtë për tu pastruar, dhe parandalon gërvishtjet Korrozioni dhe njollosja. Rakordi i lavamanit të ujëvarës ka një kuti disk diskut prej qeramike 1/4 dhe mund t’i rezistojë testit të 500,000 testeve të hapjes dhe mbylljes. Inxhinieria e përparuar e qeramikës është e përshtatshme dhe e saktë.

30 DITS T Limited KUFIZUAR Kthimi dhe garantimi i paraveNe qëndrojmë prapa produkteve tona, të gjitha rubinetat e kuzhinës mbështeten nga 3 vjet garanci e kufizuar, 30 DITS Kthim i kufizuar dhe garanci për kthimin e parave. nëse ka ndonjë pyetje, ju lutem mos ngurroni të na kontaktoni, ne jemi shumë të lumtur të ofrojmë zgjidhje në kohë
Teknologji inteligjente e kursimit të ujit: flluska fut ajrin në rrjedhën e ujit për të formuar një flluskë të madhe të bardhë, dhe ajri dhe uji përzihen plotësisht për të arritur qëllimin e kursimit të ujit.
Doreza ergonomike: doreza përputhet me ergonominë, kapja është e rehatshme dhe çelësi është i qetë dhe i lirë
E pajisur me gete anti-shpërthim: struktura unike jo-nyjë mund të parandalojë ngatërresën dhe pikimin e shkaktuar nga tërheqja, duke e bërë atë më të qëndrueshme dhe të qëndrueshme.
Sfungjer i rëndë për trupin: paketim më i përshtatshëm, pamje elegant dhe e bukur, jo e lehtë për t’u thyer, duke ulur rreziqet e transportit

Karakteristikë: Rubineta të matur

Montimi i rubinetit: Vrimë e vetme

Numri i dorezave: Doreza e vetme

Stili: Bashkëkohor

Trajtimi sipërfaqësor: I lëmuar

Materiali i trupit: tunxh

Materiali kryesor i valvulës: Qeramike

Specifikim

peshë 2 kg

Nuk ka komente ende.

Mirëseerdhët në faqen zyrtare të WOWOW FAUCET

Duke u ngarkuar ...

Zgjidhni monedhën tuaj
USDDollarit amerikan (SHBA)
EUR euro

Shporte

X

Historia e Shfletimit

X