kërkim Kerko Site

Mikser automatik i basenit Tap ujë të ftohtë të vetëm dhe të ftohtë

USD99.99
Shitur:
0
Shqyrtime:
0

Rakordi i induksionit automatikisht ndien ujin dhe mbyll ujin përmes parimit të reflektimit të infra të kuqe për të parandaluar përdoruesit të prekin dorezën e rubinetit dhe të zvogëlojnë mundësinë e infeksionit kryq të baktereve dhe viruseve. Mund të shmangë në mënyrë efektive infeksionin kryq të baktereve dhe viruseve

Dorëzoni tek

  
  • sasi
    • -
    • +
  •    
prapa Shporta

1. Ndjesia e menjëhershme, prodhimi i ujit në sekonda: integrimi i ndjesisë, përvojës së re inteligjente, daljes së ujit pa kontakt
2. Instalim i lehtë, përvojë inteligjente: zona e induksionit është korrigjuar para se të dilni nga fabrika dhe mund të përdoret pas instalimit të baterisë
3. Shkarkimi i ujit në zonën e induksionit të dyfishtë: Ka zona induksioni në pjesën e sipërme dhe të poshtme të rubinetit, dhe uji do të fiket automatikisht pas 30 viteve të shkarkimit të vazhdueshëm të ujit
4. Miratimi i teknologjisë së përparuar të pikturimit të llakut të automobilave: duke përdorur teknologjinë e përparuar të pikturimit me llak të automjetit, ngjitja është e mirë dhe sipërfaqja e bojës nuk është e lehtë të bie. Sipërfaqja e produktit është rezistente ndaj gërvishtjeve, rezistente ndaj korrozionit, pastrohet lehtë dhe është e lëmuar si e re.
5. Mbushje me shkëlqim me shumë shtresa: Plastifikimi me shumë shtresa, pamja është aq e ndritshme sa e re, rezistente ndaj korrozionit, jo e lehtë për tu veshur

Nuk ka komente ende.

Mirëseerdhët në faqen zyrtare të WOWOW FAUCET

Duke u ngarkuar ...

Zgjidhni monedhën tuaj
USDDollarit amerikan (SHBA)
EUR euro

Shporte

X

Historia e Shfletimit

X