kërkim Kerko Site

Renditja e përhapur Chrome me rubinet e banjës me një Hark të Lartë me dy Handle

(25 komente të konsumatorëve)
USD59.99
Shitur:
60
Shqyrtime:
25

Amazon SHBA

Duke e ngritur pamjen e banjës tuaj me një dizajn të hollësishëm të hollë, rubinetat e lavamanit për banjën me nikel të krehur Dy Handles do të ofrojnë bukurinë tuaj të pasosur në banjë.

Udhëzimet e instalimit 2321300C

 
 • sasi
  • -
  • +
 •  
prapa Shporta

Renditja e përhapur Chrome me rubinet e banjës me një Hark të Lartë me dy Handle

Renditja e përhapur Chrome me rubinet e banjës me një Hark të Lartë me dy Handle

Paraqitja klasike klasike e cilësisë Premium rubinet i përhapur: rubinet i banjës prej çeliku inox i ngurtë 2321300C. Fundi i Chrome mund t'i rezistojë korrozionit. Kapsulë qeramike nënshkrimi i lartë dhe aeratori neoperl që kursen ujin. Vendosja e dyfishtë për kontrolluesin e rrjedhës së lehtë dhe temperaturën e ujit. (ju lutemi vlerësoni madhësinë e lavamanit tuaj përpara se të porosisni)

krijues, teknologji e shpejtë e lidhjes: ndërtimi i parë inovativ i lidhjeve të shpejta është i thjeshtë për tu instaluar më vete pa hidraulik. Kurseni instalimin e tubave me rubinet druri. Hapësira është e rregullueshme sipas kërkesave tuaja aktuale. Përshtatet me qira shtëpi, godinë e re, një apartament, shtëpi me motor, rimorkio udhëtimi dhe përdorim shtëpiak.
Menaxhoni vendosjen e dyfishtë për kontrolluesin e rrjedhës së thjeshtë dhe temperaturën e ujit. Përshtatet me qira shtëpi, godinë e re, një apartament, shtëpi me motor, rimorkio udhëtimi dhe përdorim shtëpiak.

Specifikim

prodhues

WOWOW

pika Pesha

£ 3.64

Paketa Përmasat

12.1 x 8.5 x 3.1 inç

Ngjyra

krom

Fund

I lëmuar

Profili i prizës

Mali i Kuvertës

 1. C *** r2020-06-01
  US

  Unë e bleva këtë rubinet kryesisht sepse ishte një nga më të lirat e llojit të tij në dispozicion, por lehtësia e instalimit është arsyeja pse unë do ta blija përsëri. Pas instalimit të pajisjeve, ato shtrëngohen në vend me vida të bashkangjitura në arra sesa duke shtrënguar arrat drejtpërdrejt, gjë që eliminon dhimbjen e përpjekjes për të rrotulluar një çelës me doreza të gjata në lagjet e ngushta nën një lavaman. Në mënyrë të ngjashme, zorra nuk kërkon gjarpërim ose vidhosje për t'u bashkangjitur, por thjesht kapet lehtësisht në pajisje.

  Nitpicks e mia të vetme janë që përbërësi i kullimit nuk është më i lehtë për t'u instaluar se çdo tjetër, dhe se skajet plastike të zorrës duket të jenë pak të lira dhe ndoshta të prirura për të konsumuar dhe prishur disa vjet poshtë vijës, por gjithçka është në rregull tani . Padyshim rekomandojeni këtë vetëm për lehtësinë e instalimit.

 2. A *** n2020-06-04
  US

  Unë pata rishfaqur banakët dhe po kërkoja një mënyrë ekonomike për të veshur banjën. Këto rubineta ishin një zgjedhje e shkëlqyeshme. Ata ishin të lehtë për t'u instaluar dhe punuar bukur. Jaka e kullimit origjinal ishte shumë e madhe për lavamanin tim për të lejuar që të gjithë uji të kullojë siç duhet. Unë i njoftova ata dhe ata më dërguan zëvendësime më të vogla. Ky produkt është një vlerë e shkëlqyeshme dhe shërbimi i tyre është i jashtëzakonshëm.

 3. S *** h2020-06-06
  US

  Ky është një zëvendësim i mirë i rubinetit për lavamanin tim të banjës. Ka një stil të pastër të hijshëm. Unë prisja që dorezat të ishin pak më të larta, por sapo i përdora disa herë, ato duken të drejta. Burri im instaloi gjithçka shumë lehtë. Nuk isha i sigurt për tiparin e kullimit të dritareve, por në fakt më pëlqen më shumë se lloji i vjetër i levës së kullimit. Thjesht mban gjithçka në kërkim të thjeshtë. Unë kam përfundimin me shkëlqim të kromit dhe e dua atë. Çmimi ishte shumë më i volitshëm se të tjerët që shikoja. Unë jam duke pritur për të shijuar këtë për një kohë të gjatë.

 4. A *** d2020-06-07
  US

  Ne vendosim 2 grupe të këtyre në banjën tonë master. Dorezat funksionojnë shumë mirë. Ata ndihen dhe duken bukur. Ata do të ishin dy herë më shumë në Lowes, etj.

 5. Y *** e2020-06-10
  US

  Rubineti u dorëzua në kohë dhe ishte shumë i lehtë për tu instaluar. M'u desh më shumë kohë për të hequr atë të vjetër sesa për të instaluar rubinetin e ri.

 6. R *** y2020-06-12
  US

  Kjo rubinet është për banjën në dhomën e gjumit master. Ne ishim mjaft të impresionuar me cilësinë e produktit për çmimin

 7. A *** y2020-06-13
  US

  Kjo rubinet lavamani është bërë me cilësi jashtëzakonisht të lartë. Ndihet e rëndë si një emër i shtrenjtë marke. Vjen me të gjitha pjesët e nevojshme për instalim. Sikur të ishte instaluar gjatë javës së kaluar dhe të funksiononte shumë mirë deri më tani! Do të azhurnohet nëse ndonjë gjë ndryshon.

 8. C *** y2020-06-14
  US

  Kjo rubinet është e bukur! Qualityshtë cilësi e shkëlqyeshme dhe funksionon shkëlqyeshëm! Ndërhyrjet më kishin hutuar pak, por përsëri isha në gjendje ta instaloja!

 9. H *** y2020-06-16
  US

  Unë e dua këtë rubinet! Nuk e kuptova kur e urdhërova që gryka mund të rrotullohej, e cila është një pasuri vërtet e dobishme!

 10. E *** a2020-06-19
  US

  Duajeni setin e ri të rubinetit për banjën tonë të sapo rinovuar! Shumë modern dhe i hijshëm.

 11. Një *** s2020-06-21
  US

  Unë e dua këtë rubinet. Në fakt bleva dy dhe që të dy përputhen në banjo të stilit të ndryshëm. Affordshtë e përballueshme dhe e guximshme. Dalja e dritareve funksionon mirë dhe ishte e lehtë për tu instaluar. Easyshtë e lehtë për tu pastruar dhe shumë tërheqëse!

 12. A *** a2020-06-26
  US

  Unë fjalë për fjalë nuk mund ta mbështjell kokën rreth çmimit të kësaj rubineti dhe sa bukur dhe elegante duket. Ne po shikonim ato të ngjashme në Home Depot dhe Lowe për më shumë se dyfishin e çmimit. Kjo është rubineti i parë tre copë që kam instaluar ndonjëherë dhe ishte kaq qesharakisht i shpejtë. Pjesa më e vështirë është të shikosh me sy çdo gjë dhe të sigurohesh që të tre pjesët të përputhen në mënyrë perfekte. Në varësi të gjatësisë së linjës së furnizimit që po përdorni, mund t'i lidhni ato përpara se të vendosni nxehtësinë ose të ftohtin në vend, thjesht sigurohuni që t'i keni pjesët për t'i shtrënguar ato. Unë sinqerisht nuk mund të them gjëra mjaft të mira për këtë. Ashtë një marrëveshje e shkëlqyeshme dhe 100% me vlerë çdo qindarkë !!

 13. C *** l2020-06-27
  US

  Kohët e fundit e bleva dhe instalova këtë rubinet si pjesë e rimodelimit të banjës. Jam vërtet i lumtur me vendimin tim për të blerë këtë markë / model mbi të tjerët që pashë dhe konsiderova. Rubineti është elegante në dukje, funksionon në mënyrë të përsosur dhe është shumë i mirëmenduar në modelimin dhe konstruksionin e tij. Linjat e lidhjes së shpejtë janë një plus i vërtetë dhe thjeshtojnë instalimin. Unë nuk kam provuar ndonjë rrjedhje ose problem gjatë instalimit, as që kur fillova të përdor rubinetin. Megjithëse sigurohet një kullues pop-up, meqenëse kjo banjo është në përdorim çdo ditë, unë vendosa për një kullim të ndryshëm me një shportë të shpejtë të pastër të lëvizshme. Kam në plan të instaloj pop-up të furnizuar në një banjë tjetër më pak të përdorur në të ardhmen e afërt.

 14. B *** y2020-06-28
  US

  Këto duken shumë mirë në banjat. Ne i zëvendësuam ndeshjet tona të vjetra të vitit 1978 me këto dhe ndryshimi është i pabesueshëm. Presioni ndihet i fortë dhe harku i lartë e bën të lehtë vendosjen e gjërave nën lavaman. Thjeshtësia e instalimit gjithashtu më bëri të dua këto rubineta lavamani.

 15. B *** t020-07-02
  US

  Moeni i vjetër në banjë dha dhe filloi të dilte pa u riparuar. Nevojitet një zëvendësim i lirë. Unë u shqetësova për këtë, sepse çmimi ishte i ulët. Isha befasuar këndshëm kur mbërriti. Duket mirë dhe udhëzimet ishin të thjeshta për tu ndjekur dhe ishte e lehtë për tu instaluar (edhe kur kisha një kotele që kërcej përreth meje). Kam marrë edhe një email nga WOWOW për t'u siguruar që ka funksionuar për mua. Shumë i kënaqur me blerjen

 16. U *** r020-07-12
  US

  Me hapjen e paketimit të shkëlqyeshëm mendimi im i parë ishte i sigurt se ishte i butë, përfundim i shkëlqyeshëm, lidhje të forta bronzi, shkoi shumë lehtë ... duke thënë se kjo ishte vetëm në një javë kështu që nuk kishte përvojë në jetëgjatësinë e saj, por deri më tani e dua atë

 17. T *** y020-07-14
  US

  Unë isha skeptik kur e porosisja këtë për shkak të çmimit. Kam porositur 2 komplete për banjën time master. Shume bukur !! Ata duken mirë dhe të guximshëm. Hidrauliku im ishte jashtëzakonisht i impresionuar. Deri tani unë do të rekomandoj shumë!

 18. B *** r020-07-16
  US

  Kjo ishte për të zëvendësuar një rubinet të vjetër banjo. Nuk po prisja një ndeshje kaq të bukur! Çmimi ishte fantastik, kështu që unë jam shumë i kënaqur. Instalimi ishte një fllad. Nuk u desh kohë për ta publikuar. U desh më shumë kohë për të hequr të vjetrën. Ky është një blerje e shkëlqyeshme!

 19. A *** n020-07-19
  US

  Ansshtë e bukur dhe e lehtë për tu instaluar. Më pëlqen diagrami në përshkrimin e produktit, që më jep besimin se do t'i përshtatet pjesëve ekzistuese të hidraulikës në banjën time. Dhe funksionon siç pritej. Pamja e përgjithshme është perfekte.

 20. A *** h2020-07-24
  CAD

  Ne kemi blerë këtë rubinet banjo në vend të një Moen ose Delta për shkak të ndryshimit të çmimit dhe deri më tani kaq mirë. Fashtë një rubinet shumë i bukur dhe ka punuar mirë deri më tani.

 21. M *** e2020-07-23
  US

  Shumë i impresionuar me cilësinë dhe përfundimin e kësaj rubineti. Sa e bukur nëse jo më e bukur se markat me emra të mëdhenj dhe shumë më lirë.

 22. H *** a2020-07-26
  US

  Bleva këtë rubinet si një zëvendësim. Lehtë për tu instaluar. Ka pamje të këndshme moderne. Pastrohet lehtë. Brenda pjesëve janë bronzi. Duajeni pop-up drain. Njeriu im tha se ishte ndërtuar më mirë sesa rubineti ynë i vjetër i shtrenjtë.

 23. 2 *** 92020-07-28
  US

  Instaluar dy rubineta në një orë. Ata duken shumë bukur. Dashuria është e përfshirë tapa dhe linjat e furnizimit me ujë. Deri më tani ky produkt është një vlerë e mirë për paratë tuaja

 24. D *** n2020-07-30
  US

  Duajeni siç duken këto! E bën banjën të duket elegante. Shumë e lehtë për tu instaluar dhe ka një pamje të hijshme duke i bërë ato të lehta për tu pastruar. Funksionim shumë i qetë dhe rrjedhje e madhe e ujit.

 25. 2 *** 12020-08-01
  US

  Përmirësime të mëdha mbi konfigurimin aktual që u ble me shtëpi. Konfigurimi i vjetër kushton mbi $ 120 në ulje / depo shtëpie. Ky model lejon rrjedhje më të mirë të ujit, përbërës më të rinj dhe instalim të lehtë me një çmim shumë të arsyeshëm. Cilësia duket e shkëlqyeshme!

Mirëseerdhët në faqen zyrtare të WOWOW FAUCET

Duke u ngarkuar ...

Zgjidhni monedhën tuaj
USDDollarit amerikan (SHBA)
EUR euro

Shporte

X

Historia e Shfletimit

X