kërkim Kerko Site

WOWOW Rakord me lavaman kuzhine Lloji i pranverës krom

USD89.99
Shitur:
0
Shqyrtime:
0

Dorëzoni tek

  
  • sasi
    • -
    • +
  •    
prapa Shporta

Moda elegante e kuzhinës: Ky rakord i kuzhinës në modë të kuzhinës pranverore është elegant dhe superior në efikasitet, me hark të lartë dhe rrotullohet në 360 nivele. Spërkatësi tërheqës me një çorape të zgjatur mund të paraqesë një ndryshim prej 20 inç të ndikimit, duke sjellë operacione më të mëdha dhe të dobishme të kuzhinës. Ka një pamje fantastike dhe aftësi mjaft efektive dhe në të vërtetë një ndihmës i shkëlqyeshëm për operacionet e kuzhinës.

KARAKTERISTIKAT KRYESORE
 Nikel të pastruar dhe valvola disk qeramike dhe zhvillim i fortë bronzi
 Merreni me një metalik
 Një Spërkatës Pull Poshtë
 Karakteristikë e Ujit: Kombinoni Djegësin dhe Ftohtë

Nuk ka komente ende.

Mirëseerdhët në faqen zyrtare të WOWOW FAUCET

Duke u ngarkuar ...

Zgjidhni monedhën tuaj
USDDollarit amerikan (SHBA)
EUR euro

Shporte

X

Historia e Shfletimit

X