kërkim Kerko Site

OWezmat e mikserit të kuzhinës WOWOW Mat

USD81.99
Shitur:
53
Shqyrtime:
0

Kanë rubinetën e zezë të kuzhinës me spërkatës dhe lejojeni këtë kukudh të zi të hulumtojë enigmën e kuzhinës tuaj.
Theshtë më e mira në përmbajtje, qetësi dhe shfaqje të ajrit.

Udhëzimet e instalimit 2310800B

  
  • sasi
    • -
    • +
  •    
prapa Shporta

rubinet i kuzhinës moderne 2310800B me përshkrimin e spërkatës:

Lehtësisht për tu ndeshur me shumicën e lavamanëve: rubinet universal i kuzhinës për lavamanë me madhësi të duhur dhe tuba hyrje 50 cm (të nxehtë dhe të ftohtë); lartësia e grykës: 7.1 inç, arritja e grykës: 8.8 inç
Lehtë për tu instaluar: tërheq dhe gypat e linjës së ujit janë para-instaluar në rubinetin e lavamanit, përfundoni DIY si një fllad, pjatë shtesë në kuvertë për instalimin 1 ose 3 vrimë, mund të kontrolloni videon e instalimit për më shumë detaje
Lehtë për t’u përdorur: RRETH / SPRAY / UJI AQUABLADE, 3 mënyra cilësimi plotësojnë nevoja të ndryshme për larje, skuqje, shpëlarje dhe pastrim; dizajni me hark të lartë përputhet me Neoperl ABS për të parandaluar spërkatjen; doreza e vetme e majtë e bën më të lehtë kontrollin e ujit dhe temperaturës; sistemi i optimizuar i tërheqjes së peshës bën që koka e llakut të rrijë gjithmonë saktësisht për të dalë pas përdorimit
Lehtë për tu mirëmbajtur: fundi i hollë i zi qëndron i ndotur larg sipërfaqes, gryka çelik inox me cilësi dhe konstruksioni metalik e bën atë të zgjasë për shumë vite, bërthama prej bronzi dhe fisheku qeramik mund të filtrojë mineralet dhe të çojë mirë, çorape tërheqëse kundër shpërthimit, çelik inox & bronzi lidhësi nuk është asnjëherë korrozioni
MBROJTJA E PATENTS - Sjell rubinetën e kuzhinës është dizajne fillestare 100% dhe e mbrojtur nga patentat.
Refuzimi i lodhjes estetike do t'ju ofrojë një vizion të freskët, duke theksuar disponimin tuaj dhe do të prodhojë shkëlqim të syve tuaj.
PARA MIRENT SHPENZOHEN - Sillni spërkatës Rakordin e lavamanit të kuzhinës me shpërndarës sapuni dhe ndërtim industrial çelik inox SUS 304, fishek qeramik me cilësi më të lartë ka dorëzuar testet e ciklit 500,000
për tu siguruar që do të zgjasë më shumë se dhjetë dekada, mbulesa metalike e zinkut standard NSF që ka nikel të krehur me shumë shtresa, çorape PEX rezistente ndaj temperaturës më të lartë.
Kostoja është mjaft e drejtë dhe tërheqëse.
Pako e mirë me kuti dhe sfungjer të trashë, Garanci për heqjen e kohës, 7/24 Mbështetje për klientin, Kthim falas 90-ditor. Ju lutemi kontaktoni EMAIL❤service@wowowfaucet.com

Specifikim

peshë

£ 4.34

Paketa Përmasat

21.4 x 11.1 x 2.8 inç

Ngjyra

i zi

Stili

Bashkëkohor

Fund

krom

material

Çelik inox / Aliazh zinku / tunxh

Model

standard

Burimi i energjisë

Me energji hidraulike

Instalimi Metoda

Kuvertë-Montim me një vrimë

Sasia e paketimit të artikullit

1

Lartësia e pështymës

Inches 6.9

Arrijnë sput

Inches 8.8

Lloji i skuqjes

Tre modalitetet: Modaliteti i transmetimit / Regjimi i spërkatjes / Regjimi i spastrimit

Trajtoni materialin

Stainless çeliku

Përbërësit e përfshirë

Rakord i lavamanit të kuzhinës; Gypa uji të nxehtë dhe të ftohtë 50cm; Tërheq spërkatës; Pllaka kuvertë; Aksesorë montimi

Nuk ka komente ende.

Mirëseerdhët në faqen zyrtare të WOWOW FAUCET

Duke u ngarkuar ...

Zgjidhni monedhën tuaj
USDDollarit amerikan (SHBA)
EUR euro

Shporte

X

Historia e Shfletimit

X