kërkim Kerko Site

Çezmat e zeza të pellgut të gjatë

USD79.99
Shitur:
0
Shqyrtime:
0
  
  • sasi
    • -
    • +
  •    
prapa Shporta

Rubineti i lavamanit të enëve të larjes Qëllimi është t'ju ofrojë ekspertizën më të mirë të tualetit
Ky rubinet zhvillimi i tij i guximshëm, deri në modelin e azhurnuar dhe dekorues

LEHT TO T TO INSTALONI - I plotë me ujë të ndezur dhe të ftohtë G3 / 8 provide siguron sforcime, duke montuar {pajisje}
Mbaro mat, rezistoji korrozionit dhe njollosjes duke përdorur rregullisht.
Rakord për projektorin Premium Ceramic Disc: lëvizje e pastër e ujit me rrymë, pa pikim

Siguria dhe Sigurimi i Cilësisë së Lartë return 30 ditë kthim i pakushtëzuar dhe një sigurim i rimbursimit, 5 vjet sigurim i cilësisë së lartë, ju lutemi relaksimi i siguruar për të blerë. Në rast se keni ndonjë pyetje në lidhje me rubinetin ose instalimin e saj, ju lutemi të jeni të lumtur të na kontaktoni.

specifikimet

SKU: 99120501BYB Kategorite , Tags: ,

Specifikim

peshë 1.55 kg
përmasat 43 × × 28 8 cm

Nuk ka komente ende.

Mirëseerdhët në faqen zyrtare të WOWOW FAUCET

Duke u ngarkuar ...

Zgjidhni monedhën tuaj
USDDollarit amerikan (SHBA)
EUR euro

Shporte

X

Historia e Shfletimit

X