kërkim Kerko Site

OWezmat e mikserit të basenit të banjës WOWOW me hundëz të kthyeshme

USD78.99
Shitur:
17
Shqyrtime:
0

Amazon SHBA

Kjo rubinet spërkatës është tërhequr nga CE dhe ISO.
Ky produkt qëndron për shkëlqimin e tij të shkëlqyeshëm për tu përdorur.
I prodhuar nga filtri qeramik + tub çeliku inox dhe fileto bakri, ky produkt është mjaft i qëndrueshëm.
Ajo ka një paketë të përfunduar duke përfshirë një doreza, kuti depozitimi, grup rubineti

Udhëzimet e instalimit 2320200

  
  • sasi
    • -
    • +
  •    
prapa Shporta

OWezmat e mikserit të basenit të banjës WOWOW me hundëz të kthyeshme

 

Çezmat e mikserit të pellgut të banjës WOWOW me grykë kthyese-1 Çezmat e mikserit të pellgut të banjës WOWOW me grykë kthyese-1 OWezmat e mikserit të basenit të banjës WOWOW me hundëz të kthyeshme

Kjo rubinet prej çeliku inox 2320201C në lavaman përfundon me paraqitjen e tij elegante.
Paketim 100% krejt i ri!
Shfaqni modelin me këtë theksim klasik.
Ky aksesor i faqosjes përcakton standardet më të mëdha në artizanat dhe dizajn.
Mjeshtëri vërtet e madhe dhe e rëndë.
Lidhëset standarde DIN e bëjnë produktin të thjeshtë për t’u ndërtuar dhe të thjeshtë për t’u përdorur.
E thjeshtë për t’u instaluar, edhe për laikët.
Lidhje e rregullt DIN standarde 3/8 inç.
Përpunimi ekskluziv i këtij zbatimi.

specifikimet:
Lloji i lidhjes: pajisje shtesë për banjë

Numri i xhepave: një vrimë
Sasia e dorezave: ju menaxhoni
Rezultati: tjerrje 360 ​​°

Butoni i ftohtë dhe i ngrohtë: Po
Materiali: gooseneck çeliku inox + filtri qeramik + Tub çeliku inox i inxhinierizuar dhe plating alumini
Trajtimi i sipërfaqes së substancave: sipërfaqe e kromuar

Diametri i lidhjes së zorrës: 3/8
Tuba blu dhe të kuqërremtë për ujë të nxehtë dhe të ftohtë

Elektrolizues me 10 nivele në sipërfaqe, filtrim për kursimin e ujit, filtri i shkumës, ujë i butë, më shumë kursim i ujit, më efikas

Tri çezmat e daljes, trupi i imët bakri, thelbi i valvulave qeramike, pa pikat për 10,000 herë.
Dizajn i zbukuruar i lëmuar për ta bërë produktin më të bukur, 304 gezhina gërsheta çeliku inox.

specifikimet

SKU: 2320201C Kategori: Tags: , ,

Specifikim

fund

krom

prodhues

WOWOW

pika Pesha

£ 2.42

Paketa Përmasat

12.17 x 8.54 x 2.95 inç

material

Stainless çeliku

Formë

i dredhur

Burimi i energjisë

Hidraulike-Powered

Instalimi Metoda

Montuar ne siperfaqe

Arrijnë sput

Inches 6.3

Lloji i skuqjes

Dual

Vendosja e trajtimit / levës

Majtas dhe djathtas

Nuk ka komente ende.

Mirëseerdhët në faqen zyrtare të WOWOW FAUCET

Duke u ngarkuar ...

Zgjidhni monedhën tuaj
USDDollarit amerikan (SHBA)
EUR euro

Shporte

X

Historia e Shfletimit

X