kërkim Kerko Site

WOWOW Tapat e mikserit të basenit të banjës

USD79.99
Shitur:
19
Shqyrtime:
0

Amazon SHBA

Prezantimi i rubinetave të lavamanit për banjë:
Përfundim i zi me mat i qëndrueshëm: Parandalon gërryerjen dhe ndryshkun në përdorim të rregullt.
E thjeshtë për tu vendosur: konfigurim i vetëm me vrimë për instalim të thjeshtë.
E thjeshtë për t’u përdorur: Një dorezë për kontroll të thjeshtë të ujit të ftohtë dhe të nxehtë.

Udhëzimet e instalimit 2320200

Dorëzoni tek

  
  • sasi
    • -
    • +
  •    
prapa Shporta

WOWOW Tapat e mikserit të basenit të banjës

 

Ky rubinet lavamani banjo me 1 dorezë 2320201 ka shumë përparësi. Kursen ujë dhe ka një dizajn të bukur. Mund të thuhet se është rekomandimi i parë në rubinetat e kuzhinës dhe banjës.

Rishkrimi i produkteve:

Rakord për lavamanin e tualetit ose pellgun për vendosjen e 1 vrimës; Lartësia: 11 ″; Arritja e grykës: 7 ″; Madhësia e vrimës: 1.4 ”(Ju lutemi vlerësoni së pari Dimensionet e vrimës tuaj përpara se ta porosisni).
Rakord për tualet dhe banjë: rubinet për lavaman ose pellg, mund të përdoret për banjë dhe kuzhinë, harku më i lartë dhe tjerrja me 360 ​​gradë është i dobishëm për lavamanë të dyfishtë me sapo të kryeni funksione të shumëzimit.

Kasetë prej çeliku prej çeliku të pandryshkshëm nikel të krehur: mund t’i rezistojë gërvishtjes së përditshme dhe ndryshkjes, pështyres së çelikut inox dhe trupit prej metali të zinkut, të ashpër dhe të qëndrueshëm, perfekt për shtëpi, banjë, kuzhinë, hotel, restorant, apartament, shtëpi me qira etj.

Hardware Cilësia: çorape e ujit tucai në konvencionale amerikane përmes tekstit të sigurisë, valvulave të pikimit dhe sipërfaqes së brendshme të pjerrët të plumbit për të siguruar standard të shëndetshëm të ujit, i gjithë hardueri i instalimit është në çelik të mirë të pandryshkshëm, pa pikim dhe pa rrjedhje.

GARANCIA E JETSIS with me MB SSHTETJEN E KLIENTIT: mbuluar me garanci për kthim pa pagesë dhe 90-ditë falas

JU LUTEM KONTAKT EMAIL❤service@wowowfaucet.com

Specifikim

fund

Nikel i krehur

prodhues

WOWOW

pika Pesha

£ 2.42

Paketa Përmasat

12.17 x 8.54 x 2.95 inç

Ngjyra

furçë

material

Stainless çeliku

Burimi i energjisë

Hidraulike-Powered

Instalimi Metoda

Montuar ne siperfaqe

Arrijnë sput

Inches 6.3

Lloji i skuqjes

Dual

Vendosja e trajtimit / levës

Majtas dhe djathtas

Nuk ka komente ende.

Mirëseerdhët në faqen zyrtare të WOWOW FAUCET

Duke u ngarkuar ...

Zgjidhni monedhën tuaj
USDDollarit amerikan (SHBA)
EUR euro

Shporte

X

Historia e Shfletimit

X