kërkim Kerko Site

WOWOW Lavaman lavamani banjë 4 Bronzë me vaj vaji nga qendra inç

(17 komente të konsumatorëve)
USD47.99
Shitur:
31
Shqyrtime:
17

Rakord WOWOW 100% TESTUAR I PRESIONIT - të gjitha çezmat e analizuara nën presion rigoroz të ujit për të garantuar cilësi dhe qëndrueshmëri të lartë. Rubineta banjo me përhapje të gjerë 4 inç, konstruksion bronzi me cilësi të lartë fundi i bukur premier i dizajnuar për Paraqitjen Bashkëkohore të performancës së Jetës.

Udhëzimet e instalimit 232120RB

Dorëzoni tek

 
 • sasi
  • -
  • +
 •  
prapa Shporta

WOWOW Lavaman lavamani banjë 4 Bronzë me vaj vaji nga qendra inç

WOWOW Lavaman lavamani banjë 4 Bronzë me vaj vaji nga qendra inç

WOWOW Lavaman lavamani banjë 4 Bronzë me vaj vaji nga qendra inç

WOWOW Lavaman lavamani banjë 4 Bronzë me vaj vaji nga qendra inç

 

Detaje me rubinetat e banjës për qendrën e zezë 2321200RB: Nëse po vlerësoni produktet tona më të fundit, ju lutem mos hezitoni të kontaktoni me ne për çmimin e kostos. CENTERSET; Klasike e dizajnit të rakordave me shufër ashensor dhe ndalues ​​të ngritur. Banjë me rubinet me vetëm dy banja me rubinet të dorës: rubineti me dorezë të dyfishtë është i thjeshtë për të korrigjuar ujin së bashku me kontrollin e temperaturës së ujit. SHITNDET USSORE P TORDORIMI ME KUFIZUAR TS KUVENDIT TC PCRFSHIRze: Bronxi i Fabriksuar nga rubinetat e banjës përfshinë montimin e kullimit të metaleve, uji rrjedh nga rrjedha e çezmës përmes shtypjes në shufrën e ashensorit, duke mos lejuar që duart të lyeni lart. VESHJE TIN FURNIT T S FURNIZUARIT BRONZA: dy trajtime stil dizajni rubineti retro klasike. Luftoni gërryerjen. Kasetë vanite e montuar në kuvertë të përshtatshme për shtëpi me qira, condo të re, apartament me një apartament, shtëpi me motor, rimorkio udhëtimi dhe përdorim shtëpiak. Ju lutemi na kontaktoni nëse keni ndonjë pyetje.

Specifikim

fund

Bronzi i gomuar me vaj

pika Pesha

£ 3.04

Paketa Përmasat

9.2 x 9.1 x 3.9 inç

Ngjyra

Bronz i lyer me vaj

material

Aliazh zinku / Çelik inox

Instalimi Metoda

Montuar ne siperfaqe

Numri i vrimave

3

Lartësia e pështymës

Inches 3.7

Arrijnë sput

Inches 5

Lloji i skuqjes

Lumë

Numri i dorezave

2

Trajtoni materialin

Aliazh zink

Përbërësit e përfshirë

Rubineti * 1, Specifikimi i instalimit * 1, Kapaku i kullimit të dritareve pop-up * 1

 1. T *** y2020-06-28
  US

  Isshtë forma ime e preferuar. Ka paketim të mirë, nuk ka mavijosje në pamje dhe është i lehtë për t’u instaluar. Çmimi është i arsyeshëm.

 2. B *** k2020-07-28
  US

  Burri im ishte në gjendje të instalonte mjaft lehtë! Jam shumë i kënaqur me këtë blerje. Duket shumë më e shtrenjtë se sa ishte dhe unë marr kaq shumë komplimente për të. Klient i nivelit të lartë s

 3. N *** h2020-06-06
  US

  Shumë i kënaqur me këtë rubinet. Kur fikni rubinetin, magneti punon shumë mirë dhe mund ta mbajë spërkatësin brenda. Nuk kam asnjë ankesë në lidhje me rubinetin.

 4. T *** r2020-06-15
  CAD

  Shtë e vështirë të gjesh një rubinet të mirë kuzhine të markës që nuk lëviz mbrapsht. Unë kam përdorur rubinetin vetëm për rreth një javë tani dhe ka punuar mirë deri më tani.

 5. A *** d2020-06-18
  US

  Rubineti i banjës me cilësi të shkëlqyeshme i lehtë për t’u instaluar. E bleva për ndërruesin e ujit të rezervuarit tim të peshkut përshtatet në mënyrë të përsosur! Me pelqeu shume!

 6. E *** r2020-06-26
  CAD

  Instalim i lehtë dhe duket shkëlqyeshëm! Shikoni shumë me stil për gjysmën e kostos së asaj që mund të gjeni në dyqanet e përmirësimit të shtëpisë

 7. L *** G2020-07-06
  US

  Vështirë ta mposhtni këtë rubinet për çmimin. Shumë i kënaqur me blerjen time.

 8. Znj2020-07-08
  US

  Erdhi më shpejt se data e parashikuar e dorëzimit. Boksuar shumë bukur. Super e lehtë për tu instaluar dhe duket shumë e stilit të lartë. Zëvendësova një rubinet Delta, i cili kushtonte 4X më shumë, dhe kjo e re duket më bukur dhe ishte më e lehtë për tu instaluar. SHUM përshtypje.

 9. L *** b2020-07-14
  US

  Produkt me pamje të shkëlqyeshme i cili ishte shumë i lehtë për tu instaluar. Përfundim i bukur dhe funksionon mirë.

 10. P *** h2020-07-15
  US

  Cilësi e rëndë e mirë, erdhi në pako të bukur mbrojtëse. Lëvizja e bukur e dorezave dhe bllokimi i kullimit. Do të blija përsëri dhe do ta kisha instaluar rreth një muaj.

 11. P *** y2020-07-19
  US

  Produkt i shkëlqyeshëm !! Instalim super i lehtë. Unë e përdora atë për të zëvendësuar rubinetin në RV tim dhe aq bukur, po ble më shumë për të zëvendësuar rubinetat e banjës në shtëpinë time.

 12. P *** s2020-07-22
  US

  Cilësi e mirë, krijon një rrjedhë të këndshme uji, lehtësisht për të hequr ajrin, një dizajn të bukur. Vënë re se një çelës është më i lirshëm se tjetri. Duhet të jetë një rregullim i lehtë. Në përgjithësi, çmim i shkëlqyeshëm për WOWOW pa asnjë zhgënjim. Blerje e mrekullueshme!

 13. G *** n2020-07-25
  CAD

  I ngazëllyer me cilësinë, pamjen dhe lehtësinë e instalimit ... Se bleva një sekondë për një lavaman tjetër!

  Uji ndezur / fikur është preciz. Pamja është e pastër dhe e stilit të lartë. DUA kullimin e shtytjes! Shumë më e lehtë dhe më efektive sesa kullimi i vjetër i tërheqjes së levës që zëvendësoi!

  Instalimi ishte aq i thjeshtë saqë e bëra 14-vjeçarin tim të bënte instalimin (sigurisht me mbikëqyrjen time). Shumë i lumtur me këtë blerje.

 14. F *** n2020-07-29
  US

  Çmimi është shumë konkurrues dhe më pëlqen dizajni i sitë. Kallami i paketuar mirë me të gjitha zonat e mbrojtura. Shitësi ju lutem mos e ndërroni paketimin. Punë e mrekullueshme. nuk jam i sigurt por këto duken më të qeta se rubinetat e fundit që kisha.

 15. S *** s2020-08-19
  CAD

  Absolutisht e bukur! Punon shkëlqyeshëm. Më i gjatë dhe shtrihet më tej se ai që kisha më parë. E përsosur për aplikimin tim. Mbarim cilësor! Jo plastike. Detyrë e rëndë! Shumë i lumtur me blerjen time!

 16. J *** e2020-09-01
  US

  Kjo rubinet është me cilësi të lartë. U përpoq për të blerë një tjetër dhe ata janë zhdukur të gjithë. Them se nuk isha i vetmi që më pëlqente.

 17. H *** y2020-09-15
  US

  U zhvendos në shtëpinë time të re që kishte një lavaman NGJITS. Kjo ishte kaq e lehtë për tu vendosur dhe duket mahnitëse!

Mirëseerdhët në faqen zyrtare të WOWOW FAUCET

Duke u ngarkuar ...

Zgjidhni monedhën tuaj
USDDollarit amerikan (SHBA)
EUR euro

Shporte

X

Historia e Shfletimit

X