kërkim Kerko Site

Nikel i pastruar me rakord kuzhine Pull-Down

USD89.99
Shitur:
0
Shqyrtime:
0

Kjo njësi ka një pamje të efektshme, dhe me një hark të tepruar ndikon në rrjedhën e rrushit 360 ° rrotullues në ndjenjën spektakolare. Ngjyrosja e nikelit e krehur përputhet plotësisht me secilën kuzhinë moderne dhe konvencionale

  
  • sasi
    • -
    • +
  •    
prapa Shporta

Kjo rubinet me spërkatësin e lëvizshëm, është e pajisur me modalitetin e rrjedhës dhe spërkatjes. Modaliteti i rrymës me ujë të butë që del, mund të përshtatet për mbushjen e kanaçeve dhe tenxhereve , edhe larjen e duarve. Linja tërheqëse ka hapësirë ​​21 XNUMX që sjell në thelb më të dobishmit për ju përmes gjuhës së përditshme.

Modaliteti i spërkatjes ka ujë të fuqishëm, i cili thjesht mund të largojë grimcat në enët. spërkatësi mund të tërhiqet automatikisht ndërsa e lëshoni.

Dizajni i kthyeshëm: Dizajni i kthyeshëm me aftësi binjake plotëson dëshirat e shumta në veprimet e kuzhinës.

Merreni vetëm: Marrëveshja e vetme siguron menaxhim të lehtë saktësisht të qarkullimit dhe temperaturës.

Tunxh i fortë: Ndërtesa e fortë prej bronzi siguron vlera afatgjata.

 

Specifikim

peshë 2 kg

Nuk ka komente ende.

Mirëseerdhët në faqen zyrtare të WOWOW FAUCET

Duke u ngarkuar ...

Zgjidhni monedhën tuaj
USDDollarit amerikan (SHBA)
EUR euro

Shporte

X

Historia e Shfletimit

X