kërkim Kerko Site

prapa

Filter nga çmimi

filtra

x
展开 全部
Filtro sipas çmimit

Nxirrni rubinetat e kuzhinës

Gjeni rubinetat e kuzhinës Tërhiqni në Wowow Faucet. Blini rubinetat e kuzhinës me një larmi produktesh kuzhine në internet me ne. Rubineti i kuzhinës me spërkatës të tërhequr është një pajisje shumë e thjeshtë. Krahasuar me rubinetin tradicional, zorra e njohur e ujit të kuzhinës në vitet e fundit ka zgjidhur problemin sanitar për të mos qenë në gjendje të shpëlani nga distanca enët e kuzhinës, përbërësit dhe lavamanin, me një çorape Ju mund të nxirrni 50 cm, dhe ju mundeni shpëlajini të gjitha llojet e gjërave sipas dëshirës tuaj. Ky lloj rubineti në përgjithësi ka tre funksione të daljes së ujit, llojin e dushit, formën e kolonës, formën e ujit të prerë me një vrimë, të lehtë për t'u instaluar, material të fortë prej bronzi, të dashur shumë nga konsumatorët. Blini rubinete në faqen e internetit, mund të përdorni një kupon prej 10%, të organizoni dorëzimin brenda dy ditëve të punës dhe të merrni mallrat brenda 7 ditëve!

Duke treguar të gjitha rezultatet 12

最多 添加 进入 4 个 对比 项目

至少 添加 2 个 对比 项目

产品 对比fshihem
Mirëseerdhët në faqen zyrtare të WOWOW FAUCET

Duke u ngarkuar ...

Zgjidhni monedhën tuaj
USDDollarit amerikan (SHBA)
EUR euro

Shporte

X

Historia e Shfletimit

X