kërkim Kerko Site

prapa

Filter nga çmimi

filtra

x
展开 全部
Filtro sipas çmimit

Tërhiqni rubinetat e kuzhinës

Gjeni rubinetat e Kuzhinës Tërheqni në rubinetin Wowow. Bleni Rubineta Kuzhine me një larmi produktesh kuzhine në internet me ne. Rubineti i kuzhinës me spërkatës tërheqës është një pajisje shumë e thjeshtë. Krahasuar me rubinetin tradicional, zorra popullore e ujit të kuzhinës me tërheqje në vitet e fundit ka zgjidhur problemin sanitar të mos qenë në gjendje të shpëlani në distancë enët e kuzhinës, përbërësit dhe lavamanin, me një çorape Ju mund të nxjerrni 50 cm, dhe ju mund të pije të gjitha llojet e gjërave siç dëshiron. Ky lloj rubineti në përgjithësi ka tre funksione të daljes së ujit, llojin e dushit, formën e kolonës, formën e ujit të prerë me vrima të vetme, instalimin e lehtë, materialin e fortë prej bronzi, shumë të dashur nga konsumatorët. Bleni rubineta në faqen e internetit, mund të përdorni një kupon 10%, të rregulloni dorëzimin brenda dy ditëve të punës dhe të merrni mallrat brenda 7 ditësh!

Duke shfaqur 1-12 e rezultateve 19

最多 添加 进入 4 个 对比 项目

至少 添加 2 个 对比 项目

产品 对比fshihem
Mirëseerdhët në faqen zyrtare të WOWOW FAUCET

Duke u ngarkuar ...

Zgjidhni monedhën tuaj
USDDollarit amerikan (SHBA)
EUR euro

Shporte

X

Historia e Shfletimit

X