kërkim Kerko Site

prapa

Filter nga çmimi

filtra

x
展开 全部
Filtro sipas çmimit

Rakordet e kuzhinës për mbushje të tenxhereve

Një mbushës tenxhere është një rubinet i vendosur në pllakën e pasme mbi gamën tuaj ose tenxhere. Për shkak se përdoret gjerësisht, quhet rubinet i mbushjes së tenxhereve të restoranteve kur instalohet dhe përdoret në restorante, quhet mbushës i tenxhere në fermë kur përdoret në zonat rurale, dhe quhet mbushës për tenxhere komerciale kur përdoret në hotele dhe përdorime të tjera tregtare. Për shkak se ka një funksion të palosshëm, njerëzit ndonjëherë e quajnë Si rakorda të palosshme, pavarësisht se çfarë emri ka, nuk mund ta parandalojë atë që të bëhet një rubinet i njohur i kuzhinës. Përdorni një kupon 10% për ta blerë atë në faqen e internetit, shpërndarjen në UPS, shpërndarjen e shpejtë!

Duke shfaqur 1-12 e rezultateve 15

最多 添加 进入 4 个 对比 项目

至少 添加 2 个 对比 项目

产品 对比fshihem
Mirëseerdhët në faqen zyrtare të WOWOW FAUCET

Duke u ngarkuar ...

Zgjidhni monedhën tuaj
USDDollarit amerikan (SHBA)
EUR euro

Shporte

X

Historia e Shfletimit

X