kërkim Kerko Site

prapa

Filter nga çmimi

filtra

x
展开 全部
Filtro sipas çmimit

Rakordet e banjës me dore të vetme

Rakord banjo me një dore të vetme, mënyra se si kontrollon ujin e nxehtë dhe të ftohtë është hapja e rubinetit përpara ose prapa përmes dorezës. Disa hundëza të kthyeshme kanë vetëm një vrimë të vetme, kështu që metoda e instalimit është shumë e thjeshtë, me një kuvertë, thjesht futni vrimën dhe vendosni kuvertën, thjesht Mund të bëjë një stil elegant dhe të bukur. Këtu wowowfaucet rekomandon fuqishëm rubinetën e zezë amerikane të banjës. Shtë elegant dhe kompakt, dhe gjëja e vërtetë është më e bukur se fotografia. Merrni një kupon 10% për të vendosur një porosi dhe për ta blerë atë!

Duke shfaqur 1-12 e rezultateve 32

最多 添加 进入 4 个 对比 项目

至少 添加 2 个 对比 项目

产品 对比fshihem
Mirëseerdhët në faqen zyrtare të WOWOW FAUCET

Duke u ngarkuar ...

Zgjidhni monedhën tuaj
USDDollarit amerikan (SHBA)
EUR euro

Shporte

X

Historia e Shfletimit

X