kërkim Kerko Site

Vlerësime të Rakordit të Dushit Delta: 2021 Udhëzues Blerjeje për Rakordet e Dushit

KlasifikimBlog Udhëzues për rubinetin 4671 0

 

Pavarësisht se sa e ethshme, stresuese ose e çrregullt është dita juaj, gjithmonë mund të mbështeteni në një dush të shkëlqyeshëm për tu freskuar dhe relaksuar. Sigurisht, sistemi juaj i rubinetit të dushit luan një rol sa të freskët është dushi juaj.

 

Produktet me cilësi të lartë të Delta shtrihen përtej rubinetave të lavamanit dhe në sisteme të plota dushi, duke filluar nga zgjedhjet e përshtatshme për buxhetin te luksi i vërtetë. Shikoni zgjedhjet tona kryesore për sistemet e rubinetit të dushit të Delta.

 

1. Dush dy-në-një me katër vendosje In2ition

 

Për një dush të shkëlqyeshëm, nganjëherë duhet të kaloni përtej një koke baze me një kënd të vetëm dhe të synoni për shkathtësi. Ky është emri i lojës me Dush In2ition Katër Vendosje Dy në një Chrome 75486C .

Delta Faucet 4-Spray Touch Clean In2ition Kreu dushi me dore të dyfishtë të mbajtur me dy, me çorape, Chrome 2C  Amazon SHBA

Karakteristika:

 • Shtojcë llak masazhesh dore
 • Katër mënyra llak
 • Vrimat e spërkatjes-Pastroni me prekje
 • Teknologjia SpotShield
 • Kualifikimi WaterSense

 

Sistemi i dushit In2ition shënoi vendin e parë në listën tonë sepse ndërsa është plot me karakteristika, ai është gjithashtu sistemi më i lirë i dushit në listën tonë. Valueshtë vlera optimale në çdo banjë.

 

Ky sistem dushi ka një formë unike. Ajo ka një shkop magjik të shkëputur me ujë, por shkopi qëndron në qendër të kokës së trupit. Kjo ju jep katër mënyra spërkatjeje për të zgjedhur: llak të plotë trupi, llak masazhesh, pauzë, dhe të dy llak të plotë trupi dhe llak masazhesh në të njëjtën kohë.

 

2. Paketimi i shkurtimit të dushit me një funksion vetëm Windemere

 Amazon SHBA

 

Sistemi juaj i dushit është ai që e bën dushin tuaj të rehatshëm dhe freskues. Pse nuk duhet të jetë një tipar dekor gjithashtu? Ky është procesi i mendimit prapa Paketimi i dushit me një funksion me një funksion Windemere Krom BT14296 dhe pamja e saj mahnitëse.

 

Karakteristika:

 • Valvul Universal MultiChoice
 • Kualifikimi WaterSense
 • H2Teknologjia Okinetic
 • Monitoroni valvulën e ekuilibruar në presion
 • Vrimat e spërkatjes-Pastroni me prekje
 • Opsione të shumëfishta

 

Stili i kompletit të dushit Windemere është vetëm një nga shumë tiparet tërheqëse që ky sistem ka për të ofruar. Për të siguruar cilësinë e besuar Delta, ky sistem dushi përfshin disa teknologji të pronarit si Valvula Universale MultiChoice dhe Mbulimi i Valvulës së Balancuar me Presionin e Monitorit.

 

Një tipar kryesor i këtij kompleti është H2Teknologjia Okinetic. Kjo është një tjetër nga risitë e Delta, e krijuar për ta bërë atë të ndjehet sikur dushi juaj po jep më shumë ujë ndërsa sistemi në të vërtetë kursen ujë.

 

As Windemere nuk zhgënjen kur bëhet fjalë për përshtatshmërinë. Ju mund të blini komplete për një dush ose për një dush dhe vaskë. Ajo gjithashtu vjen në tre opsione përfundimi dhe mund ta blini me ose pa një përafërt.

 

3. Kompleti dushi dhe vaska me një dorezë të serive Lahara

3.3-Delta Faucet Lahara 14 Seri e vetme me dorezë dhe komplet i prerjes së dushit, Rakord dushi me kokë dushi me prekje të pastër me 5 spërkatje, bronz shampanje T14438-CZ (valvula nuk përfshihet) Amazon SHBA

 

Nëse jeni ndër pronarët e panumërt të shtëpive që kanë rubineta Lahara në lavamanin e banjës, çfarë mënyre më të mirë për të plotësuar ato rubineta sesa me një sistem dush të përshtatshëm? Delta e njeh gëzimin e një banjo të mirë-koordinuar dhe ata e bëjnë atë më të lehtë me dhomën e banjës Kompleti dushi dhe vaska me një dorezë të serive 14 Lahara Bronz T14438-CZ  .

 

karakteristika

 • Konfiguruar për kazan dhe dush
 • Vrimat e spërkatjes-Pastroni me prekje
 • Monitoroni valvulën e ekuilibruar në presion
 • Pesë cilësimet e spërkatjes
 • Kualifikimi WaterSense

 

Ky sistem dushi nuk i zhgënjen adhuruesit e produkteve të tjera të Delta-s Lahara. Në krye të pamjes klasike, ky sistem ka një grup veçanërisht të larmishëm të opsioneve të llakut. Ato përfshijnë llakun tuaj standard të trupit, një llak masazhi, llak masazhi me llak të plotë të trupit, një spërkatje të butë me ujë dhe një funksion pauzë.

 

Llak i butë i zhytjes është një tipar veçanërisht i rrallë. Sprayshtë një llak i butë si mjegulla që është ideal kur thjesht dëshironi një shpëlarje të lehtë dhe freskuese.

 

4. Rakord dushi me një dorezë të serive 14 Lahara

3.4-Delta Faucet Lahara 14 Rubineta Dushi me Një Dorezë, Paketa e Shkurtimit të Dushit me Kokat e Dushit me Pastrim Prekës me 5 Spërkatje, Bronz Shampanjë T14238-CZ (Valvula Nuk Përfshihet) Amazon SHBA

 

Dëshironi pamjen Lahara dhe veçoritë përrallore, por nuk keni vaskë në dush? Ju jeni me fat me Rakord dushi me një dorezë të serive 14 Lahara Bronz T14238-CZ .

 

Karakteristika:

 • Konfiguruar për kazan dhe dush
 • Vrimat e spërkatjes-Pastroni me prekje
 • Monitoroni valvulën e ekuilibruar në presion
 • Pesë cilësimet e spërkatjes
 • Kualifikimi WaterSense

 

Ky sistem dushi Lahara ka të gjitha tiparet dhe përparësitë e njëjta si kompleti i dushit dhe vaskës, duke përfshirë mënyrën zbutëse të butë. Dallimi kryesor është se ky sistem nuk përfshin një rubinet vaske. Si rezultat, është pak më ekonomike, gjithashtu.

 

Me të dy sistemet e dushit Lahara 14-Series, është e rëndësishme të theksohet se kompletet nuk përfshijnë një valvul, prandaj sigurohuni që të blini valvulën që ju nevojitet para se të filloni instalimin.

 

5. Çantë dushi me funksion të dyfishtë Trinsic

Delta Faucet Trinsic 17 Seri Dushi me funksion të dyfishtë për rregullimin e dushit me kokë dushi H2Okinetic me spërkatje të vetme, bronzi shampanjë T17259-CZ (përfshirë valvulën) Amazon SHBA

 

Mendoni për Trinsic si modelin e Delta që është bërë posaçërisht për pronarët e shtëpive me një flakë moderne. Ashtu si rubineti i banjës Trinsic, Çantë dushi me funksion të dyfishtë Trinsic Shampanjë bronzi T17259-CZ  ka të gjithë stilin e përparuar që dëshironi.

 

karakteristika

 • Kualifikimi WaterSense
 • Monitoroni valvulën e ekuilibruar në presion
 • H2Teknologjia Okinetic
 • Pesë opsione përfundimi

 

Trinsic është një nga modelet më të larta të Delta-s, dhe çanta e tyre e dushit nuk është përjashtim. Modelshtë modeli më i shtrenjtë në listën tonë, por me shumë arsye.

 

Sistemi i dushit Trinsic përdor H të përparuar të Delta2Teknologjia Okinetic, e cila përdor rregullime unike të valëve dhe madhësive të pikave për ta ndjerë sikur po merrni më shumë ujë sesa jeni me të vërtetë.

 

Një tjetër tipar i përdorimit të lehtë është Valvula e Balancuar me Presionin e Monitorit: një tjetër nga risitë e Delta-s. Valvula mban presion të qëndrueshëm në kontrollin e temperaturës në mënyrë që të mos merrni zgjimin e pakëndshëm të një ndryshimi të papritur të temperaturës.

 

Zgjedhja e sistemit tuaj të dushit Delta

 

Të gjithë kanë idetë e tyre për atë që e bën një dush të shkëlqyeshëm, dhe Delta e njeh këtë. Kjo është arsyeja pse ata kanë kaq shumë mundësi për cilësimet e spërkatjes dhe konfigurimin e sistemit të dushit në mënyrë që të zgjidhni një që përshtatet më mirë me nevojat tuaja. Të gjitha opsionet në këtë listë janë fitues të denjë.

EtiketëShqyrtime të Rakordit të Dushit Deltarakord dush Previous ::
Klikoni për të anulluar përgjigjen
  Mirëseerdhët në faqen zyrtare të WOWOW FAUCET

  Duke u ngarkuar ...

  Zgjidhni monedhën tuaj
  USDDollarit amerikan (SHBA)
  EUR euro

  Shporte

  X

  Historia e Shfletimit

  X