kërkim Kerko Site

Këto banjo janë gjithashtu shumë të vlefshme, i keni parë të gjithë?

KlasifikimBlog 5973 0

Titujt e Banjës Rrjeti i Ri i Banjës

Banjo është një vend që ne shpesh e prekim çdo ditë, dhe pastërtia, ruajtja dhe organizimi i saj, dhe krijimi i atmosferës janë të gjitha të lidhura ngushtë me shijen e pronarit. Pas një modeli të një banjo me cilësi të lartë, duhet të fshihet një shpirt delikat. Por e njëjta mënyrë e vjetër e shtrimit, në mënyrë të pashmangshme i bën njerëzit të ndjehen të mërzitshëm. Sot ne ndajmë disa nga teknikat më të modës, më unike të pllakëzimit për të krijuar pikat kryesore për dekorimin e butë të shtëpisë!

 

01

Kolazh dekorativ për pllaka

Të dy temperamentet në modë dhe retro të pllakave të luleve, padyshim që mund të bëhen mjeti i brendshëm tërheqës për sytë. Colorsshtë ngjyra e ndritshme, modele, përbërja është shumë tërheqëse për sytë. Qoftë si një sfond për shfaqje, ose si një zonë e vogël zbukurimi lokal, ju mund të korrni efektet e papritura, në mënyrë që stili i banjës të rritet papritmas.

 

02

Kolazh katror klasik

Shtrimi i pllakave në mes të rregullave, për të sjellë një ndjenjë të rregullit. Linjat e pastra, tonet e thjeshta dhe të ndritshme, dhe vetë pllaka katrore paraqet një ndjenjë elegance, duke u dhënë njerëzve një përvojë vizuale të pashembullt.

Nëse dëshironi të thyeni ndjenjën e pastër dhe të rregullt të përmbajtjes, mund të përdorni ndryshime delikate të linjës, të tilla si rrezja I për të rritur bukurinë dhe për të treguar shtresat e shkallëzuara.

 

03

Pllaka muri dhe dysheme me të njëjtën ngjyrë

Stili konsistent i pllakave të dyshemesë dhe murit mund të shërbejë si një zgjatim vizual, duke e bërë hapësirën të duket më e gjërë, e zbrazët dhe me një ndjenjë të fortë të tërësisë.

 

04

Pllaka muri dhe dysheme me ngjyra të ndryshme

Tonet dhe stilet e ndryshme të pllakave të murit dhe dyshemesë janë më të favorshme për krijimin e një ndjenje të pasur të hierarkisë. Në këtë epokë të shprehjes individuale, origjinale jokonvencionale, për të arritur hartimin e jashtëzakonshëm të hapësirës.

Previous :: Next:
Klikoni për të anulluar përgjigjen
  展开 更多
  Mirëseerdhët në faqen zyrtare të WOWOW FAUCET

  Duke u ngarkuar ...

  Zgjidhni monedhën tuaj
  USDDollarit amerikan (SHBA)
  EUR euro

  Shporte

  X

  Historia e Shfletimit

  X