kërkim Kerko Site

Cila është rubineti më i mirë i lavamanit të kuzhinës?

KlasifikimBlog 6125 0

Një rubinet cilësor jo vetëm që duhet të jetë jashtëzakonisht i qëndrueshëm dhe i lehtë për tu pastruar, por edhe i bukur dhe funksional.

Rubinetat e mëposhtme të kuzhinës përmbajnë komponentët më të fundit inovativë dhe përfundimet elegante për të përmbushur këto kërkesa të rrepta.

 

 1. Rakord i lavamanit të kuzhinës Moen Arbor Motionsense

Moen Arbor Motionsense Dual Sensor Non-Contact Single Handle Single High Arc Drop-Down Kitchen with Function Reflective, Chrome Plated (7594EC).

 • Moen
 • Komoditet dore

MotionSense ofron lehtësi të jashtëzakonshme pa duar, duke shkaktuar rrjedhjen e ujit me një lëvizje të thjeshtë të dorës përmes dy sensorëve të përparuar në pjesën e sipërme dhe të poshtme të rubinetit.

Të qenit pa duar do të thotë që rubinetët tuaj kërkojnë më pak pastrim dhe ju ndihmojnë të kontrolloni përhapjen e baktereve.

 • Operativë e pafund

Sistemi Reflex përfiton nga gjatësia e zorrës 68 inç për manovrim të pafund, duke e bërë më të lehtë punën tuaj të përditshme.

Zorra automatikisht do të kthehet në pozicionin e saj origjinal për një ankorim të qetë dhe të sigurt.

 • Instalim i Shpejtë dhe i Lehtë

Sistemi i ri i instalimit të Moen-it me lidhje të shpejtë Duralock bën që instalimi i rubinetit të jetë i shpejtë dhe i lehtë, nuk kërkohen mjete.

 • Përfundim çeliku inox rezistent ndaj njollave

Kjo rubinet Arbor përmban një fund çeliku inox rezistent ndaj njollave që i reziston gjurmëve të gishtave dhe njollave të ujit për një pamje më të pastër në kuzhinë.

 • Dy mënyra spërkatjeje për funksionalitetin e dyfishtë

Leva Arbor ju jep dy mënyra llak për të mbuluar gjithçka, nga larja e enëve te pastrimi i rëndë.

 

 1. Rakord i lavamanit të kuzhinës Delta 9178-AR-DST

Valvola me dy porta ose të integruara ofrojnë kombinimin perfekt të stilit tradicional dhe funksionalitetit modern.

Karakteristika pa rrjedhje, përfshirë teknologjinë e vulosjes së diamantit.

Mekanizmi unik i lidhjes së MagnaTite e mban shkopin në mënyrë të sigurt.

 • Eliminon rrjedhjet

Tubacion uji me një copë dhe valvul i mbyllur me diamantë.

Përmban një disk qeramik të ngulitur në diamant.

Nuk kërkon vajosje, duke eleminuar konsumimin e vulave.

 • Karakteristika të tjera

Funksionimi manual (me dorezë) dhe funksioni Touch2O.

Doreza rregullon rrjedhën dhe temperaturën mbi kuvertë.

 • 20 ension Zgjatimi i zorrës

Drita ndryshon ngjyrën për t'ju njoftuar për temperaturën e ujit dhe për të zvogëluar potencialin për aksidente ose shqetësime.

Drita LED gjithashtu tregon kur bateria duhet të zëvendësohet.

 • Tre opsione të përfundimit

Në dispozicion në krom, çelik të pandryshkshëm arktik dhe bronzi.

 

 1. Rakord i lavamanit të kuzhinës Moen Arbor High Lartë.

Rakord kuzhine me rënie të lartë me hark të vetëm Moen Arbor me çelik inox reflektues, të papërshkueshëm nga uji (7594SRS).

 • Moen Inc.
 • Teknologjia e Spërkatjes Dinamike të Pastrimit

Lani enët më shpejt ndërsa zvogëloni ujin e mbetur brenda dhe rreth lavamanit.

Dizajni i rrezes së lartë siguron lartësi dhe diapazon për të mbushur dhe pastruar lehtësisht tenxhere të mëdha, dhe sistemi i spërkatjes tërheqëse siguron manovrim të pakufizuar gjatë larjes ose shpëlarjes së enëve dhe lavamanëve të të gjitha madhësive.

 • Sistemi i reflektorit zbritës

Përfitoni nga gjatësia e gete 68 inç për manovrim të pafund dhe lehtësinë e punës tuaj të përditshme.

Zorra automatikisht do të kthehet në pozicionin e saj origjinal për një ankorim të qetë dhe të sigurt.

 • Spërkatje me Detyra të Rënda dhe Pastrim Fuqie

Power Clean rrit rrjedhën e ujit për pastrim të rëndë ndërsa minimizon spërkatjen prapa.

Kjo rubinet është jashtëzakonisht efikase sepse ka 50% më shumë fuqi të spërkatjes së ujit sesa shumica e rubinetave Moen që nuk kanë veçorinë Power Clean.

 • Instalim i Shpejtë dhe i Lehtë

Sistemi i instalimit të lidhjes së shpejtë e bën instalimin e një rubineti të shpejtë dhe të lehtë; nuk kërkohen mjete.

Sistemi i instalimit Duralock lidh në mënyrë të sigurt linjën e ujit në një hap të shpejtë.

 

 1. Rakord i lavamanit Kuzhina Delta 9113-AR-DST.

Rakord kuzhine me dorezë të vetme Delta 9113-AR-DST Essa Tube me çelës magnetik në çelik të pandryshkshëm Arktik.

 • Rakord Delta
 • Sistemi i instalimit të Duramount

Përmban një linjë furnizimi vaji me një copë dhe valvul të mbyllur me diamant me disk qeramik të ngulitur në diamant, i cili eliminon plotësisht rrjedhjet.

Nuk kërkohet vajosje, duke eliminuar konsumimin e vulës.

 • Karakteristika të tjera

Bërthamat shumë të lakuara rrotullohen 360 gradë.

Ato zvogëlojnë pikat e rrjedhjeve, kursejnë instalimin dhe zgjasin dy herë më shumë se standardet e industrisë.

Magnet të fuqishëm të integruar mbërthejnë grykën e rubinetit saktësisht në vend.

Kur nuk është në përdorim, gryka e llakut mbetet me majë në vend dhe nuk do të bie me kalimin e kohës.

Përshtatet lavamanëve me 1 vrimë ose 3 vrima. Përfshin një pllakë kuvertë opsionale.

Gryka e spërkatjes me dy funksione ju lejon të kaloni lehtësisht dhe ergonomikisht nga rrjedhja e llakut në ujë.

 • Katër opsione të përfundimit

Në dispozicion në krom, çelik të pandryshkshëm arktik, të zeza mat, dhe përfundime bronzi veneciane.

 

 1. Rakord i lavamanit të kuzhinës Moen Brantford Motionsense
 • Funksionaliteti elegant elegant

Miraton teknologji të ndjeshme ndaj lëvizjes për funksionim të përshtatshëm pa duar.

Funksioni i pauzës ndërpret rrjedhën e ujit menjëherë, duke kursyer më tej ujin.

Tubi fleksibël i tërheqjes siguron një gamë më të madhe të lëvizjes dhe tërhiqet pa probleme nga teknologjia reflektuese.

 • Operacion pa duar të MotionSense

Teknologjia MotionSense ju lejon të aktivizoni rrjedhën e ujit pa prekur rubinetin.

Thjesht vendosni një objekt nën grykë për të aktivizuar rrjedhën e ujit duke përdorur Sensorin e Gati, ose vendosni dorën tuaj në Sensorin e Valës në majë të gypit për një rrjedhje të vazhdueshme të ujit.

Funksionim i qetë dhe i thjeshtë me teknologji reflektuese

Falë teknologjisë Reflex, kjo rubinet i bën më të lehta detyrat e përditshme.

Zorra ultra-fleksibël ju jep shumë hapësirë ​​për t'u shtrirë si në lavaman ashtu edhe jashtë.

 • Lidhja e shpejtë e Duralock

Sistemi pronësor i lidhjes së shpejtë e bën instalimin e linjës së ujit një erë.

Duralock eliminon nevojën për mjete për të lidhur zorrën me rubinetin, dhe siguron konfirmim të dëgjueshëm, vizual dhe të prekshëm të instalimit të duhur.

 

Lidhja e burimeve: Rakordet e kuzhinës WOWOW

Previous :: Next:
Klikoni për të anulluar përgjigjen
  展开 更多
  Mirëseerdhët në faqen zyrtare të WOWOW FAUCET

  Duke u ngarkuar ...

  Zgjidhni monedhën tuaj
  USDDollarit amerikan (SHBA)
  EUR euro

  Shporte

  X

  Historia e Shfletimit

  X