kërkim Kerko Site

prapa

Filter nga çmimi

filtra

x
展开 全部
Filtro sipas çmimit

Tërhiqni rubinetat e kuzhinës

Rakordi i kuzhinës me spërkatës tërheqës është një fiksim shumë i thjeshtë. Krahasuar me rubinetin tradicional, çorape e ujit popullore e tërhequr e kuzhinës vitet e fundit ka zgjidhur problemin sanitar për të mos qenë në gjendje të shpëlani nga distanca enët e kuzhinës, përbërësit dhe lavamanin, me një çorape ju mund të vizatoni 50 cm, dhe mund të shpëlarje të gjitha llojet e gjërave si të duash. Ky lloj rubineti në përgjithësi ka tre funksione të prizës së ujit, llojin e dushit, formën e kolonës, formën e ujit të prerë me vrimë të vetme, të lehtë për t’u instaluar, material bronzi të ngurtë, i dashur shumë nga konsumatorët. Bleni rubinete në faqen e internetit, mund të përdorni një kupon 10%, të organizoni shpërndarjen brenda dy ditëve të punës dhe të merrni mallrat brenda 7 ditëve!

Duke shfaqur 1-12 e rezultateve 27

最多 添加 进入 4 个 对比 项目

至少 添加 2 个 对比 项目

产品 对比fshihem
Mirëseerdhët në faqen zyrtare të WOWOW FAUCET

Duke u ngarkuar ...

Zgjidhni monedhën tuaj
USDDollarit amerikan (SHBA)
EUR euro

Shporte

X

Historia e Shfletimit

X