kërkim Kerko Site

prapa

Filter nga çmimi

filtra

x
展开 全部
Filtro sipas çmimit

Rakordet me banjë dyshe

Rasti dopio dorezë rubineti përfshin qendër 4 inç dhe 8 inç të përhapur. Metoda e të dalluarit të qendrave dhe të përhapura është shumë e thjeshtë. Kjo varet nga fakti nëse të dy trajtat janë të ndara ose të integruara së bashku, ose direkt sipas dallimit midis 4inch dhe 8inch. Hapja është relativisht e gjerë, e cila është e përshtatshme për rubinete me përmasa 8 inç. Nëse distanca e hapjes është e ngushtë, është e përshtatshme për rubinetat me qendër prej 4 inçësh. Avantazhi i kësaj rubineti me dorezë të dyfishtë është se nuk do të jetë i ftohtë dhe i nxehtë. Dorezat janë të ndara qartë. Dyqani në internet i wowowfaucet ka zgjedhur rubinetat në modë të banjës në treg për klientët. Ju mund ta vendosni porosinë direkt sipas hapjes së pellgut tuaj. Ju nuk duhet të luftoni më me një rrëmujë zgjedhjesh, kupon 10% për të vendosur një urdhër për të blerë, shtatë ditë për të marrë mallrat, gjithçka është e përsosur.

Duke shfaqur 1-12 e rezultateve 17

最多 添加 进入 4 个 对比 项目

至少 添加 2 个 对比 项目

产品 对比fshihem
Mirëseerdhët në faqen zyrtare të WOWOW FAUCET

Duke u ngarkuar ...

Zgjidhni monedhën tuaj
USDDollarit amerikan (SHBA)
EUR euro

Shporte

X

Historia e Shfletimit

X