Барај Барај Мапа

Кој ги прави славините на Парлос - с Everything за брендот Парлос

КласификацијаВодич за славина 2415 0

Кој ги прави славините на Парлос - с Everything за брендот Парлос

кој прави чешми за парлос

Парлос е еден од најпопуларните препродавачи на Амазон со разновидни славини за бањи и кујни. Денес, ќе опишеме с everything за брендот Парлос, вклучително и кој прави чешми за Парлос и прегледите на славините на Парлос. За да можете да имате посеопфатно разбирање за Парлос.

Кој ги прави славините на Парлос - Краток вовед на Parlos Co.

Изградена во 2014 година, сосема нова компанија Parlos Home Furnishing Co., Ltd е посветена на создавање бренд што претставува радост и удобна домашна идеја. Во текот на изминатите неколку години, Парлос учествуваше на меѓународен саем како што се IBS, PCBC, HKHF, со цел да го истражи голбалниот пазар. Производите секогаш даваат Loveубов и нудат поддршка; ова е целосното значење на ПАРЛОС. Значи, лесно е да се разбере зошто тие се едни од најдобрите продавачи на трети страни на Амазон. Трајност, атрактивен дизајн и одлична поддршка за клиентите се трите области каде што брендот се истакнува.

Чешмите за кујна и бања се првите производи на овој бренд. Сите модели се направени со грижа да траат и ви се достапни по многу буџетски цени. Без разлика дали ви се потребни широко распространети славини за бањи со две рачки или со една рачка, можете да добиете една во PARLOS. Брендот, исто така, располага со широк спектар кујни славини со сите најнови карактеристики.

Карактеристики на чешмите Parlos - Дали чешмите на Parlos се добри

Речиси сите PARLOS се лесни за користење и можат совршено да се интегрираат со внатрешната декорација на секоја бања или кујна. Бидејќи тие имаат широк опсег на опции, лесно можете да изберете еден од нивните производи за да ги задоволите вашите барања и буџет. Ајде да разговараме за некои други придобивки од инвестирањето во славините PARLOS.

Трајност

Сите славини PARLOS се издржливи и без протекување, особено ако се инсталирани според придружните упатства. Купете една од нивните славини и можете да ја користите долго време без да се грижите за поправки или замена.

Лесно да се инсталира

Чешмите на PARLOS го вклучуваат целиот потребен хардвер, вклучувајќи ги и водоводните водови. Затоа, можете брзо да ги соберете според придружните упатства.

Сигурност

Сите славини PARLOS се произведени во согласност со стандардите утврдени со cUPC и NSF 61. Ова значи дека тие можат безбедно да се користат во бањи и кујни. Покрај тоа, прикачената водоводна цевка доаѓа со глобално осигурување од милион долари.

Дали чешмите на Парлос се добри

Со цел да ја разбереме вистинската вредност на славините PARLOS, комунициравме со многу корисници. Повеќето од нив се многу среќни бидејќи производот изгледа добро и лесно се инсталира. Брзо и лесно е да отстраните с everything и да ги инсталирате. Сите чешми на Парлос се опремени со скокачки склопови за одвод и водоводи. Двете компоненти работат добро и нема истекување дури и кога се користат често. Обработката е многу мазна и протокот на вода е многу добар. Речиси е без напор да се користи, а корисниците се задоволни и со славини со една и две рачки.

Прегледи на чешми на Парлос

Чешма за мијалник за бања со две рачки PARLOS со четка никел

кој прави чешма за парлос

Амазон САД

Оваа славина за бања има стилски дизајн и може да изгледа одлично со други додатоци и тела во бањата. Четканиот никел слој ефикасно спречува корозија и 'рѓа. Има две рачки, кои можат ефикасно да го контролираат протокот на вода. Доаѓа со склоп за одвод и црево, што ви олеснува да ја инсталирате тапа. Ова би им го препорачал на оние кои сакаат сами да го инсталираат без никаква стручна помош.

Оваа чешма за бања е безбедна за употреба: таа е во согласност со стандардите cUPC и NSF 61. Цврстата и издржлива структура на тапа го прави издржлив. Не треба да се грижите за замена повторно и повторно.

PARLOS Широко распространета двојна рачка за бања со чешма со метален поп -дренаж и cUPC 

кој прави чешма за парлос

Амазон САД

Изработен од четкан никел, Palos 13651 е елегантен во дизајнот и, како и претходните модели, е опремен со скокачки канали и линии за снабдување со славина за да ви обезбеди с everything што ви е потребно за лесно да го инсталирате производот. Бидејќи чешмата со широк спектар е многу погодна за оние со голем простор, моделот Палдос широко може да обезбеди голема количина на вода без пребрзо поплавување на мијалникот или кадата.

Многу потрошувачи коментираа за модерниот дизајн и неговиот модерен и импресивен изглед. Овој материјал, исто така, се чувствува луксузен и тежок, и нема да протекува.

Водопад ПАРЛОС Широко распространета чешма за бањи двојни рачки со метален поп -ап мозок

кој прави чешма за парлос

Амазон САД

Има уникатен дизајн и поддржува инсталација со три дупки. Чешмата е опремена со скокачки склоп за одвод, црево за водоснабдување и црево за брзо поврзување. Ако ги следите упатствата за инсталација, неговото заварување е многу лесно.

Четканата никелска завршница на тапа му дава изглед од нерѓосувачки челик и ги надополнува околните предмети. Поради својата метална структура, производот е издржлив и сигурен. Има две рачки, лесни за употреба. Слично на претходните две препораки, водопадот има и HENT филтер елемент за да постигне перформанси без протекување.

Бања за бања PARLOS со една рачка со Escutcheon, Metal Pop Up Drain и линии за снабдување со тапа cUPC, мат црна боја

кој прави чешма за парлос

Амазон САД

Оваа чешма има отпорна на корозија и мат црна завршница со модерен изглед што ги надополнува повеќето декоративни стилови. Единствениот излив на водопад може да испорача водопаден проток на вода без прскање. Оваа чешма доаѓа со метално собрание за одвод и црево за довод на вода и покривна плоча, што е погодно за инсталација со 1 дупка или 3 дупки.

ПАРЛОС Чешма за тоалетот со две рачки Масло од чешма за бања со две рачки Брусена бруса

кој прави чешма за парлос

Амазон САД

Таа користи мазен дизајн за бришење масло што може лесно да се совпадне со други додатоци и тела за да изгледаат одлично. Поради својата бронзена завршница, чешмата е отпорна на корозија и 'рѓа. Има склоп за одвод и излези за снабдување со вода за топла и ладна вода. Производот е во согласност со стандардите поставени од cUPC и NDF 6, така што секој може безбедно да ја користи славината.

Чешмата за тоалетот има цврста структура и одржува нов изглед многу години. Не мора наскоро да размислувате за поправки или замени. Се користи заедно со две рачки, што ви овозможува целосно да го контролирате протокот на вода.

Финале мисли

Ние ги споделивме со вас славините на Парлос во различни аспекти и можеби имате целосен впечаток за Парлос. Генерално, вреди да се размисли за чешмата Parlos, ако имате намера да купите нова чешма за бања или кујна.

Претходно :: Следно:
Кликнете за да откажете одговор
  更多
  Добредојдовте на официјалната веб-страница на WOWOW FAUCET

  Се вчитува ...

  Изберете ја вашата валута
  долариСАД (САД) долар
  евра евра

  кошничката

  X

  Историја на прелистување

  X