Барај Барај Мапа

Правила за испраќање

Методи за испорака
Каде можеме да го доставиме пакетот до?
Можеме да испраќаме до повеќето земји во светот.
Ве молиме, пополнете ја локацијата на вашата земја кога ја ставате нарачката.

Кои методи за испорака се нудат, и кои се соодветните времиња на испорака?
Ние нудиме бесплатен превоз во 48 држави! Сите пакети се испраќаат преку UPS-от или USPS економски или стандардни услуги. Бидејќи користиме други складишта во континенталниот дел на Соединетите држави, ние може да испратиме секој производ во различни магацини одделно за да ја забрзаме испораката. 1 обработка на работни денови, гаранција за брза испорака!
Или ќе бидат потребни околу 10-20 дена од Кина.

Која е цената за испорака?
Во моментов, сите наши производи се бесплатни. Клиентите не треба да плаќаат поштарина.

Белешка: Погодени од Ковид-19, ќе има одредено одложување на породувањето

更多
Добредојдовте на официјалната веб-страница на WOWOW FAUCET

Се вчитува ...

Изберете ја вашата валута
долариСАД (САД) долар
евра евра

кошничката

X

Историја на прелистување

X