Барај Барај Мапа

WOWOW Бања со бел пешкир

долари37.99
Продадено:
0
Осврти:
0

Овој прстен за пешкир помага да се задржат крпите во освежувачки бел крај.

Доставете до

  
  • Квантитет
    • -
    • +
  •    
назад количката

Поврзани места: тоалет, просторија за душеци, кујна, канцеларија, дом и слично.

Прстенот за пешкир е здрав и издржлив, со голема функционалност за носење тежина.

Неговиот убав изглед е единствената можност за декор за живеење.

【МАТЕРИЈАЛ】: Произведен од здрав месинг, гарантирајќи врвен квалитет и долговечност. Печење бела боја Заврши , Без сметка 'рѓа дури и во влажни средини во тоалетот подолго.

【СТИЛ】: Прстенот за пешкир е здрав и издржлив, со голема функционалност на носењето тежина. Модерен изглед со скриени завртки Дизајн на соодветни натпревари во сосема различни сорти.

【ГОЛЕМИНА x: 7.09 х 7.09 х 2.83 инчи / 18 х 18 х 7.5 см  

【ШИРОКО ОДОБРЕНО: Може да се држите облека, крпи во када, партали, багаж и уште една точка во преостанатата просторија, просторија за душеци, кујна, канцеларија, студентски дом, ложа и така натаму.

【ЛЕСНО ИНСТАЛИРАЕ】: Вклучени сите тела и прибор, ефикасно ќе го организирате овој производ со врвен квалитет. (Ако пакетот за завртки недостасува, контактирајте не за веднаш да испратите повторно.

 

 

Добредојдовте на официјалната веб-страница на WOWOW FAUCET

Се вчитува ...

Изберете ја вашата валута
долариСАД (САД) долар
евра евра

кошничката

X

Историја на прелистување

X