Барај Барај Мапа

WOWOW Спреј за извлекување кујна со единечна рачка

долари109.99
Продадено:
0
Осврти:
2

Доставете до

  
  • Квантитет
    • -
    • +
  •    
назад количката

Оваа кујна со спреј за повлекување има современ, мазен, стилски дизајн што го меша трендовиот развој со минималистичка естетика. Содржи модерна, лесна силуета со мазни рабови и справување со права лост. Белиот лак и хромиран крај овозможуваат контакт со мазна величественост. Сметајќи за разновидни кујнски задачи, оваа славина доаѓа со ротирачки излив од 360 степени со спреј за извлекување, што го олеснува секој процес на плакнење и чистење. Купете го и овозможете го вашиот декор правилно завршување со оваа кујна со распрскувач за прскање!

 

- Конструиран од стабилен месинг за цврстина и сигурност.

- Завршено со врвен квалитет, бел и полиран хром отпорен на корозија.

- Опфаќа дизајн на ротирачко ѓубре од 360 степени.

- Се одликува со плетено црево за повлекување што може да се продолжи до 24 ″ (600 mm).

- Не е соодветно за низок напор. Минималниот потребен напон на вода е 0.05 MPa (0.5 бари).

- Вклучени се сите хардверски монтирани и ситни / ладни водени линии.

Добредојдовте на официјалната веб-страница на WOWOW FAUCET

Се вчитува ...

Изберете ја вашата валута
долариСАД (САД) долар
евра евра

кошничката

X

Историја на прелистување

X