Барај Барај Мапа

WOWOW Бела повлече кујна славина

долари109.99
Продадено:
0
Осврти:
0

Доставете до

  
  • Квантитет
    • -
    • +
  •    
назад количката
Дали барате ефикасна, но исклучително лесна и добра тапа за кујна? Ако сте сигурни, тогаш дефинитивно сте го откриле правилното решение!
Оваа кујна кран е прилично едноставна, но многу еколошка. Има мат бела нијанса и доаѓа со многу лесен хардвер. Овој рафиниран дизајн е исклучително соодветен за скоро секоја кујна од прва стапка.
Оваа славина на кујна има висок излив на гускав врат. Овој излив може дополнително да се сврти дури 360 нивоа. Како резултат на тоа, водата може да стигне до вашиот целосен мијалник. Ова ќе го зголеми удобноста за клиентите.
Производот ќе биде едноставно ставен и е несомнено цена за нарачка. Дополнително има лесна фигура и има обилно оптеретување на циркулацијата на водата.
Добредојдовте на официјалната веб-страница на WOWOW FAUCET

Се вчитува ...

Изберете ја вашата валута
долариСАД (САД) долар
евра евра

кошничката

X

Историја на прелистување

X