Барај Барај Мапа

WOWOW Вентилаторот за бела кујна се повлече

долари76.99
Продадено:
52
Осврти:
0

Кујната на лак во бела лак има свеж и модерен изглед, и има ефекти од анти-рѓа и антикорозија.

  
  • Квантитет
    • -
    • +
  •    
назад количката

Кујната со голема лак EVE-0071-бела носи стилски и едноставни карактеристики. Нежните и светли линии додаваат едноставен шарм на постојната поставка на кујната. Дизајнот на рамни рачки го олеснува контролирањето на температурата и протокот, додека белото додава елеганција и стил. Ротирачкиот дизајн со двојни функции ја подобрува практичноста и одговара на различните потреби во активности за готвење. Оваа практична и убава тапа ја прави вашата кујна уникатна.
Дво-функционална глава за прскање со прекинувач на копчето: Режимот на проток на вода се користи за вбризгување вода, режимот на прскање се користи за испирање, пауза за да се избегне прскање. Цврсто месинг тело, месинг без олово, висококвалитетен третман на бела површина отпорен на корозија. Керамичкиот диск-вентил го надминува животниот стандард на индустријата, обезбедувајќи издржливост на работниот век. Може да постигне најдобра контрола на температурата на водата. Пакетот ги вклучува сите хардвер за монтирање, ладилни / топла снабдувачки линии и куќиште на славина. Пред испораката, ќе ги провериме сите производи за да го осигураме квалитетот на производите. Не грижете се за купување.

спецификации

SKU: EVE-0071-бела Категорија: Тагови: ,

спецификација

Тежина

1 кг = 2.2046 lb = 35.2740 мл

Добредојдовте на официјалната веб-страница на WOWOW FAUCET

Се вчитува ...

Изберете ја вашата валута
долариСАД (САД) долар
евра евра

кошничката

X

Историја на прелистување

X