Барај Барај Мапа

WOWOW Кујна тапа за полнење на Potидниот Potид

долари115.99
Продадено:
59
Осврти:
0

Амазон САД

висина за полнење на садот за кујната над шпоретот Целокупниот изглед е стилски и едноставен.
Обложениот изглед на хром ја прави тапата да изгледа посветла.

  
  • Квантитет
    • -
    • +
  •    
назад количката

WOWOW Кујна тапа за полнење на Potидниот PotидWOWOW ucиден тапа за полнење на садот за кујнски славина-1

Овој стилски и едноставен чинија за полнење на тенџере 2311300C висина над бројачот, делот од плука може да се ротира за 360 степени за да се задоволат потребите за вода од кој било агол, правејќи ја водата во кујната попогодна. Тристепениот дизајн е поудобен за потребите на сите агли, но исто така додава и повеќе животен вкус. Оваа едноставна дизајн тапа додава прекрасен ефект на завршниот допир на кујната.

Висококвалитетна минималистичка тапа: изработена од цврст месинг, издржлива со долг работен век; бранеа завршена никел, антикорозија, нема лесен за оставање отпечаток од прсти, лесна за чистење; цврста цевка од месинг, отпорна на влага и отпорна на корозија; дизајн патент во минималистички, погоден за создавање модерен стил на живеење
Флексибилно работење, заштеда на простор: двојно дизајнирање на зглобовите, ротација на 360 степени, флексибилен за употреба; дизајн на двоен вентил за двојна контрола на проток, лесен за ракување; заштедете доволно простор за тесен шпорет
Голем проток, стабилен проток на вода: Неоперл ABS аератор, обезбедувајќи непречен голем проток на вода, исполнувајќи ја брзата побарувачка за полнење на тенџере, дизајн отпорен на прскање; хигиенска безбедност на вода: вградено јадро од керамички вентили за да се обезбеди не капење и филтрација без олово
Американска стандардна големина, Квалитетни делови за инсталација: 1/2 ”NPS - 1/2” NPT конектор со американски стандард, погоден за кујнски шпорет со која било големина, лесен за инсталирање; Грманско најлонско сидро, висококвалитетно и издржливо
90-дневно бесплатно враќање, 5-годишна гаранција, 7/24 поддршка на клиентите; доколку е потребно, ве молиме контактирајте со нас ❤service@wowowfaucet.com
Кога не е во употреба, може да се склопи на theидот за да заштедите простор, задебелено леење на бакарот, двојна контрола на топла и ладна вода, отпорност на пукнатината на висока температура, експлозија, комплетни додатоци, можете да ја инсталирате без да купувате.

спецификација

Тежина

3.84 фунти

пакет Димензии

X x 13.56 7.24 1.42 инчи

големина

Медиум

Боја

Chrome

Заврши

Chrome

материјал

Бакар

Облик

прав

Извор на енергија

Хидрауличен погон

Постапка за вградување

Wallиден

Посебни карактеристики

Ротација на 360 степени, двоен спој, преклопување

користење

Комерцијален / станбен

Добредојдовте на официјалната веб-страница на WOWOW FAUCET

Се вчитува ...

Изберете ја вашата валута
долариСАД (САД) долар
евра евра

кошничката

X

Историја на прелистување

X