Барај Барај Мапа

WOWOW Двете рачки на кујната тапа со нерѓосувачки челик со распрскувач

долари73.99
Продадено:
26
Осврти:
0

оваа тапа вклучува страничен распрскувач. Можете да ги олесните секојдневните работи за чистење, можете да ставите увери, знаејќи дека славините во кујната се поддржани со нашата ограничена гаранција за живот.

Доставете до

Надвор од акциите

Страна за кујнски распрскувач тапа 23118A4

Страничните чешми за кујнски распрскувачи доаѓаат во многу форми, форми и големини. Оваа специфична странична распрскувачка кујна тапа на WOWOW доаѓа со корисен страничен распрскувач што може да го користите за претходно испирање на валканите садови, тави и садови. Страничниот распрскувач дефинитивно би можел да ги заврши вашите секојдневни задачи едноставна и забавна задача. Страничниот спреј на WOWOW е поставен веднаш до самата странична распрскувачка кујна тапа, и е подготвена да се извади веднаш и лесно. Со своето долго црево со вода од 60 инчи, ќе го прошири вашиот простор за миење енормно. Особено кога вашата кујна е опремена со двојно мијалник, овој страничен распрскувач може да дојде при рака. Секое место, точка или агол во и мијалниците во вашата кујна може да се достигнат со страничниот распрскувач на кујната тапа на распрскувачот на WOWOW.

Страничниот распрскувач ви овозможува директно прскање вода со едноставен клик на копчето од задната страна на самиот распрскувач. Покрај претходно испирање, можете да го користите и страничниот распрскувач, исто така, за миење на рацете или други кујнски задачи. Цревото за вода на страничниот распрскувач е поврзано со тапа и неговото снабдување со вода со посебен вентил. Овој приклучок вентил контролира каде е насочена вода кога се користи страничниот распрскувач. На овој начин би можеле да доживеете оптимален цврст проток на вода за да ги исплакнете пред да се исплакнат плочите, без да изгубите моќност.

Дизајнирајте ја страничната кујна на распрскувачот 

Оваа странична распрскувачка тапа на кујната на WOWOW беше дизајнирана со многу грижа и напор. Дизајнерите на WOWOW сакаа да комбинираат различни карактеристики за да дојдат до стилски, современ и пред сè смел дизајн на кујната тапа. Избран е дизајн со висок лак, бидејќи таканаречениот гузнец веднаш му дава елегантен стил на тапа на кујната. Од друга страна, двете рачки се авантуристички дизајнирани да му дадат посебен допир на оваа странична тапа на распрскувачот на WOWOW. Прво на сите, беа избрани две рачки за да се даде драматично влијание со оваа странична распрскувачка тапа на кујната. Второ, рачките добија посебен несериозен дизајн за да ја направат оваа странична распрскувачка тапа на кујната, несомнено, привлекувач на очите во која било кујна.

Ексклузивниот хромиран финиш на страничната распрскувачка тапа на WOWOW е исклучително рефлективен. На овој начин се постигнува изглед во форма на огледало, кој може да се комбинира со скоро секој стил на украсување. Кујната од страничната распрскувачка кутија од не'рѓосувачки челик, му се припишува на неговиот индустриски изглед, со одлична странична предност што е долготрајна. Нерѓосувачката завршница дефинитивно може да го надополни изгледот на вашиот мијалник во кујната. Вашиот (нов) дизајн на кујната, секако, ќе добие нагор со оваа чудесна странична распрскувачка тапа на кујната.

Кујна тапа од распрскувач од прва класа 

WOWOW е меѓународно познато дека нуди кујнски чешми од прва класа по прифатлива цена. Дефинитивно може да се каже дека WOWOW нуди најдобра вредност за парите. Повеќето брендови А-наполнуваат тројно, па дури и четирикратно цената на она што WOWOW го наплатува за своите кујнски чешми, а квалитетот дефинитивно не е помал од некои од овие брендови А. Искрено би можеле да кажеме дека нашиот квалитет е уште подобар од неколку брендови А. Ова го докажуваме одново и одново.

Бидејќи имаме доверба во нашата вредност за пари, ние ви нудиме 5-годишен гарантен рок. Ако вашата странична кујна распрскувач би се оштетила во еден момент, WOWOW со задоволство би ја заменила со нова. Без никакви проблеми. Бидејќи повеќето добавувачи, дури и некои брендови А, ви овозможуваат само 1 година гарантен период, на WOWOW мислиме дека треба да одиме подалеку од тој индустриски стандард. Ако вашата лапа за кујнски распрскувачи би се оштетила по само 2 или 3 години, не сметаме дека би било фер дека ќе мора да сносите ризик од ова. Кутија за странична распрскувачка кујна треба без сомнение да трае најмалку 5 години, а на WOWOW ја преземаме нашата одговорност за ова.

Кујна тапа од странично распрскувач од нерѓосувачки челик 
Овој страничен распрскувач на кујнски славини беше изработен од врвни материјали. Ова го забележувате веднаш кога ја држите оваа странична славина за кујнски распрскувач во ваши раце. Тежината е импресивна со скоро 50 мл, и го открива квалитетот на употребените материјали. Како што повеќето евтини кујнски славини имаат мала тежина, бидејќи минималната употреба на материјали, па дури и недостатокот на метални материјали, WOWOW е горд на врвните материјали што се користат. Месинг конектори, компонента од не'рѓосувачки челик и вентили и рачки со високи перформанси. Забележувате квалитет кога ќе го видите, и со странична распрскувачка кујна славина од WOWOW нема да се разликува.

Покрај неговата тежина, употребата на различните функции на оваа кујна од рачна распрскувач, исто така, го открива квалитетот на ова парче кујнска опрема. Како рачките течат непречено, без триење или реакција на пример. Мазноста да се користи цревото за вода на страничниот распрскувач од друга страна и како се повлекува во првобитната положба. Како и колку е лесно да се управува со овој страничен распрскувач пред испирање со копчето од не'рѓосувачки челик. Сето тоа се додава на чистиот неприкосновен квалитет.
Кујна тапа од странична распрскувачка страна со лесна инсталација 
Кујната славина за распрскувач е многу лесна за инсталирање. Бидејќи доаѓа со комплетен комплет за инсталација, можете да ја инсталирате кујната славина за кујнски распрскувач во рок од половина час. И не би ви бил потребен ни скап водоводџија. Јасните упатства овозможуваат сами да ја инсталирате оваа славина за кујнски распрскувач, без употреба на комплицирани алатки. Вклучена е целата опрема за инсталирање на ова фино уметничко дело во вашата кујна.

Бидејќи WOWOW има сè поголем број меѓународни клиенти, кои продолжуваат да се враќаат во WOWOW кога им треба друга славина, ние исто така ви даваме 90-дневна гаранција за враќање на парите. Покрај 5-годишниот период на гаранција без ризик, ќе ги добиете и парите назад во случај да не бидете изненадени од вредноста за парите што ги добивате со оваа кујна од тапан за прскалки. Добивате целосна наплата без поставени прашања. Нашето искуство ни кажува дека нема да биде потребно, но ќе ве имаме како уште еден клиент за живот на WOWOW!
Предностите на страничната распрскувачка тапа на кујната накратко:
• Дава ву-фактор во секоја кујна
• Моќен страничен распрскувач пред испирање
• Елегантен и смел дизајн
• Работно рачки без проблеми
• Стилски филе завршен никел
• Лесен за чистење и лесен за одржување
• 5-годишна гаранција

спецификација

Тежина

1.38 кг = 3.0424 lb = 48.6781 мл

Добредојдовте на официјалната веб-страница на WOWOW FAUCET

Се вчитува ...

Изберете ја вашата валута
долариСАД (САД) долар
евра евра

кошничката

X

Историја на прелистување

X