Барај Барај Мапа

WOWOW Највисоко рангирани Спуштете ги кујнските чешми Брусен никел

долари60.99
Продадено:
35
Осврти:
0

Амазон САД

 

Оваа таблета за влечење во кујната ги има следниве карактеристики:
Лесно се справувајте со дамките од кујната, три вида вода, лесно се префрлате помеѓу испуштините, продолжете ја пумпата за вода, а опсегот за чистење не е ограничен.
10-ниво, електрифициран, издржлив и 'рѓосувачки, висококвалитетно јадро на керамички вентил, е клучот за истекување на водата на тапа. Започнете нежно, измијте ги рацете и зеленчукот без прскање.

Упатства за инсталација 2310101

Доставете до

  
  • Квантитет
    • -
    • +
  •    
назад количката

WOWOW Највисоко рангирани Спуштете ги кујнските чешми Брусен никел WOWOW Највисоко рангирани Спуштете ги кујнските чешми Брусен никел WOWOW Највисоко рангирани Спуштете ги кујнските чешми Брусен никел

WOWOW кујната тапа повлече спреј 2310101 има поголеми придобивки во однос на другите продавачи: кујна тапа со најквалитетни работи: полиран слој (четка хром), отпорен на гребење, едноставен за миење; Супстанца на оваа фондација: месинг со висока чистота и висококвалитетен орев орев, моќен, без олово, отпорен на корозија.
Распоред на прима и заштеда на вода: славина од кујнски мијалник под голем притисок додава копче за притискање на кујната, може да спречи вода во кое било дадено време. (Направено од врвен одличен материјал и стручна технологија, не грижете се да капете)
Одличен кујнски помошник: кујнски миксер со единечна мијалник со мијалник со употреба на спреј за влечење: 1.5 м црево, што е докажано до експлозија, обезбедува 85 см простор за миење; Влечена тапа: 360 °, совршена за двојна мијалник, едноставна за префрлување од еден мијалник во следново; можете да го расположите секој агол во кујната! Мешањето одговара со цврсти керамички заптивки / дискови толерира големо триење преку управување со температурата.
Миксер Допрете ја славината Кујна, топла и ладна вода: Инженерно керамички кертриџ, нудејќи бавна и прецизна контрола на циркулацијата и температурата на водата. ; Отстранлив пена, едноставен за чистење или замена. Тапа за миксер е прифатлива за системи со висок притисок / Не одговара на методот со низок притисок.
Распоред на брзо поставување: Со брз монтажен ум, дизајниран специјално за ограничени простори и почетници, лесен; кука за монтирање и повеќе не го бара клучот. 5 години гаранција на производ.

спецификација

Производител

Леле

точка Тежина

5.94 фунти

пакет Димензии

X x 21.5 11.25 3 инчи

Боја

Избришан никел 101

стил

Класичен

Заврши

Брусен никел

материјал

Не'рѓосувачки челик / месинг / легура на цинк

Постапка за вградување

Една дупка или Три дупки

Висина на плукање

7.8 инчи

Проток

1.8 литри по минута

Број на дупки

1

Достигнување до излета

9.5 инчи

Број на рачки

1

Поставување на рачката / рачката

Центар, лево, десно

Опис на гаранцијата

5-годишна ограничена гаранција

Добредојдовте на официјалната веб-страница на WOWOW FAUCET

Се вчитува ...

Изберете ја вашата валута
долариСАД (САД) долар
евра евра

кошничката

X

Историја на прелистување

X